Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli nintendo Wii. I w tym miejscu chce zadać kilka pytań odnośnie padów/pilotów do wii.
1) Czy zamienniki z allegro działają normalnie?
2) Czy potrzebuje pady z remote plus?
3) Czy podłączając pada pro do pilota mogą grać 2 osoby naraz? 1 na padzie druga na wii locie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To jaki werdykt panowie bo nie chce mi sie przebijac przez tematy - component markowy od Nintendo czy wy(pipi)ongo i tanszy tez da rade?

 

Zamienniki również dają radę ale jeżeli masz kilka konsol podpiętych pod TV'ka + blisko lapka i zestaw audio to bez izolatora który nakładasz na kabel się nie obejdzie (mój Brat również posiada Component Speedlinka) co innego oryg., tam wszystko będzie bez zarzutów tak więc w moim przypadku wolałbym dołożyć trochę kasy ale nie mieć problemów z obrazem na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza

To nie lepiej zamiast w Wii dziś inwestować kupic WiiU które za jakiś czas tez będzie droższe od peryferiów do niego. Wiem pewnie component Wii to nie to co po HDMi na WiiU gdzie jest raptem 576i ale zawsze to na przyszłość lepsze, a gry z Wii świetnie się komponują na gamepadzie.

 

WiiU bedzie grane, ale czekam do E3 a nuz zapowiedza jakas obnizke. A w miedzyczasie w gierki pograc trzeba.

 

Dziekuje kuledzy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Oczywiście, że te moty+gruchy są nieoryginalne. Za 8 dych to kupisz gruchę. samą ;) 

 

Niestety wiiloty są drogie , za zestaw wiilot+nunchuck zapłacisz jakieś 150 złotych mówiąc o normalnej wersji pada, a jakbyś chciał kupić wersję z WiiMotion+ (zewnętrzne, albo w środku) to cena będzie bardziej oscylować w okolicach 200...

Odnośnik do komentarza

Nunchacki widzę po ok. 30-40zł gdzie Wii Motion to ok. 70-80. Nówek nie widzę więc w grę wchodzą tylko używki. 

 

No jeśli używki to jasne :lapka:

 

a nowki są ogólnodostępne w sklepach typu LOVEGAME, KonsoleIGry itd itp ;) przynajmniej wiimotów, możesz sobie kupić jakiegoś fancy zielonego z yoshim czy coś 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...