Skocz do zawartości

Nowości RPG


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Armed-Fantasia-Penny-Blood-Ann_08-26-22-

https://www.gematsu.com/2022/08/wild-arms-and-shadow-hearts-creators-to-launch-double-kickstarter-campaign-for-spiritual-successors-armed-fantasia-and-penny-blood

 

tworcy wild arms i shadow hearts startuja z podwojnym kickstarterem. Jestem zainteresowany penny blood.

 

Wywiad https://www.gematsu.com/2022/08/armed-fantasia-and-penny-blood-double-kickstarter-campaign-interview-with-akifumi-kaneko-and-matsuzo-machida

 

Cytat

By setting this game as a product aimed for adults (18+) from the start, I aim to restore the creepiness and grotesque atmosphere that gradually faded out from my previous series and see how far I can really take things. 

:problem:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

"Remaster" Etrian Odyssey 1-3 na Switcha i PC w czerwcu. Tylko Atlus standardowo "trochę" przesadził z ceną... 

 

https://store.steampowered.com/bundle/29538/Etrian_Odyssey_Origins_Collection/

 

160zł sztuka za "remaster" gry z NDS... Pakiet trzech gier za 320zł też wcale bardziej nie kusi.

 

Kupi się kiedyś przy dużej obniżce pewnie. Ale przyznam, że teraz cicho liczę na kolejne porty/remastery gier z NDS/3DS.

Odnośnik do komentarza

Teraz czytam newsa. To nawet nie są nowe postacie, ani nic praktycznego, tylko JPGi. :D I to odmienne w zależności od gry. Ciekawe, na ile to wycenią osobno. Na PC pewnie od razu znajdą sposób na dodanie własnych portretów. Ogólnie kolejne bzdurne i niepotrzebne DLC w stylu Atlusa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś bardziej obeznany w temacie jest w stanie stwierdzić, czy są jakieś informacje co do ekskluzywności FM na Switchu?

 

Bo nie mogę rozgryźć Square. Jedne gry wypuszczają jako multiplatformy, inne jako exclusive'y. Tylko czy stoją za tym jakieś umowy, licencje, czy w sumie chgw?

 

FM chcę bardzo, ale wolałbym na PC/SD. Podobnie Live A Live, a i w tym temacie cisza, co do portów. Rozdarty tym samym jestem, czy zamawiać mimo wszystko pudła na Switcha.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory (tzn od czasów premiery Switcha) wszystkie ich gry jakos po roku lądowały na Steamie i ewentualnie dodatkowych konsolach. Tak było z Octopath, Triangle Strategy i Bravely 2 (chociaz tutaj nie wiem czy premiera nie była szybciej). Dlatego ja czekam z kupnem az gdzieś będzie oficjalne info o premierze/pozostaniu exem na wieki wieków i wtedy zdecyduje o kupnie. Na ten moment chociażby ze wzgledu na szybkość dysku i ergonomie urządzenia to wolę mieć wszystko przenośnie na SD a nie Switchu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...