Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

heh - kupilem od kumpla, ktory dostal w prezencie od firmy - wersja z AE i mialem soft 4,25 ? zupgredowalem do 5.03 i moge cieszyc sie alternatywnym softem.

a pudełko z bundla?tzn z namalowanym na nim motywem z Motorstorm?Bo poważnie nie chce mi się wierzyć w oryginalny bundle z AE i softem 4.25 w psp....może to był zestaw złożony przez firmę-tzn osobno wzieli psp i dołożyli do tego grę

 

W każdym razie dobrze,że możesz sie cieszyć alternatywnym softem

Odnośnik do komentarza

heh - kupilem od kumpla, ktory dostal w prezencie od firmy - wersja z AE i mialem soft 4,25 ? zupgredowalem do 5.03 i moge cieszyc sie alternatywnym softem.

a pudełko z bundla?tzn z namalowanym na nim motywem z Motorstorm?Bo poważnie nie chce mi się wierzyć w oryginalny bundle z AE i softem 4.25 w psp....może to był zestaw złożony przez firmę-tzn osobno wzieli psp i dołożyli do tego grę

 

W każdym razie dobrze,że możesz sie cieszyć alternatywnym softem

Tez sie zdziwilem, ale tak - pudelko z bundla + Motorstorm + smycze, futeral, wiec zestaw identyczny jak ze sklepu...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kurde, troche dziwne ze w temacie nastepcy PSP taka cisza, w koncu poczciwa konsolka ma juz 5 lat, i w zasadzie technicznie wszystko juz z niej wycisnieto...

mogloby jakos wyjsc niedlugo.. W sumie wyroslem z gierek i w ogole mnie te iksboksy nie interesuja, ale jakos mysl o nextgenowym psp mnie jara :D

Edytowane przez zduniacz
Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanko i liczę na Waszą pomoc- jeżeli zły temat, to mi wybaczcie, ale jestem już tak sfrustrowany, że mnie zaraz coś trafi- szpilam w Jackass the Game, w pierwszym epizodzie mam 4 złota i jedno srebro, a mimo to nadal nie mogę przejść na II epizod ;/ Trzeb mieć same złota w takim razie, bo jak wciskam "L" i "R", to nic się nie dzieje, oprócz tego, że zmieniają się czcionki w epizodzie numer jeden. Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna dobra dusza i pomoże mi z tym badziewiem, bo ten "Party Boy" mnie już wku*wia :whistling:

 

Edyta:

Zrobiłem wszystkie 5 zadań na złote gwiazdki, a tu lipa, ponieważ nadal nie mogę nic zrobić :verymad: Nie możliwe, że jest to demo, z tego względu, że zajmuje ładnie ponad giga pamięci, ale z drugiej strony nie mam takich opcji jak challenge mode oraz multiplayer, za to w zakładce pokazuje mi takie oto noty:

mtv story mode 100%

challange mode 0%

unlockables 5/75

completion - 50%

 

I jak to wszystko skumać, to może być demo w takim razie? :blink:

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanko i liczę na Waszą pomoc- jeżeli zły temat, to mi wybaczcie, ale jestem już tak sfrustrowany, że mnie zaraz coś trafi- szpilam w Jackass the Game, w pierwszym epizodzie mam 4 złota i jedno srebro, a mimo to nadal nie mogę przejść na II epizod ;/ Trzeb mieć same złota w takim razie, bo jak wciskam "L" i "R", to nic się nie dzieje, oprócz tego, że zmieniają się czcionki w epizodzie numer jeden. Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna dobra dusza i pomoże mi z tym badziewiem, bo ten "Party Boy" mnie już wku*wia :whistling:

 

Edyta:

Zrobiłem wszystkie 5 zadań na złote gwiazdki, a tu lipa, ponieważ nadal nie mogę nic zrobić :verymad: Nie możliwe, że jest to demo, z tego względu, że zajmuje ładnie ponad giga pamięci, ale z drugiej strony nie mam takich opcji jak challenge mode oraz multiplayer, za to w zakładce pokazuje mi takie oto noty:

mtv story mode 100%

challange mode 0%

unlockables 5/75

completion - 50%

 

I jak to wszystko skumać, to może być demo w takim razie? :blink:

A warna chcesz? Kup oryginal jak nawet nie wiesz co ukradles z internetu...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie uwierzycie w to, mam nowy sposób na downgrade w PSP-3000 :D. Wystarczy... oddać konsolkę do serwisu na gwarancji!

