Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie moge tylko powiedziec ze nie jestem idjotą i nie wierze w to ze to jest gra, to bylo video, rownie dobrze moglem zripowac GTA4 i wrzucic do psp pokazujaac jakie to gra4 na psp jest wybitne opowiadając o setkach samochodów i tras. otoz mialem psp i jakos nie uwazam zeby ta konsola mogla wyswietlic grafike tak dobra jak GT3, o GT4 nie wpsomne wcale. zdecydowanie najlepsza samochodowka w jaka gralem na psp to byl race driver, a raczej jego konwersja. furki w miare dobrze odwzorowane i bylo ok. ace combat dla psp byl bardzo dobra graficznie gra. ale nadal nie prezentowal takiego poziomu jaki zapowiadają dla psp. to moze byc jedno wielkie rozczarowanie, taki tytul seller do konsoli zeby nowa mszyna sie super sprzedawala. chce tylko dodac ze nigdzie nie pokazano filmu z gry, tzn jak ktos gra w rzeczywistą gre, skoro mają ja to mogli by przynajmniej pokazac demko a nie video na ktorym kilka autek pedzi po torze. no i na sam koniec bardzo podobne fotki byly zapowiedzia GT na psp baaardzo dwano temu. i to w takim samym stylu, tez samochodziki pedzily po torze.

 

Przecież GT Mobile jest grywalny na targach,każdy może zagrać w niego na E3 więc na pewno to kwestia kilku godzin i dowiemy się czy filmik z linku dwa posty wyżej to fake czy rzeczywiście nowe GT graficznie kasuje wszystko co kiedykolwiek powstało na psp.Do tego już na tym fiilmiku widać całkowicie nowe menu,które nie było w żadnej dotychczasowej wersji wiec nie mam pojęcia skąd niby miał ripować ten filmik

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

czekam na filmik wiec, bo hisotra pokazuje ze ludzie nabiorą sie na wszystko. 5 lat temu pokazano wlasnie taki filmik i jak ktos nie mial muzgu to pomyslal sobie, jezu jak ta gra wyglada. a grywalna wersja nigdy nie istniala. dlaczego mialbym teraz inaczej przypuszczac gdy pokazuja sam filmik. jesli jest grywalna wersja jak mowil ten typek od GT to powinni ja pokazac, tak jak to zrobili kolesie od MGS, nieuwazasz?? natomiast jak ktos wierzy ze filmik jest prawdziwą grą, no to cóż. napisalem kim jest taka osoba.

 

nie mam szczegolowych informacji z E3, nawet nie znalem daty, teraz widze ze tyle ludzi o tym trąbi, zupelnie niepotrzebnie. po to te tarki są by zmącic wode, fale i tak sie rozejdą a rzeczywistosc zweryfikuje wszystkie przechwalki. wystarczy sobie przypomniec zapowiedz psp ponad 5 lat temu jak bylo, tez pokazywano gt portable i do dzis nic z tego nie wyszlo. do dzis nie rozumiem dlaczego samo gt wzbudzilo tyle kontrowersji, ot zadna rewelacja. prowsty patapon czy ridge racery daly ludziom wiecej frajdy choc to zapewny gry na mniejsza ilosc godzin. teraz wyraznie widac ze sony chce zaatakowac i wynagrodzic ludziom czekanie. wystarczy spojrzec na zapowiedzi. rety nawet na mnie to robi wrazenie, GT portable czy jak sie tam bedzie nazwyac. moze Gran Turismo:GO ale na cale szczescie jak ktos ma PSP fat tez bedzie mogl zagrac w GT wiec nazwa nietrafiona. dalej MGS Resident Evil zapewne są tez inne ale ja sie skupiam na najwazniejszych dla mnie.

 

jak sie tak zastanowic to PSP:GO wcale nie musi okazac sie super rewelacją, ale wymienione wyzej gry juz tak. Wystarczy przypomniec sobie co sie dzialo przez ostatnie miesiace z psp, piractwo praktycznie dusilo te konsole, a tu nagle taka zapowiedz jak grom z jasnego nieba, nowy RE, nowy MGS i GT co sie dzieje?? Sony pragnie odkupienia za wszelką cene, no nic niech zacznie robic w koncu takie perelki.

Edytowane przez nWo
Odnośnik do komentarza
http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=1150 - masz i gejmplej, i trailer. Nadal nie wierzysz?

Wielkie dzięki. niech tylko ktos mnie poprawi bo to wam dobrze wychodzi. dzisiejszy kurs euro to 4,48 cena psp w europie to 249e po mojemu wychodzi ponad 1100 za nowe psp

a w stanach 750 pln

 

zakladajac ze psp go sprzedawane bylo by dziś. Czy to mozliwe? kto obstawia ze wlasnie za tyle bedzie mozna sprawic sobie nową zabaweczke sony? 1100 pln <_<

 

GTa wygląda nader fajnie, tylko game play nie jest mistrzowski, przeciez to Trial Mountain :closedeyes: jak mozna sobie nie radzic na tej trasie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

sa 2 metody naprawy.

softwareowa: odpalasz programik generujacy przemiennie kolory skladowe i zostawiasz wlaczona konsole z tym programem na kilka h [dziala raczej na hoty]

Hardwareowa: rozbierasz psp - wyciagasz lcd z ramki - dociskasz z obu stron lekko wilgotna szmateczka miejsce gdzie jest uszkodzony pixel [wilgotna by wytworzyc rownomierny nacisk na powierzchnię].

 

ogolnie chodzi o to, ze pixele czasem odlaczaja sie od reszty elektroniki i nie chca wspolpracowac ;]

Odnośnik do komentarza
sa 2 metody naprawy.

softwareowa: odpalasz programik generujacy przemiennie kolory skladowe i zostawiasz wlaczona konsole z tym programem na kilka h [dziala raczej na hoty]

Hardwareowa: rozbierasz psp - wyciagasz lcd z ramki - dociskasz z obu stron lekko wilgotna szmateczka miejsce gdzie jest uszkodzony pixel [wilgotna by wytworzyc rownomierny nacisk na powierzchnię].

 

ogolnie chodzi o to, ze pixele czasem odlaczaja sie od reszty elektroniki i nie chca wspolpracowac ;]

 

aha dzieks. a jak rozróznic hoty od innych??? jesli masz link do takiego programiku to poproszę :)

Odnośnik do komentarza
programik: qj.net i szukaj sobie...

 

jak rozroznic? hoty sie swieca [rozne kolory zazwyczaj czerwony/niebieski/zielony], dead pixele poprostu nie reaguja i nie swiecą [biale/czarne] ;]

aha dzięks. spróbuje i moze zadziala. ja mam niebieskiego hota xD

 

moze mi ktos pomóc w szukanie tego programika?? qj to skrót??

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...