Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

wybaczcie, ze nie chce mi sie grzebac w temacie. Mam kilka pytan bo kubilem wczoraj Wii coby miec cala kolekcje current genow i niestety nie mialem czasu podlaczyc jej przez moja laske.

 

1. Czy friend code na Wii jest jeden czy jak na DS do kazdej gry inny?

2. Czy w sklepiku Virtual Consol (czy jak on sie zwie) jest do kupienia Ocarina of Time? Jesli tak to po ile?

3. Z tego co sie orientuje pamieci w wii jest tylko 512Mb. Jakie sa opcje odnosnie zwiekszenia tej pamieci?

4. Co oprocz metroida jest godne polecenia? Tylko prosze nie wspominac Mario, gdyz nie jestem fanem Mariana (sorry)

 

Dziekuje

 

1. Nie podłączałem konsoli do sieci, ale z tego co słyszałem, to osobno...

2. Jw. Ale Zelda na pewno jest, za 1000 punktów (w zależności od waluty - będzie ok. 30-40 zeta).

3. Poprzez karty SD... no i tyle, z tego co wiem. Ogólnie słabo to wygląda, jak ktoś chce ściągać dużo.

4. Smash Bros. A reszta to kwestia gustu, nie wiem, czy są jakieś gry na Wii, które by się każdemu podobały.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

1. niestety Zer, dla kazdej gry jest osobny (plus jeden dla konsoli), mozesz dodawac sobie przyjaciol ale nie mozesz do nich wysylac wiadomosci poki oni tez sobie ciebie nie dodadza, nie mozesz wysylac zaproszen... tak, usluga sieciowa wii SSIE!

2. jest do kupienia ale musisz kupic sobie jeszcze pada od gcn zeby pograc

3. tylko karty SD (stany gier z gier na gcn zapisujesz tylko na memorkach z gacka)

4. mimo wszystko sprobuj Super Mario Galaxy, to genialna gra :) dalej jest swietna Zelda, Okami (jak nie grales na PS2), Zack&Wiki (takie polaczenie point`n`click z gra logiczna i zrecznosciowa, swietna gra), No More Heroes (slasher od Sudy, specyficzny ale swietny :) bardzo krwawy ;] ), jest bdb Mario Kart Wii, jest Super Smash Bros Brawl... to chyba tyle

kup sobie kabel component, roznica jest spora :)

Odnośnik do komentarza

czyli musze kupic... pada do gc i memorke by moc zagrac w ocarina of time?

 

do tego wii charge station i kabel...

wii ssie...

 

ocarina jest w wersji na N64 a takowa mi chodzi... wiec nie musze dokupowac gc akcesoriow right?

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

memorke tylko do gier z gcn... ALE zamiast kupowac ocarine z virtual console lepiej kup sobie Zelde WW w wersji limitowanej, masz tam Wind Wakera, w ktorego nie grales a ktory jest w mojej (i nie tylko mojej) opinii lepsza gra niz TP, i masz Ocarine w dwoch wersjach (zwykla i trudniejsza, master quest)... i wtedy potrzebny ci pad z gcn i memorka :)

tej stacji nie kupuj, baterie w wiilocie trzymaja dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, dluzej niz w 360

 

pada z gacka potrzebujesz tak czy owak, wiilotem nie pograsz w gry z n64

Edytowane przez Albert Wesker
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

czekaj czekaj, do klasycznych gier musisz kupic classic controler :D

kod sprawdzasz tam gdzie piszesz wiadomosci, konkretnie tam gdzie dodajesz sobie osoby (ikonka z koperta na dole ekranu)

jak wroce z wakacji to cie dodam :D

Odnośnik do komentarza

jest jeszcze jakis kontroler ktory trzeba dokupic?

 

pogralem po meczyku w kazdej z wii sports i juz mi sie znudzilo. Ale fajna zabawa byla przez 20min.

 

Pozniej Zelde odpale... niech Ninny lepiej zacznie jakies gry szykowac, bo inaczej bedem zly

 

czyli mowisz zeby znalezc wind wakera w limitce i pada do gc i memorke?

a to musi byc limitka?

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
czuje sie oszukany... podobnie oszukany czulem sie jak musialem po kabel HDMI do PS3 jechac...

 

jeszcze widzialem, ze komponent $35 kosztuje... juz wiem dlaczego nigdy nie bylem fanem Nintendo.

Też po kabel do PS3 musiałem jechać ;] A co do Componenta miałem kupić, ale nie było go w dniu premiery (zabrakło), więc jakoś tak wyszło, że go nie mam ;]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Gość Albert Wesker

plany moze i sa, zapowiedzi nie

online tez w zasadzie nie istnieje... mozna pograc w Mario Karta czy Brawla, ale to raczej dodatek niz zasadnicza rzecz

generalnie jezeli nie przekonuja cie tytuly stricte singlowe (Mario Galaxy, Metroid, Zelda) i nie masz z kim grac w klasyczne party games (Wii Sport, Mario Kart) to daruj sobie wii

Odnośnik do komentarza

Nintendo to w pewnych kwestiach bardzo konserwatywna firma i ja bym nie liczył na jakieś rewolucje online w kwestii Wii. Pokazali już co mieli pokazać i trzeba to zaakceptować. Także jeśli dla kogoś jednym z decydujących argumentów na temat zakupów konsoli ma być rozbudowana usługa sieciowa, to akurat Wii nie jest dla niego. Ale ta konsola to przede wszystkim zajefajne gry dla jednego gracza, ew. multiplayer na żywo - warto o tym pamiętać! :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedlugo kupuje Wii,wiec mam jeszcze kilka pytan.

 

1.Jak to jest z przerobkami?mozliwe ze kupie uzywana konsole,ale na aukcji koles napisal ze ma wmontowany jakis chip,takie cos uniemozliwia gre online?

2.czy przy chipie mozna odpalac gry z innego reiononu?np na konsoli PAL gry NTSC itd.

3.Da sie jakos odpalac gry bez montowania chipa i grzebania w niej?Slyszalem cos o jakims freeloaderze?

4.Czy freeloader umozliwia odpalanie gier z innego regionu?

5.Czy freeloader uniemozliwia gre online?

 

Narazie to tyle.Uprzedze krzykaczy,nie mam zamiaru "piracic",zalezy mi bardziej na kwestii regionu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.