Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Mysza i Codename - przestańcie sobie opier.dalać swoje e-penisy, bo robi się nieprzyjemnie :confused: Prawie jak lukas i Stona...

 

 

Nie wiem jak można bronić Pepe, który powinien dawno być zawieszony na całe życie. Nie widziałem chyba jeszcze meczu, w którym ten kretyn nie miałby ADHD i nie faulowałby jak dzikus. Dla mnie to nie piłkarz, a zwykły narwaniec. No ale przecież trzeba grać twardo :sorcerer:

Jak się ogląda jeden mecz Realu na rok to tak to jest. Lepiej się zajmij Ferdinandem,który potrafi znokautować Malude kopnięciem w twarz,albo Rooneyem,który bywa frustratem i kopie rywali od tyłu. No ale czego ja oczekuje po takim hipokrycie i ignorancie jak ty.

 

Już to widzę, że przykładowo Pique zaczyna nakur.wiać piłkarzy Realu, kopać chamsko po kostkach, ogólnie zachowywać się jak Pepe, a wy, zwolennicy takiej ostrej gry, mu przyklaskujecie. Bitch please.

Od lat przyklaskujesz Manchesterowi,więc o co Ci chodzi?

 

Nie. Wymuszanie jest głównie ze strony Barcelony. Oni już nawet do perfekcji wyćwiczyli wymuszanie decyzji na arbitrze otaczając go ze wszystkich stron całą grupą. W ostatnich czasach to oni wiodą prym w byciu ubogą sekcją Hollywood w futbolu. Poza tym taki filmik to nic w porównaniu z tym ile jest momentów w których piłkarze Barcelony nurkują,sędziowie odgwizdują na ich korzyść itp. I nie piszcie mi w odpowiedziach,że Barcelona i tak jest lepsza, to oni wygrywają trofea itd. bo nie o tym tu mowa. Tylko o tym jaką domeną stało się udawanie w szeregach drużyny z Barcelony. W Realu znajdziesz dwóch takich aktorków...Di Marię i Ronaldo,ale to nic w porównaniu z aktorzynami z Barcelony.

Nie przypadkowo napisałem, że sędziowie popełnili 3-4 POWAŻNE błędy na korzyść Barcelony w tym sezonie( oglądałem 90% ich meczów, CdR odpuściłem, ale wziąłem w tym wyliczeniu pod uwagę tą symulkę Cuenki). Jeżeli taka ilość błędów, na korzyść jednego zespołu ma świadczyć o ich dominacji w tej dziedzinie, to bardzo słabe posady ma ten tron i nie trudno ich zrzucić. O ile mnie pamięć nie myli, to czytając temat o PL (serie A również), niemal co kolejkę jakiś team z czołówki dostaje (lub też nie) karnego/czerwo/gola z kapelusza. Z tego co pamiętam w meczu z Chelsea na rzecz Man Utd było rozstrzyganych kilka mocno kontrowersyjnych decyzji. Ile goli ze spalonego zdobyła Barcelona w tym sezonie? Z niesłusznych karnych dwa(LM, CdR), ale też ilu karnych dla nich nie odgwizdano, a powinno się odgwizdać? Jakieś 2-3 czy nie przyznane kartki, w tym 1 która mogła wyeliminowac Messiego z meczu z Realem (oczywiście bedąc sprawiedliwym, Real też tego meczu nie powinien kończyć w 11). Sergio, Alves potrafią przyaktorzyć, ale w tym sezonie jakiegoś mocnego nadużycia tej umiejętności z ich strony nie widziałem, taki Di Maria spokojnie ich kładzie w tym temacie. Paranoją jest czepianie się każdej wywrotki, każdej sytuacji w której gracz Barcelony leży, tak jak sytuacji w której Abidal , dostał piłką w jaja i wielkie halo, bo przeciwnikowi przerwano akcje w środkowej strefie boiska :confused:.

