Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

zaktualizowany sklad na Brutal Assault:

 

Ador Dorath

Agnostic Front

All Shall Perish

Arch Enemy

Beheaded

Behemoth

Carcass

Cephalic Carnage

Cradle of Filth

Despised Icon

Entombed

Exodus

Gloomy Grim

Hate

Hollenthon

Inveracity

Kataklysm

Mayhem

Paradise Lost

Primordial

Septic Flesh

Six Feet Under

Soilwork

Swallow The Sun

Sworn Enemy

Textures

Warbringer

 

do tej listy dopisujemy:

ANAAL NATHRAKH

Samael

 

 

ale bedzie (pipi)a szatan :twisted:

 

edit: do tego dodamy General Surgery

Edytowane przez Specu
Odnośnik do komentarza

neubauteni wczoraj wymietli, choc nie obylo sie bez zgrzytow w postaci Progresji, problemow z dzwiekiem czy paru osob z widowni, ktorzy byli widocznie znudzeni przestawieniem. A bylo na co patrzec bo kolesie pokazali SZTUKE TWORZENIA muzyki, a nie jak wiekszosc zespolow, sztuke odgrywania. Gwozdzie spadajace z paru metrow z hukiem, granie na rurach pcv, kublach i beczkach, szlifierka a nawet szum zwyklego radia. Plus arcy-charyzmatyczny Blixa i reszta zespolu wlacznie z basistą-dzikiem.

 

warto ku.rwa bylo w skrocie, szkoda tylko, ze wrocilem do domu z pustymi rekami bo na koncertowke nagrywana podczas koncertu mnie nie bylo stac, a 'Alles Wieder Offen' bylo 'sold out' ;=[

Odnośnik do komentarza
14.08?

 

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

to wtedy kiedy BA ;/

 

heh, jak dla mnie wybor oczywisty ;]

 

 

Neuroza ofkoz, c'nie ? ;)

tak się składa że:

 

uaktualniony skład na BA

 

1349 !!!

Ador Dorath

Agnostic Front

All Shall Perish

Anaal Nathrakh

Arch Enemy

Arkona

Beheaded

Behemoth

Carcass

Cephalic Carnage

Code !!!

Cradle of Filth

Despised Icon

Entombed

Exodus

General Surgery

Gloomy Grim

Grenouer

Hate

Hollenthon

Illidiance

Inherit Disease

Inveracity

Kataklysm

Mayhem

Neurosis !!!

Novembre

Paradise Lost

Primordial

Rasta

Samael

Septic Flesh

Six Feet Under

Sodom !!!

Soilwork

Swallow The Sun

Sworn Enemy

Textures

Warbringer

 

 

 

 

 

wybór nadal oczywisty ;]

Odnośnik do komentarza
na pearl jam, na płyte wpuszczali inna brama niz na sektory i nie bylo zadnych bransoletek, na mecie pewnie tez tak bedzie

 

Bo na Pearl Jam to pewnie z 2000 osób przyjechało. Na płytę wpuszczają dwoma wejściami (brama 1 i 8 ), od 2 do 7 na sektory. Po wejściu na płytę jest teren odgrodzony przy samej scenie, gdzie wchodzi ok. 2-3 tys. ludzi i wpuszczają tam tylko z bransoletką, którą dostaje się na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Tak było 4 lata temu na Mecie (odkupiłem od jakiejś laski za 5 zł) i teraz na Red Hotach.

 

Pearl Jam może nie miał takich wymagań, żeby była płyta podzielona, albo nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza

du.pa nie 2000 <_<

 

 

 

na plyte wpuszczaja bramami 1 i 7, tak pisze na moim bileciku, na pj tez tak bylo. A z tym ogrodzeniem to fakt cos takiego tez bylo. Na poczatku wpuszczali tam ludzi z fan klubu linkin park :ninja: a potem chyba to kto sie dopchał. Kij z tym, ja mam zamiar od 9-10 czatowac pod brama i byc najblizej jak sie da 8)

Odnośnik do komentarza
hehe ;]

 

w Szczecinie Horse the Band jakos pod koniec maja :puk:

 

 

ano, w cynkowni, szykuje sie istny zasyp emowców, więc z Diabuem zapewne się zjawimy xD

 

26 maja dokładniej rzecz biorąc - http://www.last.fm/event/526632

Ano będą i zmiotą Twoją Starą Cynkownie :]

Poza tym, że będzie Specu, Diablasty i ja to nawet Zax z ekipa przyjeżdza ;) I duża część ludków z firmy w której z Diablastym pracujemy :P

 

trzeba będzie się pożądnie nayebać :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...