Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to teraz moglibyśmy być w zupełnie innych nastrojach ,bo gdyby sędzia uznał prawidłowo zdobytego gola przez Mallorce na początku spotkania wynik mógł być zupełnie inny. Szczęście Realowi dopisało w tym spotkaniu co nie miara.Ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym. Trzymam mocno kciuki za Seville! :D

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Ale to co Ronaldo dziś dokonał to miazga, sam wygrał mecz, reszta (no Casillas jeszcze wymiatał, ale on to powinien zawsze tak grać...) to chyba pomyliła boisko z pastwiskiem, dopiero po 2:1 zaczęli coś grać, ale wtedy to i ja bym zaczął.

Odnośnik do komentarza

2:1

 

Niech ktoś do ch.uja powie, że przepłacony transfer Ronaldo to pójdę do kibla i wysram się w jego intencji (tego kto powie).

No to możesz się iść wysrać w mojej intencji, bo uważam, że TAKA kasa za jednego zawodnika to o wiele za dużo. Powinni wprowadzić jakieś limity, bo jeśli tak dalej pójdzie, to real będzie płacił za jednego piłkarza tyle ile jest warta cała tamtejsza liga. To jest paranoja. Za Ronaldo dali już i tak 10 razy więcej niż wartość całej polskiej piłki kopanej. Ciekaw jestem czy pan Platini rozmyśla nad ograniczeniami co do wysokości transferów. Byłby to całkiem dobry pomysł wg. mnie.

 

A co do tematu - z tego co widziałem, to takie troszkę przypadkowe te bramki realu. Higuain stwierdził, że jak Ronaldo wyrównał jego dorobek bramkowy, to musi za wszelką cenę coś ustrzelić zamiast podawać na czysto koledze z drużyny. Cham <_<

Odnośnik do komentarza

W NBA jest dobry system, można go dopasować do realiów piłki klubowej. Załóżmy coś takiego- Klub w jednym okienku może kupić 1 gracza za co najwyżej 50 mln, dwóch za co najwyżej 30 mln i resztę za co najwyżej 20 mln. Nie ma klauzul większych od 50 mln euro. Pomyślność transferu zależy od wszystkich stron. Ale tak nie będzie, bo w NBA gra się milion meczów w sezonie i te 30 mln się szybciej zwrócą niż 100 mln w 40 meczach. Poza tym w piłce każda swołocz chce kawałek tortu dla siebie. Dlatego jest swołoczą.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

1. NIKT nie jest wart takiej kasy

2. Rooney nie odejdzie

 

:potter:

Jest wart takiej kasy, bo na samych jego koszulkach Real zarobił już ok 100 mln euro. Nie dość, że im się zwróci, to jeszcze sporo na nim zarobią i co by nie mówić, jest to piłkarz, który robi różnicę.

Odnośnik do komentarza

OMG nie gadam o wizerunku osoby na której mogą kokosy trzepać. Chodzi mi o umiejętności piłkarskie. Nie uważam, że jest słaby, bo wiem, że jest zaje.bisty, ale po prostu wg. mnie taka kasa za kogokolwiek jest o wiele za wysoka i powinni wprowadzić limity. Idąc tokiem myślenia "kupimy go za 100 baniek, i tak nam się zwróci!" real za niedługo zacznie inwestować za niedługo w znanych piosenkarzy, aktorów itd. Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza

..

Odpuść sobie bo zazdrosć cię żżera a to że United ma Szkota za trenera na takie transfery nie ma co liczyć nie upoważnia cię do wypowiadania się !1!1

 

Real może i wydać miliard na transfer skoro to kasa klubu wiedzą co robią eot.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29562

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Fajną bajkę dzis czytałem :potter:

Na Wyspach Brytyjskich dziennikarze w formie. W dzisiejszym wydaniu Daily Mirror pojawiła się informacja, jakoby Real Madryt szykował rekordową ofertę w wysokości 120 milionów funtów za... Lionela Messiego.

 

Zdaniem brytyjskiego dziennika oferta działaczy Królewskich mogłaby przekonać włodarzy Blaugrany do sprzedania swojego najlepszego zawodnika. Autor tekstu, John Cross, przypomina, że to właśnie do Realu Madryt należy rekordowy transfer Cristiano Ronaldo z Manchesteru United za 80 milionów funtów, jednak to nie pomogło powstrzymać Barcelony w La Lidze.

 

120 milionów funtów, właśnie taką klauzulę odejścia ma wpisaną w kontrakt Lionel Messi. Florentino Pérez miał początkowo złożyć ofertę tuż przed finałem Ligi Mistrzów z udziałem Barcelony na Santiago Bernabéu. Odpadnięcie Dumy Katalonii w dwumeczu z Interem Mediolan nie przekreśliło jednak planów prezesa Los Blancos, który zamierza zrealizować swój cel w trakcie letniego okienka transferowego. W zeszłym roku Real Madryt wydał na transfery 220 milionów funtów. Przybyli: Ronaldo, Benzema, Kaká, Xabi Alonso, Arbeloa i Albiol. To jednak nie wystarczyło na odniesienie sukcesu w Lidze Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...