Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
A ja mam takie pytanie, jak uzyskać dźwięk 5.1 na Wii, mam kabel component podłączony do HDeka co daje 2 sygnały audio, czy ktoś podłączył jakiś zestawik?

 

Wii nie obsługuje żadnego "prawdziwego" 5.1, najlepsze co możesz uzyskać, to Dolby ProLogicll podłączając chinche audio pod dekoder;

u siebie mam podłączone pod zestaw kina domowego "no name" z marketu, ale muszę przyznać że efekt jest niezły, za to u znajomego z konkretnym zestawem audio dźwięk w Umbrelli wgniótł mnie w fotel :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Czy majac przerobke Wiikey 1.9 moge grac w gry w systemie NTSC??

Czy mozna wsadzic gre z GC na minidvd??

nie wsyzstkie gry NTSC na przerobionym chipem Wii beda chodzic.

Zack & Wicki pojdzie, Okami tez, ale juz do No More Heroes potrzeba freeloadera.

oczywiscie mowie o grach oryginalnych, bo takich NTSC sam uzywam.

w przypadku kopii wystarczy spatchowac ISO ntsc-to-pal i powinno smigac.

 

Ile kosztuje FreeLoader na Wii, i gdzie go tanio kupić?

kupowalem na P-A. niecale 60 pln z przesylka.

dla porownania na allegro 80+

 

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
jiloo, masz najnowszy firmware w Wii? Jak jest z kompatybilnością gier w ntsc? Przestało ci się coś uruchamiać? Podobno nowy firmware coś we freeloaderze popsuł...

nie wiem czy bede wiarygodnym zrodlem, bo jak wiesz moje Wii jest tez zachipowane. zreszta wlasnie z tego powodu, ze przez dlugi czas nie bylo freeloadera do gier na Wii (tylko GC odpalal).

ale poniewaz na chipie nie dzialaja wszystkie gry NTSC, miedzy innymi No More Heroes, dla ktorego wlasnie konsole przerobilem ostatnio sprawilem sobie freeloadera.

testowalem temat tylko na 3 grach NTSC (bo tylko tyle mam). niestety (dla Was) zarowno Zack & Wiki (JAP) i Okami (USA) uruchamiaja sie na samym chipie bez potrzeby uzywania freeloadera. uzywam wiec go tylko do odpalania NMH. dziala bez problemu.

sprawdze w domu jaka mam wersje systemu to dopisze do posta. Ostatni update zaistalowal mi sie chyba z plyty Okami. Jedyna upierdliwoscia jest to, ze od pierwszego uptade z gry NTSC mam podwoje kanaly z Pogoda i Newsami.

Odnośnik do komentarza

moj firmware Wii to 3.2E

jedyne co moge dla Was zrobic to za jakis tydzien, dwa bede u kumpeli co ma nieprzerobione Wii. zabiore giery i loadera, i sprawdze co i jak w temacie. dam wtedy znac.

stron zadnych nie sledzilem, bo temat mnie jakos nie interesowal. zachipilem Wii, bo freeloadera nie bylo. ale jak sie okazalo, ze freeloader sie pojawil i odpala NMH-U to zamowilem bez zastanawiania sie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no dobra. bylem wczoraj u kumpeli.

na europejskiej wersji konsloli w wersji 3.2E udalo sie odpalic dzieki freeloaderowi nastepujace oryginalne gry: No More Heroes (USA), Zack & Wiki (JAP), Okami (USA). tyle te trzy tytuly z innych regionow posiadam - wiec tylko na tym moglem sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.