Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

wiesz co specus, nawet chetnie, ale ja juz sobie przyrzeklem ze do tej nory nie pojde nefer efer, tam nie ma nic kurfa, terminowa samowolka, czyli opoznienia do 4 godzin, kible z moczem po kolana, banda brzydkich metali , cpuny, drogie piwo, juz nie wspomne ze klub jest kolo gabinetu ginekologicznego.

 

 

 

specu, nie chce byc nachalny, wiem ze sluchasz swoje, ale sciagnij sobie "in the eyes of god", nie dosc ze to prawdopodobnie najagresywniejsza plyta na swiecie, to jeszcze bebniarz i basista mastodona.

 

i zdaj relacje.

 

marlon, today w polsce, poczytaj poprzednie strony, pudel bezie rozumiem, i pudel wypije z milanem piwka?

Odnośnik do komentarza

Nowamuzyka w tym roku znow w Cieszynie, ale tym razem o jeden dzien dłuzej ! ; ]

 

27 - 29 czerwc

 

 

Ceny obowiązujące do 8 czerwca:

Jeden dzień festiwalu: 55 zł

Karnet na trzy dni - 135 zł

 

Ceny obowiązujące od 9 czerwca:

Jeden dzień festiwalu: 65 zł

Karnet na trzy dni - 155 zł

 

 

http://www.jazzclub.pl/festiwal_nowamuzyka/

 

 

 

jesli bedzie tak zaje.biscie jak rok temu, to ja nie mam wiecej pytan. chce tam juz byc. Milan odkurzaj namiot ; ]

Odnośnik do komentarza

lista póki co potwierdzonych zespołów na Brutal Assault 13:

 

Ador Dorath

Agnostic Front

All Shall Perish

Beheaded

Behemoth

Carcass

Cephalic Carnage

Cradle of Filth

Despised Icon

Entombed

Exodus

Hollenthon

Inveracity

Kataklysm

Mayhem

Paradise Lost

Primordial

Septic Flesh

Six Feet Under

Swallow The Sun

Textures

Warbringer

 

a to na pewno jeszcze nie koniec :twisted:

Odnośnik do komentarza

Ok, niedawno wróciłem z DOWNa.

 

Było za(pipi)iście po krótce. Rozkręciło się maksymalnie pod koniec;] Dodatkowe atrakcje w postaci urodzin jakiegoś polaka i cała sala śpiewająca sto lat, czy skandująca "napierdalać!" dają radę.

Ogólnie ekipie też się chyba podobało;]

Setlista była za(pipi)ista, same mocne kawałki. Plus inscenizowana bitwa gitarzystów z MOOCNYM (pipi)nięciem które przeszło w początek utworu :twisted:

 

Ogólnie - MOC

Co ciekawe była spora mieszanka subkulturowa;]

 

 

Mike - nagrałeś?

 

 

 

Niech koval się wypowie bo on stał przy głośniakach, ja dalej.

Odnośnik do komentarza
Mike - nagrałeś?

 

 

 

Niech koval się wypowie bo on stał przy głośniakach, ja dalej.

 

No właśnie Majk

 

Co mam mówić, DOWN, Anselmo i totalny rozpier.dol :-D w sumie wart tej kasy i drogi do przebycia. Phil ma zaje.bisty kontakt z publiką. Bis zmiażdżył (mam nadzieję że ktoś go nagrał w całości).

 

Btw

Obso dał du.py i się nie zjawił :-(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...