Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

przekładasz jakieś szwabskiego regała ponad konwerdźa??

 

af za daleko, dbd spoko, ale jak narazie to jedna kapela co mnie interesuje na hf a okres czerwcowo-lipcowy i tak jest gorący:

 

02.06 - napalm/suffocation/warbringer

03.06 - today is the day/jucifer/antigama

12.06 - dying fetus/antigama (to a propos niusów)

28-29.06 - hunterfest

04.07 - konwerdż

Edytowane przez tekA
Odnośnik do komentarza

poki co na kolejnej edycji pepiczkowego Brutal Assault (14-16.08.2008) swoj udzial potwierdzily nastepujace kapele:

 

Agnostic Front

All Shall Perish

Beheaded

Behemoth

Carcass

Cephalic Carnage

Entombed

Exodus

Hollenthon

Inveracity

Kataklysm

Primordial

Septic Flesh

Six Feet Under

Swallow The Sun

Textures

Warbringer

Odnośnik do komentarza

Shellac!

 

(pipi)a. Nie wierzę, że to prawda. To zbyt piękne. To jest wydarzenie na miarę zeszłorocznego przyjazdu Sonic Youth - po prostu przyjeżdża ktoś z generacji, o której myślałem, że już wymarła, że to pieśń przeszłości. Steve Albini to przecież żywa legenda lat 90., a nawet 80. A tutaj są, i to w moim mieście. Rewelacja.

 

Sex Pistols to nieco inna liga, to są reaktywowane dziadzki bez Sida Viciousa (który, nota bene, grać za bardzo nie umiał, ale i tak był duszą zespołu). Od nich już zalatuje wonią trupią. Co innego Shellac... cóż, przynajmniej mam taką nadzieję, bo nie przypominam sobie, bym widział jakiś ich koncert z przeciągu ostatnich 10 lat;].

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Shellac!

 

(pipi)a. Nie wierzę, że to prawda. To zbyt piękne. To jest wydarzenie na miarę zeszłorocznego przyjazdu Sonic Youth - po prostu przyjeżdża ktoś z generacji, o której myślałem, że już wymarła, że to pieśń przeszłości. Steve Albini to przecież żywa legenda lat 90., a nawet 80. A tutaj są, i to w moim mieście. Rewelacja.

 

Sex Pistols to nieco inna liga, to są reaktywowane dziadzki bez Sida Viciousa (który, nota bene, grać za bardzo nie umiał, ale i tak był duszą zespołu). Od nich już zalatuje wonią trupią. Co innego Shellac... cóż, przynajmniej mam taką nadzieję, bo nie przypominam sobie, bym widział jakiś ich koncert z przeciągu ostatnich 10 lat;].

 

tez sie zdzwqilem ze shellac przyjezdza, sadzilem ze to ekipa z gatunku" europa nie istnieje, poza tym i tak juz nie gramy"

 

jesli bedzie we wrocku to mozliwe ze zajrze, uslyszec song of minerals albo doris na zywo...

Odnośnik do komentarza

Sex Pistols haha, podstarzałe punki grające na najbardziej komercyjnym festiwalu w kraju zapewne za grubą kase

 

nie ma to jak anarchia i anty kapitalizm.

 

 

 

Nie wiem czy ktos slucha HORSE the band ale zagraja w Polsce jeden koncert.

Szczecin, klub "Stara Cynkownia"

DATA: Poniedziałek, 26.05.2008

WJAZD: 15 pln

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Sex Pistols haha, podstarzałe punki grające na najbardziej komercyjnym festiwalu w kraju zapewne za grubą kase

 

nie ma to jak anarchia i anty kapitalizm.

 

 

 

Nie wiem czy ktos slucha HORSE the band ale zagraja w Polsce jeden koncert.

Szczecin, klub "Stara Cynkownia"

DATA: Poniedziałek, 26.05.2008

WJAZD: 15 pln

iiiik!

zayebicho!

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

the hub w polszcze, wroclaw poznan i inne pewnie.

 

bende, juz 4 raz;]

 

dla fanow naked city

 

wjazd pewnie kolo 20 zl

 

poznan 15 kwiecien

 

wrocek chyba 18

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
jaszczoor, wiesz gdzie konkretniej?

 

o warszawie przeczytałem na last.fm a na innym forum ktoś pisze ze na 100% w katowicach a nie w warszawie także nie wiem komu wierzyć

 

EDIT:

potwierdzone, w warszawie nie grają

 

Amerykańscy nintendo-core'owcy Horse The Band wystąpią w klubie Zero Instytut 1.05.2008.

 

Na razie tylko taka wstępna informacja. Na pewno nie będzie to jedyny zespół wieczoru.

 

Detale niebawem !

 

^_^ ja tam będe !!! <_<

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...