Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Busquets co odyebał xDDDDDDDD

Taktyczny faul z przytulasem zamiast kopaniem po nogach ;)

 

Jutro się coś tam więcej skrobnie, ale zwracam honor Kymelowi, tak słabego Realu nie widziałem nawet w manicie i 6:1. Tzn. w defensywnie, bo ofensywa w sumie stworzyła z 5-6 świetnych okazji bramkowych (chociaż większość i tak już w czasie kiedy było po meczu).

Odnośnik do komentarza

Nic nie funkcjonuje w tej drużynie na tę chwilę. A najgorzej to wygląda między obroną a pomocą. Brak łącznika, którym był jeszcze niedawno Alonso i który zawsze zabezpieczał tyły gdy ktoś wyżej ustawiony tracił piłkę czy był przed polem karnem w razie jakiejś przebitki bądź zagraniem przed szesnastkę. Kroos ciągle jest z przodu, a wrócić nie ma jak, bo szybkością to on nie grzeszy, o dobrej grze w defensywnie nie wspominam. Modrić także strasznie zawodzi, ale też pokazuje jaki ma wpływ na grę Realu. Ma formę, dobrze gra i Real, nie ma formy, Real biega jak dzieci we mgle. Czemu Casemiro nie grał, zamiast Kroosa? No cóż, nie forma a hierarchia w tym klubie decyduje o grze w pierwszej jedenastce. Sama obrona także gubi się niemiłosiernie, gdzie przoduje idiota Danilo, objeżdżany dzisiaj przez Neymara jak szmata. Co do zawodników ofensywnych. Isco i James coś tam pokazali na tle tego kupska, ale BBC to już była lekka komedia. Trudno coś ugrać gdy te tłuki cały czas stoją w miejscu, gra bez piłki to kpina w ich wykonaniu. Benzema miał jedno fajne zagranie na ścianę, ale to wszystko. Ronaldo miał sytuacje, ale (pipi)ał je elegancko, choć też trzeba przyznać, że Bravo miał dzisiaj dzień. A Bale? Wypracował te sytuacje Ronaldo, swoimi świetnymi centrami, ale niczego więcej nie pokazał. Rozpaczać nie ma co, bo paradoksalnie taka porażka może pomóc. Może to będzie jakiś impuls dla nich, jak zwykle zresztą w takich sytuacjach, no nic zobaczymy.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Według mnie też, chociaż bycie lepszym od całkowicie niewidocznego Benzemy i bezproduktywnego Bale'a nie jest żadnym osiągnięciem dla tak ambitnego piłkarza 

<prowokuje kanabisa>

 

Swoją drogą Real grał dzisiaj nowatorskim systemem 5-0-5 12234946_915893465130984_660453416829086

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Suche fakty:
- bardzo ładny mecz w wykonaniu Barcy, pokazują, że Messi wcale nie jest im już niezbędny. 
- zniszczyli Real i rozumiem zachwyty ze strony fanów Barcelony, ale ja osobiście nie miałbym satysfakcji z kopania leżącego.

- w pojedynkach Real / Barca zawsze stałem za Realem (ogólnie Czerwone Diabły Pany !!!1111!!11), ale dzisiaj cieszyłem się, że Barca spuściła im taki siarczysty w(pipi). Może niektórzy przejrzą na oczy i w przyszłym sezonie będzie Real 4 : 0 Barca. 

- serio bez podniety. Można by się spuszczać jakby to Real w obecnym stanie skopał Barce. A tak? Było to raczej do przewidzenia :)

Odnośnik do komentarza

Według mnie też, chociaż bycie lepszym od całkowicie niewidocznego Benzemy i bezproduktywnego Bale'a nie jest żadnym osiągnięciem dla tak ambitnego piłkarza 

<prowokuje kanabisa>

 

Swoją drogą Real grał dzisiaj nowatorskim systemem 5-0-5 

 

No napisanie ze czy Bale czy Benzema był lepszy od Ronaldo w tym meczu swiadczyc moze jedynie o porazeniu mózgowym. Co nie znaczy ze Ronaldo zagrał jakos dobrze choc w sumie na tle cąłego realu, tak zagrał ok. Tyle ze ja bym napisał niewidoczny beznadziejny Bale i bezproduktywny Benzema. Reszta sie zgadza. 

Nie wiem na chu.j ich trzymaja w tym realu. Tylko ciekawe ile wezma za taki niewypał jakim jest bale. Kto go kupi. Mam nadzieje ze nie beda czekac i kupia jakiegos dobrego napastnika zamiast Benzemy ktory myslami jest gdzie indziej i kogos do wsparcia zamiast Bale.

Lewy zamiast benzemy  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...