Tylko,że Ty piszesz tu o obecnym sezonie. Ja pisałem o sytuacji w ostatnich latach,a prezentów dla Barcelony i wybryków aktorskich jej graczy było naprawdę sporo.

 

W PL i Serie A jasne,że zdarzają się niezrozumiałe decyzję sędziów,ale raz to się przydarzy Chelsea ,raz Manchesterowi itp.Co do Serie A to Milanu nie liczę,bo dla Obso co przegrany mecz to wina sędziego. A dyskusyjne sędziowanie na korzyść Barcelony odbywa się w LM. W Primera Division arbitrzy są tak chu.jowi ,że jaka by to nie była drużyna dają dupy.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie no, z fanami United, którzy mówią o niby wyjątkowej brutalności Realu czy symulowaniu Barcy, nie ma sensu gadać. Prawdopodobnie nie oglądają nie tylko Realu i Barcu, ale też swojego kochanego United, bo wtedy trudno by było nie zdawać sobie sprawy, gdzie bije krynica obu tych zjawisk.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=w-mPp-RS7SU

 

Przecież od patrzenia, co robią Rooney, Chicharito czy Nani czasami gałki oczne więdną. Nie tylko w przesyconej nurkowaniem lidze angielskiej - ostatnio w Basel mogliśmy zobaczyć, jak to bohatersko i honorowo do ostatniej minuty się starali o wyjście z grupy LM.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mysza i Codename - przestańcie sobie opier.dalać swoje e-penisy, bo robi się nieprzyjemnie :confused: Prawie jak lukas i Stona...

 

 

Nie wiem jak można bronić Pepe, który powinien dawno być zawieszony na całe życie. Nie widziałem chyba jeszcze meczu, w którym ten kretyn nie miałby ADHD i nie faulowałby jak dzikus. Dla mnie to nie piłkarz, a zwykły narwaniec. No ale przecież trzeba grać twardo :sorcerer:

Jak się ogląda jeden mecz Realu na rok to tak to jest. Lepiej się zajmij Ferdinandem,który potrafi znokautować Maloude kopnięciem w twarz,albo Rooneyem,który bywa frustratem i kopie rywali od tyłu. No ale czego ja oczekuje po takim hipokrycie i ignorancie jak ty.

Wytłuściłem Ci słowa klucze w Twojej wypowiedzi. Masz rację, ZDARZA im się mieć odchyły i robią chore akcje, ale to Pepe jest dzikim ADHDowcem, który bez skrupułów skopie rywala, podepta trochę i jeszcze da po strzale jego kolegom. Pojedyncze wybryki, a ciągłe zachowywanie się jak dzikus to mała różnica.

 

Już to widzę, że przykładowo Pique zaczyna nakur.wiać piłkarzy Realu, kopać chamsko po kostkach, ogólnie zachowywać się jak Pepe, a wy, zwolennicy takiej ostrej gry, mu przyklaskujecie. Bitch please.

Od lat przyklaskujesz Manchesterowi,więc o co Ci chodzi?

Może Ty mi wytłumaczysz o co Tobie chodzi? Rzuciłeś ogólnikiem i ja mam się do tego odnosić? :|

 

 

Oglądam KAŻDY mecz United i prawie każdy Realu, więc nie zarzucaj mi ogórek, że nie oglądam nawet swojej ulubionej drużyny. Wrzuciłeś filmik o nurkowaniu, który zebrał kilka akcji z ostatnich kilku LAT. Ja bym mógł znaleźć taki filmik, traktujący o kilku ostatnich meczach Barcelony. Jest chyba róznica, prawda? Nie neguję, że Rooneyowi zdarza się symulować, bo to niestety w dzisiejszym futbolu się zdarza, ale nie jest to tak częste jak w drużynie katalończyków :)

 

EOT z mojej strony

Edytowane przez Figlarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ahh ten potwór Pepe...niech go do końca życia zdyskwalifikują bo Figlarz się burzy.

