Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawosci sprawdzilem dead zone w swoim T300RS i faktycznie jest go ze 20-30%. Jakbys o tym nie napisal to nawet bym na to uwagi nie zwrocil. Skok pedalu gazu jak i hamulca jest na tyle duzy, ze owa martwa strefa jest jak dla mnie nieodczuwalna. Bardziej mnie martwily inne rzeczy, takie jak dziwne odglosy wydobywajace sie z wnetrza bazy kierownicy podczas jazdy. Jak sie dowiedzialem jest to calkiem normalne dla kierownic Thrustmastera i mechanizm force-feedback nie jest tutaj zupelnie bezglosny ^^ Na poczatku kilka razy kierownica mi po prostu zgasla bez wyraznej przyczyny co na szczescie juz sie nie zdarza. Byc moze mialo to zwiazek z nieprawidlowa kalibracja bo FF byl wyraznie slabszy przed wylaczaniem sie kierownicy. Na razie testuje kolko z jednym tytulem - GT6 na PS3 wiec moglo to miec tez zwiazek z sama gra. Trudno powiedziec. Nie jestem w stanie przetestowac kierownicy z innymi tytulami bo padl mi naped BR w PS3 a jedyna cyfrowka jaka posiadam jest wlasnie GT6. Project CARS przybywaj ;) 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku dead zone był obecny zarówno w driveclub'ie jak i i w control panelu na pc. Rozkręciłem pedały i skorygowałem deadzone tak do 5%, więc już nie powinien doskwierać. Zrobię jeszcze break mode wg. isrtv.com ze stoperów gumowych i przy okazji do gazu podkleję cienką podkładkę żeby całkowicie zniwelować deadzona. 

Odnośnik do komentarza

Jesli dobrze zrozumialem to kierownice Fanateca beda dzialaly z Project CARS dzieki stosownej latce, ktora SMS planuje wypuscic w dniu premiery gry. Wyglada wiec na to, ze to SMS dogadalo sie z Fanatec'iem a polityka Sony na razie pozostaje bez zmian, czyli pelne wsparcie tylko dla kierownic Thrustmastera. Nie jest powiedziane, ze kierownica zadziala np. z Drive Club'em. Jesli SMS dostalo zielone swiatlo od Sony na tego rodzaju umowe to mozna chyba spokojnie zalozyc, ze w przyszlosci inne tytuly tez beda wspierac kierownice Fanateca. Byc moze ktos w koncu dogada sie z Logitech'em.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

T100 mozna juz kupic za 340zl (na 360tce mialem swego czasu tego logitecha i i tak jezdzilo sie znacznie przyjemniej niz na padzie), do T300 trzeba byloby dolozyc 1000 zl + stojak, no dla mnie zdecydowanie za duzo jak na zabawke do gier :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...