Skocz do zawartości

>>> PS2 FAQ (oraz chipy i lasery)


Rekomendowane odpowiedzi

W Chinach jest PAL, czy też PAL/SECAM, jeśli wierzyć tej mapce. Natomiast nic mi nie wiadomo o tym, aby PS2 została oficjalnie wprowadzona na chiński rynek (co ciekawe, koreański Jak 3 ma opcjonalnie japońskie głosy/napisy i działa na japońskich PS2, choć w Japonii tej gry nie wydano, ale tam wszędzie jest NTSC). PS2 w Chinach funkcjonuje raczej tak, jak pierwszy Klocek w Polsce (też oficjalnie go tu nie było). Czy gry z Chin na PS2 będą PAL-owskie i oryginalne - pojęcia nie mam. Chińskiej roboty undub FFX był raczej w NTSC (nie mam stuprocentowej pewności, ale obrazem i prędkością nie różnił się od amerykańskiej FFX).

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

a na jakiej grze dobrze jest przetestowac laser? bo a dopiero co kupilem konsole niedawno i jest dosc stara (scph 70003)

i nie wiem w jakim stanie jest laser bo wiadomo ze jak gralem w org gry bez rys to ladnie chodzilo

 

 

oraz mam problem jeszcze bo zauwazylem ze na plycie po graniu na mojej konsoli sa rysy takie kola (ledwo widoczne ale sa ) co moge z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przerobilem niedawno ziomkowi konsolke, bo mi Ripper zalegal. Model V7. Probowalismy odpalac tekkena 5 z dvdr ale nie poszedl. Teraz Splinter Cell Pandora Tomorrow - oryginal NTSC/US. Z tego Rippera trzeba odpalac stuff jakas specjalna metoda? Bo oryginaly PAL sie bootuja bez problemu, logo Ripper 3.2 pod Playstation 2. Nie kumam czemu nie dziala :/.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanko trochę inne, ale związane z tematem. Czy Codebreaker obsługuje też gry z PSXa? Jeśli nie to jaki program do cheatowania jest najlepszy do takich gier(odpalanych na PS2)? Może być ostatecznie przeznaczony na PSXa (mam, ale działa "od święta").

BTW. "Czity" nie są tylko do "Infinite xxx", ja np. zawsze chciałem popylać N.Oxide'em w CTR albo rzygnąć fireballem jako Jinpachi w T5:DR (PSP), a cheaty dają taką możliwośc :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siemq! Posiadam gre na ps2 w której jest coś nie tak. Gdy się odpali to jest napisane, że wczytuje dane z memory card 1 i 2 i ciągle stoi i nic, a płyta w napędzie pracuje tak, że wczytuje i nie wczytuje, wczytuje i nie.... i jest ten dźwięk, uuuuuuu, yyyyyyyyy, uuuuuu, yyyyyy......./ i tak w kółko. Co mam zrobić. Prosze o pomoc. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Odpaliłem Psychonauts (grę która była w stanie idealnym), po graniu z godzinę i wyjęciu płyty, zobaczyłem na niej rysy wokół płyty, taki okrąg. Czy to wina lasera, czy coś innego? Model PS2 Slim 75004. Nigdy nie grałem na niej na piratach, nie używałem swapa itd. Sprzęt rozkręcałem i włożyłem płytę, by sprawdzić czy może o coś haczyć, ale nic na to nie wskazuje.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Odpaliłem Psychonauts (grę która była w stanie idealnym), po graniu z godzinę i wyjęciu płyty, zobaczyłem na niej rysy wokół płyty, taki okrąg. Czy to wina lasera, czy coś innego? Model PS2 Slim 75004. Nigdy nie grałem na niej na piratach, nie używałem swapa itd. Sprzęt rozkręcałem i włożyłem płytę, by sprawdzić czy może o coś haczyć, ale nic na to nie wskazuje.

 

Dobra, zauważyłem, że to taśma, po przesunięciu lasera ocierała o płytę. Jak ją przykleić? Bo do spodu konsoli nie za bardzo się da, tym bardziej, że ona porusza się razem z laserem, a jak ją przykleje, to i laser nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...