Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Mascherano, ty kur.wo je.bana.

 

Iniesta, ty chuyu

 

 

Nie, naprawdę, to, co dzisiaj grał Mascherano, to skandal. Od początku sezonu gra słabo, ale to co odpyerdalał dzisiaj, było niesamowite.

 

Kolejny to Iniesta. Ja pyerdolę, myśli, że jest Xavim i kontroluje grę jak on. Ale nie kontroluje. Ciągle zwalnia akcje, kiwa się nie wiem po chuy i zalicza straty, po których idzie groźna kontra.

 

ja pyerdolę

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

 

Kolejny to Iniesta. Ja pyerdolę, myśli, że jest Xavim i kontroluje grę jak on. Ale nie kontroluje. Ciągle zwalnia akcje, kiwa się nie wiem po chuy i zalicza straty, po których idzie groźna kontra.

 

ja pyerdolę

Też mi się nie podoba kręcenie kółek, kiedy 2-3 piłkarzy na wolnej pozycji czeka na piłkę i pociągnięcie kontry. Ma facet tendencje do takich akcji, ale bez przesady, mecz zawaliła obrona. Praktycznie każda kontra Depor siała spustoszenie. Dla mnie najgorszy był Rudy, puszczał każdą akcję (zaliczył jakiś odbiór?), z przodu jak zawsze drewno, ewidentnie zawalił pierwszą bramkę przy drugiej był spóźniony i dla mnie na spółę z Masche są winni. I jak by nie patrzyć, to po jego wejściu Depor co chwilę miało dobrą sytuację, zazwyczaj graną na jego stronę...

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka do analizy. Busquets traci piłkę/ew. jest za piłką przy kontrze/nie gra = strata bramki/sytuacja bramkowa. Nie lubię, kiedy od jednego gracza zależy postawa ofensywy/defensywy. Jeżeli zawodnik traci piłkę pod polem karnym rywala (co ma prawo uczynić) to jego pozycja winna być asekurowana. Coś na zasadzie symbiozy Leo z Rakiticem z ubiegłego sezonu. A tutaj każda kontra bez wspomagającego Sergio to jest popłoch i waciane nogi obrońców. 

Odnośnik do komentarza

Normalnie powiedziałbym, że co tam: 5 punktów jest do odrobienia na tym etapie sezonu, ale kurde patrząc na grę Realu i brak jakiegokolwiek pomysłu na nią, naprawdę trudno jest zachować optymizm. Benitez dramat, na pewno nie jest jedynym winnym słabych wyników, ale do prowadzenia tej drużyny to on się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...