Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy mecz to taki przycisk "mute" dla forumowych hejterów Barcy.

 

Przyjemny mecz, brawo dla Realu za odwagę że zechcieli grać otwarty futbol. Na początku Real grał dynamicznie, a Barca statycznie. Wydawało się przez to, że Real ma przewagę. Na szczęście dla Barcy Krystyna był przygotowany na taką ewentualność i kilka setek zmarnował. W sumie zdecydowała forma geniuszy. Trochę długo Barca tą piłkę rozgrywała czasami, zamiast walnąć z dystansu miałem wrażenie że oni chcą wtoczyć tą piłkę do siatki Realu. No i w sumie ta druga bramka dla Barcy trochę fuksem, ale to jest piłka. Cóż, czekamy teraz na madrycki autokar na Camp Nou.

Odnośnik do komentarza

Szkoda słów na Ronaldo,a Real jednak nie może grać otwartego futbolu z Barceloną. Nikt nie może tak grać bo się po prostu nie da chyba,że Katalończycy są akurat w słabszej dyspozycji,która i tak w meczach z Gran Derby zdarza się bardzo rzadko.

 

I ty Codename masz teraz nauczkę,żeby nie cwaniakować przed Gran Derbi.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda słów na Ronaldo,a Real jednak nie może grać otwartego futbolu z Barceloną. Nikt nie może tak grać bo się po prostu nie da chyba,że Katalończycy są akurat w słabszej dyspozycji,która i tak w meczach z Gran Derby zdarza się bardzo rzadko.

 

I ty Codename masz teraz nauczkę,żeby nie cwaniakować przed Gran Derbi.

 

Arsenal tak grał w LM i u siebie wygrał, a wtedy Barcelona była w lepszej formie.

Odnośnik do komentarza

Tak w skrócie. Wrzutki Alvesa siały spustoszenie, czasami wydawało mi się, że się facet w Beckhama zamienił, czy coś. Puyol musi grać w Barcelonie min. do 50. Iniesta był przes(pipi)ysynem i tylko mu bramki brakowało. Messi bez formy, od razu widać, gola nie strzelił, grał tylko bardzo dobrze. Valdes rozegrał chyba najgorszy mecz od czasu, gdy miał fryzurkę na pazia. Xavi standard, generał. Sanchez wyrobił minimum jakie od niego oczekiwałem. Fabregas mocny punkt na lewym skrzydle. Sergio był niespotykanie twardy i się nie popłakał. Abidal, jego czas w tej drużynie powoli się kończy. edit. Pep, to jest jednak świr, ale kurna znowu ma racje!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
I ty Codename masz teraz nauczkę,żeby nie cwaniakować przed Gran Derbi.

 

2 stówy na plusie <ok>

 

A nie wiem o co ci chodzi tak czy siak moge napisac ten madrycki frazes i bedzie pasowac xD

 

 

 

O dziwo sędzia nie dał 4 liter i mam nadzieje ze dalej bedzie sedziowac derby.

Szkoda tego samobója Marcela ale ogólnie dzis dał du.py Arbeloa lepszy na takie wazne mecze.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Trzeba pogratulować Barcelonie i Pepowi rozpracowania Realu oraz walnąć w głowę Jose za brak jakiejkolwiek reakcji na wydarzenia na murawie. Brak mi słów na Ronaldo. Jakby miał trochę szacunku do siebie to sam zszedłby. Dość dobrze zagrali Benzema oraz Di Maria a świetnie zaprezentował się Lass. Nie mogę za to zrozumieć co wyczyniała defensywa Realu. Takiej radosnej twórczości nie potrafiłbym powtórzyć w Fifie lub PESie. Ze strony Barcelony bardzo dobrze zagrali Dani Alves (po przesunięciu na skrzydło), Iniesta (ten to lubi grać z Realem), Xavi oraz Puyol. Jestem zasmucony tym, że Real nie potrafił wykorzystać "fantastycznej" dyspozycji Valdesa. Należy także pochwalić arbitra spotkania oraz życzyć sobie tak samo dobrego w każdych następnych GD.

Odnośnik do komentarza

Ronaldo to slaby jest jednak. Po raz enty potwierdzilo sie ile jest wart on w waznych meczach a ile Messi.

 

No już naprawdę nie róbmy z tego meczu popisu Messiego. W żadnym z goli nie miał znaczego udziału. Dwa gole to w zasadzie solowy wysiłek z sytuacji, jakich jest w meczu sporo. Trzeci to rajd i dośrodkowanie, też bez udziału Messiego.

 

Dziwny mecz. Real marnował sytuacje, Barca strzelała z dość wyizolowanych zrywów. Real oczywiście też - kiedy ostatnio Valdes popełnił taki błąd? Lata temu. Nie było naprawdę daleko, by wynik był odwrotny, a jednak mamy wyraźne zwycięstwo Barcelony.

 

Czemu nie grał Arbeloa? Coentrao na prawej flance jest naprawdę nieudanym pomysłem. No nie nadążał. Guardiola zdecydowanie trafił ze składem - dobrze, że wystawił czterech obrońców, Puyol zdecydowanie graczem meczu. Sanchez też sprawił się wspaniale, choć wątpiłem - na pewno trafny wybór kosztem Villi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...