Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz Kani, jak chcesz zobaczyć jak powinien grać skrzydłowy w meczu z Atletico, to obczaj sobie dzisiejszy występ Leo i Neymara :banderas:

 

Oceny za dzisiejszy mecz: 10/10 dla Leo, Neymara, Iniesty, Busiego, Mascherano

 9/10 dla reszty

 

Ficuś- ty mnie nie denerwuj!

Odnośnik do komentarza

Akurat Bravo dzisiaj był średnio pewny (znowu zaliczył pusty przelot, plus mocno ryzykownie wprowadzał piłkę w pole)

 

edyta.

Leo udzielił w końcu oficjalnego wywiadu

 

"Dziękuję za możliwość przedstawienia swojej wersji. Słuchałem tego wszystkiego, że nie dogaduję się z wieloma osobami, że mam problemy z Pepem, Bojanem, Ibrahimoviciem, i tak dalej... Nie komentowałem tego, co o mnie mówili. Nigdy tego nie robię. Niektórzy ludzie mówią, że chcą nam, Barcelonie, zaszkodzić, że będą obrzucać nas gównem. Najgorsze jest to, że te wszystkie ataki nie nadchodzą z prasy madryckiej, a tej tutejszej, katalońskiej. Jestem i byłem zmęczony tymi plotkami. Z wypuszczanych plotek wynika, że to ja miałbym rządzić klubem, co nie jest prawdą. Niczego nie żądałem, nie stawiałem żadnego ultimatum. Nie mam zamiaru odchodzić, nie mam zamiaru przenosić się do Chelsea czy do innego Manchesteru City. Wszystko, co o mnie mówiono, jest kłamstwem i chcę, aby każdy to wiedział".

Zobaczymy :oh_you:

Odnośnik do komentarza

Widzisz Kani, jak chcesz zobaczyć jak powinien grać skrzydłowy w meczu z Atletico, to obczaj sobie dzisiejszy występ Leo i Neymara :banderas:

 

Oceny za dzisiejszy mecz: 10/10 dla Leo, Neymara, Iniesty, Busiego, Mascherano

 9/10 dla reszty

 

Ficuś- ty mnie nie denerwuj!

 

Tak grające atletico to świt baranowo by objechał, nie ma sie czym podniecac pajgi przykro mi  :reggie:

 

No ale ciesze sie twoim szczesciem. Naprawde niewiele ci do szczescia potrzeba. Gdybys był kibicem realu to chyba bys tutaj epilesji dostawał na początku sezonu. Ufff

Odnośnik do komentarza

Klasyczny przypot

 

 

O!!! Byłbym zapomniał, wypowiedź Neymara

 

Kryzys jest już za nami - przyznał Brazylijczyk, który rozegrał wczoraj świetne spotkanie, zapisując na swoim koncie gola i stwarzając nieustanne zagrożenie pod bramką Moyi. - Musimy skupić się na kwestiach boiskowych. Nie mamy żadnych problemów. Są już za nami. Jesteśmy zjednoczeni.

 

Czyli problemy były i kryzys też był. Wydaje mi się, że po meczu z Sociedad parę spraw musiało zostać wyjaśnionych w klubie i szatni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...