Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Ölschmitz napisał:

kupilem sobie wii. podlaczylem do tvka przez hdmi za pomoca wii2hdmi.

 

telewizor to LG B8 oled

 

tutaj słabo to widac, ale w rzeczywistosci dosc mocno https://imgur.com/kSMH7na

 

chodzi o takie jakby paski na calym ekranie. jak gram wyglada to prawie jakbym ogladal nagrany telewizor - wiecie o co chodzi?

 

co ciekawe jak zmienilem "gra" na "standard" to bylo duzo lepiej, ale w grach z Wii (screen jest akurat z gamecuba, zelda wind waker) juz bylo czuc input lag.

 

jakies pomysły, lub cytujac generala Błasika, PO MY SŁY?

 

Miałem dokładnie ten sam problem i z tego co pamiętam musiałem zmienić coś w opcjach konsoli tylko już zapomniałem co :dunno: ale pomogło i te paski zniknęły. Jak odpalę Wii i wejdę w menusy to sobie przypomnę. Mam podpięte Wii za pomocą tego convertera i jak dla mnie jest spoko loko obraz

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Ölschmitz więc trzeba w ustawieniach obrazu w konsoli (TV Type) zmienić z EDTC/HDTV 480p na 480i (60hz) lub 576i (50hz). Tak wiem że to brzmi idiotycznie bo przecież konsole podpinany właśnie do HDTV ale to działa : ) U mnie pasy zniknęły i pykam aktualnie w Donkey Konga i Paper Mario i jest piękna pszczoła. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Ktoś tu jeszcze zagląda?

 

I tak zapytam.

 

Brat ma Wii. Potrzebuje to podłączyć do lg b8. Poszukałem w necie, b8 ma wejście composite po jack 3.5mm. Super. Niestety brat kabla nie znalazł. Kupiłem na Allegro. Pojechałem w odwiedziny z zamiarem podłączenia wszystkiego. Niestety jego b8 nie ma tego wejścia. Nosz ku***. Chyba lg przycięło na kosztach produkcji i pozbyło się tego gniazda. Jak to można podłączyć do b8?

 

Znalazłem na Ali przejściówkę wii2hdmi jednak wolałbym zasięgnąć informacji czy ktoś to może posiada, używa. Żeby znów nie zostać z niepotrzebnym szrotem.

Odnośnik do komentarza

@JeDajOd cholery jest takich przejściówek, nawet na allegro. To zwyczajny konwerter do hdmi nie ma tu żadnej magii będzie działać i jest to najprostszy sposób podpięcia do współczesnych TV. Wii to konsola która najlepiej będzie wyglądać na crt więc nie oczekujcie nie wiadomo jakiego obrazu w porównaniu np do switcha a już na pewno na Oledzie.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, JeDaj napisał:

Ktoś tu jeszcze zagląda?

 

I tak zapytam.

 

Brat ma Wii. Potrzebuje to podłączyć do lg b8. Poszukałem w necie, b8 ma wejście composite po jack 3.5mm. Super. Niestety brat kabla nie znalazł. Kupiłem na Allegro. Pojechałem w odwiedziny z zamiarem podłączenia wszystkiego. Niestety jego b8 nie ma tego wejścia. Nosz ku***. Chyba lg przycięło na kosztach produkcji i pozbyło się tego gniazda. Jak to można podłączyć do b8?

 

Znalazłem na Ali przejściówkę wii2hdmi jednak wolałbym zasięgnąć informacji czy ktoś to może posiada, używa. Żeby znów nie zostać z niepotrzebnym szrotem.

Mam taką przejściówkę, polecam. Tanie i proste. Jeśli brat ma komputer to może zainteresować się emulatorem Wii, taki metroid prime w 1080p wygląda bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Xehanort

Mam problem a raczej kumpel ma problem z wiimotem. Jako ze jest fanem nintendo to kupilem mu wii w prezencie. Sprawdzilem u siebie i wszystko dzialalo. Gdy podlaczyl u siebie to okazalo sie ze nie ma kursora w menu. Sensor niby dziala bo diody sie swieca, wiimote rowniez. Przyciski +- dzialaja ale kursora w menu nie ma. Probowal chyba wszystkich porad z netu. Mial ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.