Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość maciek88

Wczoraj obadałem sprzęt. Zawsze podchodziłem sceptycznie do takich wynalazków, ale pierwszy kontakt był niczym plomba w pysk. Jedno zastrzeżenie tak na mój rozum tylko. Konsolka jest zaje... właśnie na motywy kiedy zbiera się trochę ludu [komu wino komu dym]. Wówczas są autentycznie niezłe jajca i kupa frajdy. Samemu jednak nie mógłbym chyba w to tłuc na co dzień.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A wiadomo z którymi nie jest, jest jakaś lista czy coś, bo kupie i okaże się że z tymi co chciałem nie jest ;]

 

Znalazłem cos takiego ale zbyt zadowalająca lista to to nie jest, brakuje wielu tytułów, na których akurat mi zależy:

http://wiifreeloader.wikidot.com/pal-wii

Edytowane przez Masher
Odnośnik do komentarza
tak, bedzie miala port hdmi, obsluge wysokiej rozdzielczosci, bluraya i od tej pory gry beda robic tylko pod nowe wii, stare mozna wyrzucic do kosza

geez

serio pytam <_<

 

znajomy coś ostatnio wspominał o jakiejś nowej wersji Wii. Pachnie bajką ale chcę się upewnić czy to fikcja.

Odnośnik do komentarza

Tak, oczywiste jak to, że pojawi się PS4 i Xbox3 jest to, ze pojawi się nowa konsola Nintendo, ale my mowimy o nowej wersji Wii. Jakiś official info jest? Czy to takie samo marzenie jak Xbox360 z napedem BlueRay?

 

Osobiście marzy mi się konsola N, taka normalna z padami, a nie popierdołka do ktorej trzeba dokupic elektroniczne nunchaku, żeby pograć w jakiś symulator machania nunchaku.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Tak, oczywiste jak to, że pojawi się PS4 i Xbox3 jest to, ze pojawi się nowa konsola Nintendo, ale my mowimy o nowej wersji Wii. Jakiś official info jest? Czy to takie samo marzenie jak Xbox360 z napedem BlueRay?

 

Nie ma w planach nowej wersji. To pytanie pojawiło się pewnie, bo niedawno Iwata zapytany, czy powstaje następca Wii, powiedział, że owszem (co jest oczywiste). No i w mediach był temat: "będzie nowe Wii!", chociaż nic się nie wydarzyło w temacie.

 

Osobiście marzy mi się konsola N, taka normalna z padami, a nie popierdołka do ktorej trzeba dokupic elektroniczne nunchaku, żeby pograć w jakiś symulator machania nunchaku.

 

Wypaczasz wizerunek Wii.

 

Moim zdaniem, to machanie dopiero się zacznie, wraz z MotionPlus i następnym Wii, kiedy system zostanie dopracowany, programowanie sterowania łatwiejsze, możliwości większe. Teraz, tak naprawdę, w co najmniej połowę najlepszych gier gra się niemal identycznie jak na padzie, tyle że nie musisz trzymać rąk razem i masz zamiast przycisków/gałki machnięcie.

Odnośnik do komentarza

Co nie musi się każdemu podobać, bo IMO gra video powinna być grą video, a nie jakimś symulatorem prostych czynnosci. Sam zauważ, że obecnie Wii jest raczej ciekawostką niż pełnoprawną konsolą rywalizującą z PS3 i X360. Dobry pomysł ze stronny N, bo na konkurencji zawsze zle wychodzili. Postanowili stworzyć nie konsole rywalizujaca z innymi, a dodatek do nich. Cos z zupelnie innymi pozycjami i to mi niecałkiem pasuje. Wolałbym pełnoprawna kosnsole na ktorej pograłbym we wszystkie gry multiplatformowe z dodatkiem swietnych gier od N, a teraz Wii jest praktycznie pomijane przez devloperow.

 

Oczywiscie to tylko moje zdanie i nikogo nie chciałem obrazać. No i tak w ogole to temat nie o tym więc wybaczcie mały offtop.

 

 

Odnośnik do komentarza

Temat brzmi "Wii", więc jest dość szeroki w kwestii gadania o Wii;].

 

Zdanie

IMO gra video powinna być grą video, a nie jakimś symulatorem prostych czynnosci

wymaga jakiejś eksplanacji, bo nie za bardzo rozumiem, co w takim wypadku znaczy "być grą video". Pomijam już sam fakt, że na Wii wychodzą może "symulatory prostych czynności", ale jakoś strasznie wiele ich nie ma.

 

Tęsknotę za konsolą, mającą jednocześnie największe produkcje 3rd party, jak i gry od Nintendo, łatwo zrozumieć. Moim zdaniem (własna analiza), rozstrzał będzie się raczej pogłębiał - do czasu pojawienia się następcy Wii, gier będzie wychodzić już prawie tyle samo na next-geny i Wii. Skąd ten wniosek? Wsparcie 3rd party dla sprzętów N z roku na rok rośnie.

Odnośnik do komentarza

wybaczcie, ze nie chce mi sie grzebac w temacie. Mam kilka pytan bo kupilem wczoraj Wii coby miec cala kolekcje current genow i niestety nie mialem czasu podlaczyc jej przez moja laske.

 

1. Czy friend code na Wii jest jeden czy jak na DS do kazdej gry inny?

2. Czy w sklepiku Virtual Consol (czy jak on sie zwie) jest do kupienia Ocarina of Time? Jesli tak to po ile?

3. Z tego co sie orientuje pamieci w wii jest tylko 512Mb. Jakie sa opcje odnosnie zwiekszenia tej pamieci?

4. Co oprocz metroida jest godne polecenia? Tylko prosze nie wspominac Mario, gdyz nie jestem fanem Mariana (sorry)

 

Dziekuje

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...