 

Jeśli co mecz Pepe zachowuje się jak dzikus to proszę Cię notuj mi minuty w których to zrobił albo rób jakieś filmiki z tego na pewno "duuuuużo" materiału zbierzesz. Pepe ma odpały ale nie jest to notoryczne. Pokaż mi jakieś "DZIKIE" zachowanie Pepe nie licząc meczów z Barceloną i meczu z Lyonem...pokażesz? Musisz, przecież oglądasz prawie każdy mecz Realu. Musiało Ci utkwić w głowie jakieś "chamskie" zachowanie Pepe.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wrzuciłeś filmik o nurkowaniu, który zebrał kilka akcji z ostatnich kilku LAT. Ja bym mógł znaleźć taki filmik, traktujący o kilku ostatnich meczach Barcelony.

 

No to znajdź, bo średnio w to wierzę. A to, że zapodałem filmik "best hits", bo jest na YouTube'ie, naprawdę nie znaczy, że to są niby wszystkie nury Rooneya, co dopiero całego United.

 

 

Jest chyba róznica, prawda?

 

Różnica jest taka, że Barcelona czy Real dużo lepiej grają w piłkę, więc ich boiskowe chamstwo bardziej bije po oczach i wywołuje większy backlash wśród internetowych znawców futbolu.

Odnośnik do komentarza

Ja bym mógł znaleźć taki filmik, traktujący o kilku ostatnich meczach Barcelony. Jest chyba róznica, prawda? Nie neguję, że Rooneyowi zdarza się symulować, bo to niestety w dzisiejszym futbolu się zdarza, ale nie jest to tak częste jak w drużynie katalończyków :)

Figlarz, przecież o tym właśnie wcześniej pisałem, że w tym sezonie trudno znaleźć więcej niż kilka mocno kontrowersyjnych decyzji sędziego na korzyść Barcelony (wynikających z symulacji, to tylko ta akcja Cuenki i Xaviego), a ty piszesz o kilku ostatnich meczach... to po pierwsze, a po drugie, Ty stawiasz naprzeciw nie cały Man Utd, tylko samego Rooneya :turned: Czyżby wizja zmontowania filmiku z meczów całej drużyny bijącej rekordy w ilości przyznanych karnych w opozycji do teamu, który karne dostaje od święta, mogła przemawiać na niekorzyść tego pierwszego?

Co do Pepe, to jest to jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji i gdyby nie zwichrowana psychika (tutaj nie chodzi tylko chamskie zagrywki z jego strony, tylko o zwykły brak logicznych decyzji w kluczowych momentach, nieumiejętność odstawienia nogi, brak szacunku dla rywala), która jeszcze nieraz pociągnie Real na dno, to zazdrościłbym, że nie występuje w Barcelonie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Postawiłem 2000zł na powyżej 1,5 gola do przerwy w meczu Barca- Osasuna

 

Mimo ze Barca bez napastnika teoretycznie to mam nadzieje ze 2 gole do przerwy padną. Inaczej żona mnie powiesi za ........ :)

1-0 dla Barcy do przerwy czuje.

Problemy kadrowe ma także Osasuna, w barwach której zabraknie siedmiu piłkarzy:

Roversi Rodriguesa, Raula Garcii, Kike SolyRubena Gonzaleza, Jona Echaide, Masouda Shojaei i Marca Bertrana. Podopieczni Mendilibara na pewno zagrają inaczej niż w niedawnym ligowym spotkaniu, gdy polegli 0:8. Z Camp Nou będą chcieli wywieźć na tyle dobry wynik, by mieć realne szanse w rewanżu na Reyno de Navarra.



 

Niech ktokolwiek strzeli 2 gole, Pozniej moze sie dziac cokolwiek ;D

 

14 minuta 1-0

CESC dla Barcy

 

 

30 minut na druga bramke aby za(pipi)iscie zaczal sie rok

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...