Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jako sympatyk Valencii bardzo obawiam się tego spotkania. Kadra Valencii nie jest jeszcze kompletna co widać po wyjściowej jedenastkę ( Vezo który jeszcze kilka dni temu była na wylocie dzisiaj wychodzi w pierwszym składzie, wszystko przez to że Garay znowu się połamał, a Gabriel Paulista jeszcze się kuruje, z racji braku Cancelo na prawej stronie zagra lewonożny obrońca Jose Gaya dla którego jest to debiut na tej pozycji) 

 

a na przeciwko stanie perfekcyjnie naoliwiona maszyna, która nawet pomimo problemów w obronie, zdaje się być na nieosiągalnym poziomie 

Odnośnik do komentarza

co ciekawe gol dla Valencii padł po akcji trzech wychowanków Jose Gaya - Lato - Carlos Soler 

 

Carlos Soler 

Asensio

Saul Niguez 

Ceballos

Llorente

jeszcze Pablo Fornals (a pewnie i tak o kilku zapomniałem)

środek pola reprezentacji Hiszpanii za kilka lat :obama:

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Oglądając mecz chciałem coś napisać o szansach Benzemy, ale widząc nawałnicę hejtu w necie zrobiło mi się raczej smutno. Reakcje ludzi jak zespół, który wszystko wygrywa, raz nie wygra meczu... Świat zawalon.

 

 

Znowu mam rosnące wrażenie, że Real ma teraz większe problemy z głębią, przynajmniej jeśli trzech stoperów wypada, a kilku innych graczy też brakuje z różnych powodów. Ale i tak mieli sporo pecha, że zremisowali. Co spudłował Benzema, wyrównał Asensio golami-cudami... ale nie podejrzewam, żeby w każdym meczu miał takie strzelać. Choć ostatnimi czasy tak się wydaje. Czy jeśli w drugim meczu sezonu nie zagrali ani Theo, ani Marcos Llorente, mimo potrzeby na ich pozycjach, to pora już mówić o upadku klubu i koniecznych dymisjach?

 

 

Wiadomo, że mimo pomyłki przy golu błyszczał Kondogbia, nawet pomijając udział przy obu bramkach dla Valencii. To się nazywa debiut w nowym klubie, dyrygować wygr... remisem z Realem na Bernabeu. Cokolwiek się nie zdarzy, będzie miał ten mecz mdr.

 

 

 

 

P.S. Valencia po meczu wydała oficjalne oświadczenie, że nieprawdziwe są relacje mediów, jakoby Kondogbia miał w jakimkolwiek wywiadzie powiedzieć "Realowi brakowało najlepszego piłkarza? Nah, Messi nie gra w Realu...".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No Imgur.com się elegancko obsługuje, forum na komórce nie. 2017 rok... Nie wiem co je.

 

W ogóle to Levante prowadzi po bramce z kurna autu i w ogóle wyrównany mecz, nie ma podjary i xd?

 

Ta panikalogika, jeśli ludzie będą cały czas powtarzać, jak daleko Real uciekł już Barcelonie, inna liga Bartomeu na szafot, a w tabeli by było 4-9 :dajbog: :banderi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...