Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem

 

doszla mi dzisiaj WII - wszystko super fajnie ale mam problem z podlaczeniem do tv

 

moj tv to Pioneer 5080xa

 

posiadam do WII kabel component ( 5 koncowek , 2 czerw, biala, niebieska i zielona)

 

podlaczam je do tv i ani dzwieku ani obrazu ni wiem dlaczego tak jest

 

 

natomiast jak wkladam jedną z koncowek w żółte wejscie chinch to mam obraz ale czarno-bialy

 

prosze - pomóżcie 8)

Odnośnik do komentarza
Panowie mam problem

 

doszla mi dzisiaj WII - wszystko super fajnie ale mam problem z podlaczeniem do tv

 

moj tv to Pioneer 5080xa

 

posiadam do WII kabel component ( 5 koncowek , 2 czerw, biala, niebieska i zielona)

 

podlaczam je do tv i ani dzwieku ani obrazu ni wiem dlaczego tak jest

 

 

natomiast jak wkladam jedną z koncowek w żółte wejscie chinch to mam obraz ale czarno-bialy

 

prosze - pomóżcie 8)

być może problem w tym, że Wii jest domyślnie ustawione na PAL50, proponuję zmienić ustawienia w menu konsoli na odpowiednie, być może pomoże

Odnośnik do komentarza

problem rozwiazany - tv byl zle ustawiony i tak naprawde nie uruchamial componenta jako component tylko probowal go wyczytac jako hdmi

 

a mam pytanko - gdzies w menu konsoli ( bo nie znalazlem) da sie ustawiac opcje kolorow? bo mimo ,ze mam kolor i nie jest zly to wydaje mi sie jakby troszke jednak mu brakowalo glebi i nasycenia

Edytowane przez Conrack1410
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I Ja również mam Wii, niestety tak jak myślałem do tej pory, sterowanie mi nie podeszło. Znaczy nie podeszło to za dużo powiedziane, poprostu jest i tyle, nie widzę z tego żadnej zalety konsoli, napewno nie aż tak, żeby wyniki sprzedaży poleciały tak wysoko. Wii Sports odpaliłem na 5 minut, dla mnie targedia, nie widzę w tym nic ciekawego. Natomiast Zelda i Mario Galaxy to już co innego, z naciskiem na to drugie, Zelda zbyt mułowato się rozkręca, zobaczymy jak będę miał więcej czasu i kabel component, bo na LCD to kaszana :)

Podsumówując Wii to dla mnie ciekawostka co nie znaczy, że nie zmienie zdania, konsole mam dopiero tydzień. Są gry w które warto zagrać i tyle, oprócz ww kupię jeszcze NMH, Papier Mario, może Okami(skończyłem na PS2 na maxa, same oceny S :P) i kilka innych i raczej poleci na sprzedaż. Zresztą zobaczymy, tymczasem wracam do Mario, N umie robić gry :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie bardzo rozumiem pytanie "Czy warto przerabiać?". Przerabiają ci, co gry ściągają potem z sieci ...

Chyba że próbujesz przeskoczyć blokadę regionalną - IMHO średni pomysł, lepiej kupić amerykańskie Wii i gry kupować zza oceanu - wychodzi zdecydowanie taniej, a ich biblioteka gier zapełnia się szybciej, niż nasza, PALowska.

 

Zresztą, popatrz po cenach gier na Wii na allegro i w kilku polskich e-sklepach z grami. x_X

 

A czy warto kupić? WARTO. A jeśli zdarza ci się grać ze znajomymi, to się nie zastanawiaj, tylko kupuj.

Odnośnik do komentarza
Chyba że próbujesz przeskoczyć blokadę regionalną - IMHO średni pomysł, lepiej kupić amerykańskie Wii i gry kupować zza oceanu - wychodzi zdecydowanie taniej, a ich biblioteka gier zapełnia się szybciej, niż nasza, PALowska.

Istnieje coś takiego jak Freeloader i pozwala odpalać gry w wersji ntsc na palowskich konsolach.

Nie wiem czy piraty, ale oryginały na 100%. Wiem bo mam aktualnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Chyba że próbujesz przeskoczyć blokadę regionalną - IMHO średni pomysł, lepiej kupić amerykańskie Wii i gry kupować zza oceanu - wychodzi zdecydowanie taniej, a ich biblioteka gier zapełnia się szybciej, niż nasza, PALowska.

Istnieje coś takiego jak Freeloader i pozwala odpalać gry w wersji ntsc na palowskich konsolach.

Nie wiem czy piraty, ale oryginały na 100%. Wiem bo mam aktualnie w domu.

Freeloader przestał działać po aktualizacji firmware do wersji 3.3. Czyżby coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Nie bardzo rozumiem pytanie "Czy warto przerabiać?". Przerabiają ci, co gry ściągają potem z sieci ...

Chyba że próbujesz przeskoczyć blokadę regionalną - IMHO średni pomysł, lepiej kupić amerykańskie Wii i gry kupować zza oceanu - wychodzi zdecydowanie taniej, a ich biblioteka gier zapełnia się szybciej, niż nasza, PALowska.

 

Zresztą, popatrz po cenach gier na Wii na allegro i w kilku polskich e-sklepach z grami. x_X

 

A czy warto kupić? WARTO. A jeśli zdarza ci się grać ze znajomymi, to się nie zastanawiaj, tylko kupuj.

 

 

To znacz, że bardziej opłaca sie kupic konsolae np w usa i tam zaopatrywac siew gierki? Patrzę po allegro i ceny niektórych gier większe niż na x360 :\ Poza tym mały popyt. No, ale od czego jest to forum :) Mam na oku ciekawy zestaw z paroma gierkami, chyba go kupię, a gry będa na wymianę etc.

 

Szybka odpowiedź: warto. Żeby później nie wylądować z dziurą w portfelu i dwoma grami w półce. A tak zawsze pozostaje homebrew i emulacja, która sprawdza się na tej konsoli rewelacyjnie.

 

Właśnei jestem w takiej sytuacji, że moze być z tym ciężko dlatego pytam. W razie przerobienia mogę się łączyć z netem? Jest coś takiego jak ban na x360, czy cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś z was to wii fit z tą deską? Z tego co widze to coraz więcej tytułów na to wychodzi, ale wszystkie takie popierdólki a’la wii fit. Nie wiem czy opłaca się tez to kupić. Ogólnie jestem tym, który nie lubi się za dużo ruszać, ale jak by to dawało jakiś fun, to hmm czemu nie. Dużo gier wykorzystuje tą technologie? Jest szansa, ze jakieś ambitniejsze gierki będą tego wymagać? Nie nudzi się za szybko takie skakanie przed TV? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...