Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, naprawdę fajnie.

 

Tylko po co innym psuć zabawę?

bardziej chcialem komus oszczedzic 2 godzin zycia ale masz racje

 

Przeciez to dobry film był.Kurde :ermm:

Fakt, że jest przedstawiony bardzo po amerykańsku, ale dla hamburgera film, ktory nie ma makdonaldsowej papki jest trudniejszy do połknięcia.Nawet ja połknąłem i dam głowę, że ci, którzy nie widzieli też to zrobią.

Zdecydowanie polecam.Mordechay.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uprowadzona - Liam Neeson w roli klakiera madafakiera prosto z Langley, inteligentniejszy od Bourne'a, przystojniejszy od Bonda, silniejszy od Kung Fu Pandy, jako troskliwy tatuś rozpoczyna krucjatę w poszukiwaniu swojej ukochanej, jedynej córki (Maggie Grace).Dla tych, którzy lubią łamanie kości, skręcanie karków i dźwięk setki wystrzeliwanych nabojow.Fabuła prosta, parę ciekawych scen, nieprzekonujacy swoją grą Neeson

(znajdę cię... i zabiję!)

ogólnie średnio.

6.5/10

Odnośnik do komentarza
zwłaszcza ostatnia scena gdzie przyjmuje na siebie 2 wiadra ołowiu ale dalej jedzie. Jeden z najgłupszych filmów jakie widziałem, nie wiem dlaczego byłem na tym w kinie

 

Fajnie, naprawdę fajnie.

 

Tylko po co innym psuć zabawę?

 

pompatyczny, przewidywalny, i zbyt amerykanski.

 

Ale przynajmniej dobrze zagrany, z pięknymi kadrami i całkiem sprawnie zmontowanymi scenami walki.

nie no jasne

 

najlepsze są dwa motywy:

-Tom Kruz opanowuje całą sztukę walki kataną w kilka miechów

- na końcu lecą na oponenta, wszystkich dookoła zmiatają pociski, a Kruz i ten przywódca mają chyba włączoną opcję ghost mode xDDD

 

Strasznie przykry i nieprawdziwy ten film, mimo, że byłem na nim w kinie, czego żałuję.

 

Odnośnik do komentarza
zwłaszcza ostatnia scena gdzie przyjmuje na siebie 2 wiadra ołowiu ale dalej jedzie. Jeden z najgłupszych filmów jakie widziałem, nie wiem dlaczego byłem na tym w kinie

 

Fajnie, naprawdę fajnie.

 

Tylko po co innym psuć zabawę?

 

pompatyczny, przewidywalny, i zbyt amerykanski.

 

Ale przynajmniej dobrze zagrany, z pięknymi kadrami i całkiem sprawnie zmontowanymi scenami walki.

nie no jasne

 

najlepsze są dwa motywy:

-Tom Kruz opanowuje całą sztukę walki kataną w kilka miechów

- na końcu lecą na oponenta, wszystkich dookoła zmiatają pociski, a Kruz i ten przywódca mają chyba włączoną opcję ghost mode xDDD

 

Strasznie przykry i nieprawdziwy ten film, mimo, że byłem na nim w kinie, czego żałuję.

 

Czy każdy film musi być nacechowany realizmem? Chciałbyś by uczył się walczyć tą kataną 10 lat? Co by to zmieniło? Czy dzięki temu doceniłbyś tę produkcję? Scena w której "na końcu lecą pociski" - co by było gdyby "nie miał włączonej opcjii ghost mode"? No zginąłby od trazu...w pierwszej minucie powiedzmy...I co wtedy? Podobałoby ci się???

 

Że film napakowany jest patosem? No jest i co z tego? Jak co drugi amerykański film o Wietnamie (btw nie wiem czy wiecie ale tam film, w którym pokazuje się flagę USA przez x czasu może liczyć na dotację)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
co by było gdyby "nie miał włączonej opcjii ghost mode"? No zginąłby od trazu...w pierwszej minucie powiedzmy...I co wtedy? Podobałoby ci się???

 

no wtedy byłoby fajnie. Ja nie wiem co wy w tym filmie widzicie, musze go chyba raz jeszcze obejrzeć bo z tego co zapamietałem to była tragedia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość andertejker

FELON- mocne, meskie kino bez zbednych bajerow czy pseudomoralow z wiarygodnymi glownymi rolami.

 

wiezienie pokazane od bardzo brutalnej strony, aczkolwiek pozbawione przerysowan i groteskowych sytuacji.

 

rozterki glownego bohatera nie draznia.

 

7+/10

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza
FELON- mocne, meskie kino bez zbednych bajerow czy pseudomoralow z wiarygodnymi glownymi rolami.

 

wiezienie pokazane od bardzo brutalnej strony, aczkolwiek pozbawione przerysowan i groteskowych sytuacji.

 

rozterki glownego bohatera nie draznia.

 

7+/10

 

 

Zdejmij proszę "to coś" z avatara <_<

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
FELON- mocne, meskie kino bez zbednych bajerow czy pseudomoralow z wiarygodnymi glownymi rolami.

 

wiezienie pokazane od bardzo brutalnej strony, aczkolwiek pozbawione przerysowan i groteskowych sytuacji.

 

rozterki glownego bohatera nie draznia.

 

7+/10

 

 

Zdejmij proszę "to coś" z avatara <_<

 

przeciez ten avek jest za(pipi)isty :]

 

i nie obraza niczyich uczuć religijnych.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Jest obrzydliwy. Jesteś gejem? A może do tego PERWERSYJNYM gejem? perwersją jest właśnie "to coś" na avku)

 

Zdejmij zdejmij please.

 

nie, nie jestem żadnym gejem, perwertem ani Josefem Frietzlem.

 

jak Ci sie nie podoba to nie patrz na niego, zreszta trza było pm-kę napisać a nie smiecić tutaj.

 

koniec offtopu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

taken / uprowadzona

 

swietny filmik, strasznie lubie filmy zemsty, a w zasadzie ich zamysl, a ten jest zrobiony wspaniale.

Akcja caly czas, Neeson ktorego mordy nie cierpie, tutaj zagral swietnie w roli tatuska.

Dobre sceny akcji, fajnie podlozona muza, choc teraz nie pamietam zeby byla ;]

 

bezmyslne, dobre kino akcji, polecam.

 

8/10

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

mi wlasnie najabrdziej w hellboyu nie pasuje glowna postac, nigdy nie przelkne faktu ze w filmie wyglada bardziej jak czlowiek, no i teksty ma troche gorsze niz w komiksie.

No i nie ma tego spojrzenia. Mogli bardziej popracowac nad postacia, nie po to Mignola dal mu male kopytka, by Toro dawal mu ciezkie glany.

 

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...