Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Mourinho na pewno zostanie przynajmniej do końca sezonu, bo Real już nie ma lepszego trenera do wzięcia. Ale i to zależy bardzo od dzisiejszego, kluczowego meczu. Ustępowanie Barcy jest jeszcze akceptowalne, ale Atletico - nigdy nie będzie.

 

Ale to też ciekawy mecz z perspektywy Atletico. Od czasu zmiażdżenia Chelsea nie mieli okazji pokazać się na tle europejskiej czołówki (załóżmy, że Chelsea do niej należy...). To jest ich szansa na zabłyśnięcie po raz kolejny i zasugerowanie, że mimo braku gry w LM są tą właśnie czołówką.

 

Typowe starcie Dawida z Goliatem, jakich mało. Nie do przegapienia.

Odnośnik do komentarza

Trochę już po meczu, ale nie zapeszajmy. Messi dzisiaj zesrany konkretnie

Jezusie ale akcja na 3:0 !

 

edit. No i chciłabym zaznaczyć, że to co stało się w Valencii to lekki przypał.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jose Mourinho wychodzi na boisko chwilę przed początkiem rozgrzewki, żeby "ci, co na mnie gwiżdżą, mogli wygwizdać i w trakcie meczu wspierać Real".

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qzt4BtPxuU0

 

 

Szczerze mówiąc, trochę się wzruszyłem. Prawie jak na zakończeniu filmu "Leafie".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jose Mourinho wychodzi na boisko chwilę przed początkiem rozgrzewki, żeby "ci, co na mnie gwiżdżą, mogli wygwizdać i w trakcie meczu wspierać Real".

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qzt4BtPxuU0

 

 

Szczerze mówiąc, trochę się wzruszyłem. Prawie jak na zakończeniu filmu "Leafie".

Co to (pipi) jest :/? Łepkowska mu pisze chyba te scenariusze.

 

Meczyku nie oglądałem, bo małe były szanse na wyrównane spotkanie. Krystyna znowu wykonuje najlepiej na świecie rzuty wolne ;)

Odnośnik do komentarza

To jest prawda? Brzmi niewiarygodnie. W lidze w tym sezonie Messi strzelił 23 gole, w tym tylko jednego z karnego. W pierwszej połowie roku na pewno więcej, ale żeby 25?

 

 

Poza tym, w dzisiejszych czasach strzela się gdzieś tak 80% karnych. Czyli to wcale nie są łatwiejsze sytuacje niż wiele z tych, które miał Gerd. Nie ma się co zrzymać, ten "rekord" to tylko ciekawostka tak czy siak, futbol jest inny, drużyny są inne.

Odnośnik do komentarza

W 2012 Messi strzelił dotychczas 14 bramek z rzutów karnych, zaś 7 z rzutów wolnych.

 

 

Mniejsza o to, pobity przez Argentyńczyka 'rekord' Mullera wcale nie był TYM rekordem. Przed wami autentyczny posiadacz palmy pierwszeństwa w golach zdobytych w jednym roku kalendarzowym:

 

 

http://dailypost.com.ng/2012/12/10/godfrey-chitalu-scored-messi-calender-year/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=godfrey-chitalu-scored-messi-calender-year

 

 

You mad, Leo?

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...