 

Miesiąc temu uszkodził mi się czytnik UMD (przestało mi czytać płytki), prawdopodobnie padł laser. Akurat jakiś miesiąc-dwa miesiące po tym, jak przeszedłem na jasną stronę mocy, a więc w momencie oddawania konsoli do serwisu miałem wgrany najnowszy OFW. Minął już prawie miesiąc od oddania do naprawy kiedy dziś ok. 12 dostałem SMS'a, że naprawa zakończona. Po powrocie do domu ogarnąłem kilka spraw, chwyciłem papiery i rura do serwisu. Reklamacja pozytywnie rozpatrzona, siadam sobie na ławeczce, wkładam UMD do napędu i odpalam PSP zastanawiając się, czy sporo mi nagrzebali w sofcie. Po odpaleniu trzeba nastawić godzinkę i datę, tego się spodziewałem. Ale zdziwiło mnie, że przywitała mnie stara fala. Szybko zajrzałem do System Information i co widzę?

 

sv102839.th.jpg

 

No powiedzcie mi, czy to nie jest głupota w najczystszej postaci :D? Mam najwyższy możliwy soft, którego nie da się zmodyfikować w momencie oddania a tutaj dostaję konsolkę gotową do przyjęcia HENa :). Nie wiem nie wiem, wcześniej nie było możliwości powrotu a teraz mnie naprawdę kusi :P.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

do slimkow masz composite i component. wybor chyba jest prosty? podpowiem... component.

 

psp go mozna zdaje sie podlaczyc przez mini hdmi.

 

Dzięki, pojawił się nowy problem. Kupiłem owy kabel Component i po podłączeniu ma jednolity różowy obraz. Jak to zmienić by kolory były normalne?

Edytowane przez burza-lukas
Odnośnik do komentarza

podlacz poprawnie lub wyrzuć kabel do kosza i kup jakis lepszy ;]

 

zakladam, ze kupiles jakis za 3.50zl z allegro ;]

 

podłączenie jest poprawne, kabel kupiłem w normalnym sklepie z grami za 10 funtów. Aczkolwiek po co jest przy kablu 6 wyjść skoro wejść mamy tylko 5 w telewizorze.

Zakładam, że kabel jest dostosowany także już do nowych telewizorów RGBY a nie tylko RGB. To by się zgadzało bo właśnie Y (Yellow) nie jest podłączony.

 

 

Edytowano:

 

Po podłączeniu na 3 kable przez przejściówkę EURO kolory działają poprawnie. Na całe szczęście miałem tą przejściówkę.

 

Wszystko byłoby ładnie i pięknie żeby jeszcze gry chodziły. Kolory są poprawne ale gry próbuję uruchomić grę to wyskakuję informacja, że aby odtwarzać obraz z gry muszę mieć podłączony Component kabel lud D-terminal kabel oraz ustawić wyświetlanie na progresive. Mam do cholewki ustawione na progresive oraz kabel jest podłączony zatem czemu taka informacja wyskakuję.

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza

edytuj posty jak chcesz cos dodac.

 

podlacz tylko kabelki ?(G)(B) (poprawnie) bez video[żółty] i audio. Z opisu wynika, ze masz kabel typu 2 w jednym [jak cos jest do wszystkiego to jest do...]

 

 

Właśnie tak było podłączone bez żółtego i kolorystyka była jednego koloru. Rozwiązałem ten problem podłączając na 3 kable, dwa audio i jeden video przez przejściówkę EURO ale i tak nie można mimo to uruchomić gier, czyta tylko zdjęcia i muzyka ale gier nie chce wczytać.

 

 

''To display this screen on a conected device, you must be conected using a component av cable or a d-tereminal av cable and you must outpurt this video content in progresive format"

Edytowane przez burza-lukas
Odnośnik do komentarza

bo gry normalnie dzialaja tylko na componencie

 

jak masz mozliwosc odpalania na konsoli lewego softu to poszukaj sobie odpowiedniego plugina do psp... fusha czy jakos tak

Niestety albo i stety gram tylko na oryginałach i nie mam przerobionej konsoli, zresztą nie ma takiej potrzeby żeby przerabiać mieszkając w UK :) Po za tym co dziwne na Componencie też się nie odpalają bo próbowałem na tych dziwnych kolorach ale przez wszystkie 5 kabli.

Edytowane przez burza-lukas
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak to u was wyglada sprawa z zabezpieczeniem konsoli? Mi bardzo czesto lądują rożne przedmioty na ziemi dlatego nawet nie wyjdę z tym psp pozamój pokój zanim nie kupię czegoś zabezpieczajacego.

 

 

Tylko co? Hori i crystal case z robsona?

Silikon o taki http://www.allegro.pl/item991685947_silikonowe_etui_psp_slim_nowosc_robson.html ,albo jakiś inny to syf czy jak to się sprawdza?

Odnośnik do komentarza

No i to chciałem wiedzieć. Akurat mam slima, ale robson sprzedaje też podobne zbroje w innych rozmiarach. Koszt niewielki, a lepiej teraz wydać to 20 zeta niż pozniej 200 za nowy lcd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...