Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Dobre też było,

-"Pomimo spalonego,ostry wślizg Ramosa,tak dla pewności"

-"taa,szkoda,że nie miał pistoletu byłby pewny na 100%"

Pepe nie powiniem grać już w piłkę,kawał h.uja! Jego gra skupiała się tylko na zrobieniu krzywdy przeciwnikowi,nawet nie potrafił celnie podać,a z takich debilizmów to zapamiętałem ostre wejście nogą na wysokości głowy ("Pepe - Jackie Chan"),symulkę,że dostał w ryj i nadepnięcie na rękę.

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Altintop jednak na obronę się nie nadaje. Pepe jako rzeźnik powrócił. Pinto z(pipi)ał przy bramce Ronaldo. Real ze swojej największej broni jaką była gra głową zrobił z tego największą wadę. Dobra symulka Pepe przy starciu z Fabregasem. Niczego sobie także symulka Messiego z Coentrao. Messi oprócz świetnej asysty do Abidala mało widoczny. Dzięki skupieniu uwagi Realu na Messim swój kunszt pokazywał często Iniesta. Altintop pozytywnie zaskoczył jeśli chodzi o grę w ofensywie.

 

To kilka faktów przeze mnie przytoczonych. z dzisiejszego spotkania.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

he,he, wnoszę żeby Barca w rewanżu zagrała na 20% , bo 40% to jednak za dużo. Oczywiście to już 5 mecz z rzędu w którym Barca jest krzywdzona przez sędziego, bo Real nie powinien kończyć tego meczu w komplecie (Pepe mistrz, jak zwykle nie zawiódł). Jak grała Krystyna,bo gola strzelił(dzięki Pinto i zrobił pozę "jestem bogiem,"), ale pierwsze 3/4 meczu oglądałem na mega wolnym łączu (tzn. slajdy mi się zmieniały co minutę) i nie mogę ocenić(gole i kontrowersyjne sytuacje widziałem, bo powtarzali po 10 razy)?

 

edit ktoś jeszcze wierzy, że Real to drużyna twardzieli? Pepe, Calejjon...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jako że od zawsze byłem fanem Realu jest mi wstyd za to co robią z messim.Niedługo to go pobiją przed meczem. To sie nazywa frustracja i nieporadność. Pepe bym wogóle wywalił ze składu, nic nie potrafi oprócz dostawania kartek. Hollywood czeka. Real jest bardzo dobry i skład ma potencjał (bez Pipe) no ale z Barcą raczej każdy zespół na świecie miałby problem.

Odnośnik do komentarza

Ale ten pepe jest poje.busem. Pomijam fakt że każdy w realu to frajer (poza Ikerem i Xabim Alonso). No ale tego pipe powinni zamknąć w zamkniętym zakładzie z codename :potter:

 

Dożywotnio go wiadomo nie zdyskwalifikują ale powinien zostać zawieszony do końca sezonu. To już nie pierwszy wybryk tego półmózga. Najbardziej jednak przypadła mi do gustu wypowiedź Toma Huddlestonea:

 

"Chciałbym zobaczyć tych kilku tak zwanych twardzieli w starciu z Paulem Scholesem lub Stevenem Gerrardem" - stwierdził pomocnik Tottenhamu Hotspur.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...