Skocz do zawartości

>>> PS2 FAQ (oraz chipy i lasery)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam "mały" problem. Przy czyszczeniu konsolki (wersja fat), odczepiła mi się ta aluminiowa taśma od przycisków on/off i eject... nie bardzo wiem, jak się z tym uporać. Gdzie i jak tą taśmę podłączyć? Z góry dzięki za info...

 

 

PS. Zdjęcie problemu:

 

1f800c4378d3e228m.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam takie pytanie zakupiłem Swap Magica 3.8 i mam takie pytanie czy po zainstalowaniu go bede mogl odpalać kopie zapasowe wszystkich gier ?? tzn. zrobie sobie kopie zapasową np. dragon ball TB 3 i odpali się normalnie ??

 

na jakie płyty najlepiej nagrywać te kopie zapasowe ?? słyszałem że najlepiej na płyty dvd SONY , VERBATIM i TDK prosze o pomoc

 

o i jak nagrywac te kopie ??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/item411353686_memor32_su...tis_.html#photo

http://allegro.pl/item412684932_przerobka_...or32.html#photo

Czy ktoś z forum ma te sprzęty, albo jego znajomy ma i potrafi o tych urządzeniach wyrazić opinie ? Chodzi mi oto, czy to w ogóle działa, i czy się nie zepsuje po miesiącu, w końcu to raczej trochę pieniędzy jest.Nie piszcie mi o chipach, że one są lepsze niż to.Chipa nie kupie z tego względu, że w moim mieście nie ma kto założyć tego urządzenia, a przez allegro żeby mi założyli wysyłać nie chcę, bo nie chce też ostatni raz zobaczyć konsoli.. Tak więc albo te memorki, albo nic : D Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałem spytac czy warto zainwestować w taki sprzęcik - http://allegro.pl/item421188858_zestaw_hea...lodz_sklep.html

 

 

Zależy mi głównie na "słuchaniu" tego wszystkiego co wychodzi przez głośnik TV(wku.rwia mnie już ten kiepski wbudowany głośniczek, a w dodatku nie mogę sobie "podregulować" bo domownicy nie są zadowoleni) czyli korzystania jak ze zwykłych słuchawek(szukałem zwykłych słuchafonów ale znalazłem tylko Headset) :)

 

Koleś zapewnia że orginał i daje gwarancje.

 

Mam jeszcze pytanie: czy słuchawki będą działały z każdą grą mimo tego że są pod USB i czy będę mógł z nich korzystać na kompie: Skype, TS itp?

 

 

Ewentualnie czy są wogóle jakieś słuchawki które będę mógł podłaczyć do PS2? :/

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...