Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Oczywiście, że te moty+gruchy są nieoryginalne. Za 8 dych to kupisz gruchę. samą ;)

 

Niestety wiiloty są drogie , za zestaw wiilot+nunchuck zapłacisz jakieś 150 złotych mówiąc o normalnej wersji pada, a jakbyś chciał kupić wersję z WiiMotion+ (zewnętrzne, albo w środku) to cena będzie bardziej oscylować w okolicach 200...

Ja zestaw oryginalny od usera Fpe za 80pln kupiłem , i Mario 3d world w zestawie za 120pln
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jeszcze Monster Hunter Tri. Na allegro za 80 zeta jest nówka. 

Jeżeli nie zaposiadasz 3DS'a/Wii U to jak najbardziej warto brać (choć cena wydaje się lekko zaporowa ale przynajmniej nówka). Polecam do tego zestawu dorwać (chyba że już posiadasz) Classic Controller/ Pro. Zestaw Wii lot + grucha kiepsko się sprawują. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wii ma dzisiaj 10 lat. I jakkolwiek konsola była hejtowana to jednak dostarczyła wiele niesamowicie grywalnych hitów. Dość wspomnieć obydwa Galaktyczne Mariany, Metroida 3, a potem Trilogy, czy dwie Zeldy. Do tego wygrała swoją generację konsol sprzedażowo i sprawiła, że MS i Somy straciły kasę na jakieś badziewia pokroju Move i Kinect :) Ja Wii wspominam bardzo dobrze, a te kilka crasherów będę ogrywał jeszcze wiele, wiele razy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Same rocznice ostatnio, było też 10 lat Zeldy TP, mojej ulubionej. Wii faktycznie dostarczyło sporo frajdy, lista znakomitych tytułów jest długa. Osobiście najlepiej wspominam ogrywanie Skyward Sworda w 2011. Dla fana Zeldy każdy pierwszy raz z Linkiem jest magiczny, wiadomo, ale jakoś najbardziej mi zapadły w pamięci Zeldy z Gacka i właśnie Wii. Motion Plus był ciekawym doświadczeniem. Szkoda że tak rzadko dostajemy stacjonarne Zeldy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy Wii nie hejtowalem bo dostarczyła mnóstwa hiciorow. Zelda TP, MP3, No More Heroes, Mario Kart Wii, Super Paper Marian, Galaxy, Skyward Sword, Donkey Kong, Mario Bros., Epic Mickey, Goldeneye z Craigiem, Dead Space Extraction, RE Darkside Chronicles, House of Dead Overkill, Smash Bros Brawl. Wszystkie te gierki mam na polce obok konsolki i niebawem do niej wrócę na Gwiazdkę.

 

Do przejścia zostały mi jeszcze Xenoblade, Last Story, Fatal Frame IV, Muramasa, MP Trilogy. Niestety wszystkie te Perełki sporo będą mnie kosztowały. Na polskich aukcjach mam szanse na Xeno i Last Story.

Odnośnik do komentarza

Co jakiś czas pojawia się również MP Trilogy ale średnia kwota, którą będziesz musiał wyłożyć to 300zł (pudełko najczęściej po Niemiecku, gra po Angielsku - standard). Na Fatal Frame'a IV nie masz co liczyć (bardzo rzadko pojawia się Japoniec), chyba że ściągniesz z Play-Asia, dorwiesz Freeloader i na necie znajdziesz jeszcze oficjalnego patcha wrzucającego Angielskie napisy. W przeciwnym razie, jedyna opcja jaka pozostaje to homebrew na Wii i fanowskie tłumaczenie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

kupilem sobie wii. podlaczylem do tvka przez hdmi za pomoca wii2hdmi.

 

telewizor to LG B8 oled

 

tutaj słabo to widac, ale w rzeczywistosci dosc mocno https://imgur.com/kSMH7na

 

chodzi o takie jakby paski na calym ekranie. jak gram wyglada to prawie jakbym ogladal nagrany telewizor - wiecie o co chodzi?

 

co ciekawe jak zmienilem "gra" na "standard" to bylo duzo lepiej, ale w grach z Wii (screen jest akurat z gamecuba, zelda wind waker) juz bylo czuc input lag.

 

jakies pomysły, lub cytujac generala Błasika, PO MY SŁY?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...