Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Mouryou no hako dziwnym klimatem bliżej do Mushishi, tyle że jest bardziej mroczne. Monster to zupełnie inna liga, jak ktoś chce anime na takim poziomie to chyba tylko LoGH mu pozostaje do obejrzenia.

 

Code Geass to seria tak zła, że aż dobra. Te niedorzeczne akcje i twisty z dupy + plejada postaci nie pozwalają się oderwać od ekranu. Idiotyzm na maksa, ale dostarcza rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Mouryo no Hako jest porównywalne poziomem z Monsterem? Zainteresowała mnie ta seria.

Dla mnie porównywalne po tym względem, że obie produkcje śmiało bym pokazał komuś kogo nie specjalnie kręci anime ale lubi interesującą fabułę i rozkminki. Plus spokojnie widziałbym je jako solidny  film/ serial.

W Hako jest jeden odcinek, gdzie tylko siedzą przy stole i gadają o znaczeniu i histori jakiegoś słowa.

Odnośnik do komentarza

Black Lagoon, pierwsza seria rewelacyjna, druga to zrezygnowanie z morskich podrozy na rzecz strzelanin w ciemnych zaulkach. Drugi sezon jest bardziej mroczny i nie ma juz tego klimatu wkakacyjnej przygody ale tez jest bardzo dobry

 

No i Serial Experimental Lain, na poczatku moze wywolywac sydrom wtf, ale gdzies od 5 epa oglada sie non stop jak na szpilkach, a poczatkowe jazdy zaczynaja miec swoje uzasadnienie, polecam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

mam takie pytanko, może mądre może głupie nie wiem

 

Obejrzałem Attack on Titan, bardzo mi się podobało, ale to tylko pierwszy sezon i trochę zniesmaczony jestem. Mangę też już prawie doczytałem do końca, ale to też zostawi i tak niedosyt i okropne uczucie oczekiwania. Obejrzałbym teraz coś przykuwającego do ekranu, ale najlepiej by się zamknęło w tych 20-30 odcinkach jeśli to możliwe. Polecicie coś?

 

inb4 "polecam"

Odnośnik do komentarza

Oglądałeś Higurashi no Naku Koro ni? Pamiętam, że jak oglądałem pierwszą serię te kilka lat temu, mocno mi się wryła w banię. Graficznie jest dość słabo, ale sama historia daje radę. Tortury, dzikie akcje z wyrywaniem paznokci included.

 

Kilka stron wcześniej ktoś polecił Casshern Sins: też mi się bardzo podobało. Jest świat maszyn skazanych na zagładę i tylko jedna osoba jest nieśmiertelna. Tytułowy Casshern. Z tego tytułu wszyscy chcą go zabić, bo podobno jak go zabiją, to zyskają nieśmiertelność.

 

Ktoś rzucał też Bakkano, ja polecę Durarara: współczesne Tokio i całkiem ciekawa historia. Polecam.

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...