Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

No moment na stawianie Illary już był, w poprzednich meczach. Na razie Real gra jak w zeszłym sezonie. Absolutnie za dużo kreatorów i ofensywnych graczy, za mało broniących. Z ekipami top 6-7 wyrównane mecze i często strata punktów, z całą resztą - nieuniknione ostre lanie. Carlo pytany o to mówi, że w razie czego zawsze może wystawić Illarę. Ale jak przychodzi mecz, to nie wystawia i wygląda to jak wygląda. Efekt tak ogólnie nie jest zresztą zły. Grają efektownie. Słabych zawsze leją. A mocnych... też dość często pokonują. Trudno w piłce osiągnąć jeszcze więcej, choć by się chciało.

 

 

Mam nadzieję, że ogólna bezwładność znawców ma granice i nie będę do końca życia czytać o tym, jak to James nic nie pokazał poza paroma meczami na Mundialu, a Di Maria jest najlepszy na świecie itp. Na razie Kolumbijczyk robi wszystko, co da się zrobić w takim gwiazdozbiorze. Jest nawet bardziej przydatny w obronie, niż Di Maria (nie takie trudne, ale można było mieć wątpliwości). To nie bohater, którego akurat w tym momencie Real potrzebuje, ale taki, na którego zasługuje.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No moment na stawianie Illary już był, w poprzednich meczach. Na razie Real gra jak w zeszłym sezonie. Absolutnie za dużo kreatorów i ofensywnych graczy, za mało broniących. Z ekipami top 6-7 wyrównane mecze i często strata punktów, z całą resztą - nieuniknione ostre lanie. Carlo pytany o to mówi, że w razie czego zawsze może wystawić Illarę. Ale jak przychodzi mecz, to nie wystawia i wygląda to jak wygląda. Efekt tak ogólnie nie jest zresztą zły. Grają efektownie. Słabych zawsze leją. A mocnych... też dość często pokonują. Trudno w piłce osiągnąć jeszcze więcej, choć by się chciało.

 

 

 

 

Akurat to plus. Aby sie nie popsuli jak w koncówce zeszłego

Odnośnik do komentarza

Kroos mnie nie zachwyca, ale najbardziej zawodzi Modric w tym sezonie. Zwłaszcza, że on akurat słynie z dobrej gry w defensywie. Jak w tamtym szalał w środku pola i wszędzi go było pełno (nie ważne czy akurat był Xabi obok), tak teraz trudno mi typa dostrzec. Fakt, że rywalowi dystans pomiędzy linią ataku, a linią obrony Realu pokonać jest łatwiej niż to bywało w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza

Najlepsza i tak była asysta bramkarza.

 

Podoba mi się, że Barca gra roztropnie z tyłu. ZERO goli straconych po 4 meczach, tego jeszcze nie grali. Rakitic słabo jako rozgrywający, ale lepiej gra w defensywie niż Xavi/Iniesta. Alba od początku sezonu jest po prostu ZA(pipi)ISTY, absolutny top na swojej pozycji w PD. Rudy gra jak rudy, niby dobrze, ale nie można mu ufać (co parę razy pokazał w tym meczu, najmniej pewny w defensywie). Messi do momentu strzelenia gola przez Rakitica odpowiadał (asysta/gol) za każdego gola, którego w tym sezonie zdobyła Barca w lidze. Teraz statsy mu spadły i już jest 9 na 11. Neymar zdaje się trochę zmężniał i nie kładzie się przy każdej okazji. W końcu Iniesta zagrał na niezłym poziomie. Alves nadal do piachu. Reszta gra spoko (Busi solidnie, ale bez tej maestrii, którą pokazywał 1,5 roku temu, coś mi się popsuł :( ) i tylko mnie zastanawia kogo jeszcze Luis wyciągnie z kapelusza w dalszej części sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...