Skocz do zawartości

Nowości RPG


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.11.2018 o 16:26, mario10 napisał:

Persona dobre ma opinie natomiast muszę chyba spróbować bo po filmikach nie mogę się przekonać.
Final fantasy uwielbiałem VII i VIII przeszedłem całe, niestety teraz jak przeglądam XV to chyba z duże zmiany dla mnie, tak zawsze jrpg utożsamiam z cuukierkową grafiką, a tu taki nowoczesny świat. XC 2 wyszedł chyba switcha tylko. Ale ten Ni No Ku Ni wygląda fajnie.

Akurat z osób, które grają tylko ja lubię jrpg i tylko ja je kupuję, co za tym idzie nie mogę się z nikim powymieniać :)

Berserie teraz ogrywam i bardzo mi się podoba, ale właśnie bym wrócił do turowego systemu walki.

 

Po filmikach też nie byłem przekonany do Persony 5, a okazał się to dla mnie najlepszy jrpg od czasów FFX. Z tym, że ja lubię dodatkowo klimat azjatyckiego miasta bo mi się zawsze kojarzy z Shenmue, czy Yakuzą :) XC2 dla mnie padaka, tzn. inaczej dla mnie japońszyczna tak bardzo level hard, że nie do zaakceptowania.

 

Nie zapominajmy, że zaraz pojawi się Kingdom Hearts 3:)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 8.06.2019 o 06:18, Dr.Czekolada napisał:

https://gearnuke.com/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-remastered-leaked/

 

Remaster pierwszego Ni No Kuni ps4/xone/switch.

 

I jest https://store.steampowered.com/app/798460/Ni_no_Kuni_Wrath_of_the_White_Witch_Remastered/

i czekam na sale

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dokopał się ktoś może do jakichś nowych informacji o rzekomym RPG w uniwersum HP? Od lat krąży ten materiał po YT:

 

 

 

Natomiast informacji bardziej konkretnych póki co nie ma. Jedynie co można przeczytać na twitterze i redditcie to, że zapowiadana gra ma być grą RPG i jest w zaawansowanej fazie developmentu. Oficjalna zapowiedź ma być niby w tym roku, ale wiadomo jak należy traktować te wszystkie plotki. 

 

Ktoś dokopał się do jakichś innych informacji na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
On 5/2/2020 at 8:39 PM, Hendrix said:

@tom173

Nie ma nowych informacji, materiał był wew. ptitchem, gra istnieje, miała zostać zapowiedziana w tym roku, na E3, razem z nowym Batmanem i grą Rocksteady

 

 

O, dzięki wielkie za informacje. Bardzo mnie to cieszy, jako fana całego uniwersum HP. 

 

A propos HP, ostatnio się okazało, że Chucklefish (ludzie od Stardew Valley) robią grę będącą czymś właśnie podobnym do SV, ale jednocześnie utrzymanym w klimatach HP (gra nazywa się Witchbrook: https://www.witchbrook.com/). Dla mnie bomba ;). 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Przepraszam za post pod postem, ale jak już wszyscy praktycznie wiedzą pojawiły się nowe informacje na temat wyżej wymienianego RPGa w uniwersum HP.

 

Link do żródła: https://www.reddit.com/r/harrypotter/comments/gy5ggr/harry_potter_rpg_details/

 

Brzmi to wszystko aż za dobrze, ale niektóre szczegóły znajdujące się w opisie mogą świadczyć o tym, że nie jest to zwykły wymysł. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...