Jump to content

Sign in to follow this  
volken

najlepsza chwila z dc

Recommended Posts

1. Pierwsze odpalenie Soul Calibur (prawie dostałem zawału ze szczęścia),

2. Obcowanie z jednym z cudów świata czyli Shenmue,

3. Możliwość usłyszenia wspaniałych utworów muzycznych z obu części "kultu" zwanego potocznie Sonic Adventure,

4. Doświadczenie na własnej skórze 4-osobowej rozpierduchy w genialnej strzelaninie Outtrigger,

5. Wieczorne treningi w najlepszą nawalankę SNK czyli Garou:MOTW,

6. Oglądanie Kojota na pierwszym miejscu podium w ubóstwianym przeze mnie racerze Looney Toons: Space Race,

7. Słodziutki głos lektorki lub lektora (nie chcę przesądzać) wymawiający "Sonikuu Timuu" w konkretnej produkcji pt. Chu Chu Rocket,

8. Adrenalina i pełny gaz przy muzyce mojej ulubionej kapeli- Crazy Taxi i Offspring,

9. Zaszczyt jaki mnie spotkał w postaci zapoznania się z rodzinką Ashfordów (najlepsza fabuła pośród wszystkich residentów),

10. Nieopisana radość, która przepełnila me serce po ujrzeniu odświerzonych klasyków z psxa ( Vigilantea i V-Rally 2 ),

11. Moment wyłączenia konsoli po przykrych doświadczeniach z top knotem w postaci Godzilla Generations,

12. Rozegranie 4-osobowej partyjki w Sonic Shuffle (jedynej w historii dlatego tak cennej!),

13. Dotknięcie bram raju poprzez uczestnictwo w podróżach delfina Ecco,

14. Przesiąknięcie klimatem Project Justice, Ooga Booga oraz Bombermana Online,

Więcej szczęścia nie pamiętam....

Edited by ciwa22
  • Upvote 1

Była taka przemiodna gra jak Chu Chu Rocket, i to chyba z nią wiążę najmilsze wspomnienia (jeżeli idzie o Dreama). Pamięam do dziś jak męczyliśmy to w multiplayerze z kolegą i z 2 CPU. Ile mieliśmy śmiechu ze stawiania strzałek i wpakowywania kotów na rakiety przeciwnika. Naprawde świetny PARTY-GAME. No i Ready to Rumble! Też mieliśmy sporo ubawu w multi potyczkach z bratem i z kolegą. Długi zasięg rąk Molotowa, "kombinowanie" z ciosami, dobra animacja postaci, i okrzyk: "Lllllleeeet s Get Ready to Rumble!"

Mortal Kombat Gold i pierwszy Game Play!

Tony Hawk's Skateboarder.

Jak miałem konsole w domu to 100 godzin przy Dead or Alive2 i Crazy Taxi 2!

1. Shenmue - niesamowita gra, można w nią wsiąknąć i zapomnieć o wszystkim innym.

2. Jet Set Radio - mój absolutny numer jeden na Makarona, cudowna oprawa, świetna muzyka i ten klimat!

3. Resident Evil CV - niezła fabuła, zakręceni Ashfordowie.

4. Unreal Tournament - wielogodzinne pojedynki z kumplem na split screenie.

5. Soul Calibur - jak wyżej, sto walk pod rząd, tego się nie zapomina nigdy.

Było tego więcej ale te pięć gier i spędzonych z nimi chwil jest szczególne do opisania.

• Upvote 1

Moment kiedy pierwszy raz zobaczyłem Makarona w akcji u kumpla:)Shenmue,Sonic Adventure 2-te gry spowodowały,że w nocy nie spałem:)

Bez watpienia najlepsze chwile z DC spedzilem przy Shenmue, jedna z tych legendarnych gier, ktorej nigdy sie nie zapomni :)

• Upvote 1

Wszystkie momenty z Shenmue, ucieczka przed ...w Sonic Adventure. Ujeżdżanie świnii w Super Runabout:)

1. Shenmue/Shenmue 2. Zawijanie konsoli w koc, żeby nie obudzić rodziny podczas nocnych sesji XD Tytuł, który zmienił moje myślenie o grach wideo pomimo tego, że wcześniej już sporo grałem. 

2. "Tuning" konsoli polegający na zmianie diody power na niebieską, ale sie jarałem, że mi się udało. 

• Upvote 1

Było ich kilka 

1. Wcześniej jako posiadacz słabego PC pierwsze odpalenie Soul Calibur-a i wiadomo szczęka na podłodze.

2. Raz po powrocie  z pracy, (mocno zmęczony) odpaliłem le Mans 24h. Oczywiście ze zmęczenia zaraz usnąłem, po obudzeniu się zobaczyłem że mój samochód jedzie po bandzie. Wyścigu oczywiście nie wygrałem .

3. Słynne czyszczenie styków, gdy konsola się resetowała i po "zabiegu" na jakiś czas wszystko wracało do normy.

Tak w ogóle najmilej wspominam DC, z racji tego że to moja pierwsza konsola.

Posted (edited)

Spędziłem najwięcej najlepszych chwil z DC podczas gry w Soul Calibura i Marvel vs Capcom.

Hodowałem też Sagata z trybu World Tour w SFA3 i nosiłem go do szkoły na memorce i trenowałem statsy.

Edited by devilbot

Pierwsze odpalanie Soul Calibura, jak ta gra pięknie wtedy wyglądała i się ruszała. Dobrze też wspominam Starlancer, miałem zajawkę na takie gierki. Sporym zawodem dla mnie był Sonic, pierwsze poziomy sztos a te pół otwarte tragedia.