Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w telewizorni zobaczylem zwiastun jakiegos nowego Hulka. Nic by w tym nie bylo dziwnego ale glownego bohatera gra nie kto inny jak Edward Norton... Jak dla mnie totalne zaskoczenie. Raz, ze to nowy Hulk, o ktorego premierze dowiedzialem sie w dniu premiery, dwa, ze gra tam Norton i trzy, ze efekty specjalne i daja rade. Widzial juz ktos moze ta produkcje?

Odnośnik do komentarza
Wczoraj w telewizorni zobaczylem zwiastun jakiegos nowego Hulka. Nic by w tym nie bylo dziwnego ale glownego bohatera gra nie kto inny jak Edward Norton... Jak dla mnie totalne zaskoczenie. Raz, ze to nowy Hulk, o ktorego premierze dowiedzialem sie w dniu premiery, dwa, ze gra tam Norton i trzy, ze efekty specjalne i daja rade. Widzial juz ktos moze ta produkcje?

 

Widzieć nie widziałem, ale opinia jednego z widzów na IMDB jest jak najbardziej pozytywna. Może być ok.

Odnośnik do komentarza

August Rush - zdecydowanie jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu oglądałem.

Koleżanka kilka razy się w czasie filmu ze szczęścia rozbeczała.

 

Być może przez jej reakcję i mi się film przez to bardziej podobał, ale w tej sytuacji daję 10/10.

 

Film miałem w HD i właśnie taką wersję polecam. Szczególnie ważny jest jednak dźwięk.

 

Świetny film.

Odnośnik do komentarza

Nowy Van Sant... nie napiszę, co o nim myślę. Chociaż bowiem emitują go kina w 8 miastach, to we Wrocławiu - żadne. To jest normalnie jakiś skandal, ja nie wiem, co o tym myśleć. Czekałem na ten film od miesięcy, a jak już wchodzi do kin i zbiera świetne recenzje - nie ma go we Wrocławiu. A nawet Katowice i Bydgoszcz dostały po kopii. Żenada.

Odnośnik do komentarza
o Paranoid Park ci biega?

A jakie inne filmy Van Santa weszły ostatnio do Polski?

 

Straszną mam deprechę. Nie wiem, co robić. To był chyba najbardziej przez mnie oczekiwany film w tym roku, na pewno najbardziej od czasu "Ostrożnie, pożądanie". A tu dupa. Nie ma w całym mieście, w całym województwie. Chcę obejrzeć, to sobie mogę pojechać na Śląsk albo do Poznania. Skandal, przy którym karny w 92. minucie jest dziecięcą igraszką.

Odnośnik do komentarza

rowniez polecam. film ogladalo sie wybornie. od pierwszej minuty oczy mialem wpatrzone w ekran kinowy i staralem sie jak najmniej mrogac zeby nie przegapic ani jednej klatki filmu. takich filmow nie warto siagac aby obejrzec na wyswietlaczu. po prostu arcydzielo. obraz ten na pewno stanie sie niezapomnialnym dzielem w swiatowej kinematografii.

Odnośnik do komentarza
August Rush - zdecydowanie jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu oglądałem.

Koleżanka kilka razy się w czasie filmu ze szczęścia rozbeczała.

 

Być może przez jej reakcję i mi się film przez to bardziej podobał, ale w tej sytuacji daję 10/10.

 

Film miałem w HD i właśnie taką wersję polecam. Szczególnie ważny jest jednak dźwięk.

 

Świetny film.

Wlasnie jestem po seansie, jeden z najlepszych filmow jakie ogladalem, koncowa scene obejrzalem chyba ze 4 razy. Genialna fabula, genialne aktorstwo i MUZYKA.

 

C1REX jak nie ogladales to warto zobaczyc tez "Pan od muzyki" (Les Choristes) - film w bardzo podobnym klimacie i z rownie genialna sciezka dzwiekowa.

Odnośnik do komentarza

Narobiliście mi apetytu na ten film, możecie napisać co jest w nim takiego zaje'bistego, że koniecznie trzeba obejrzeć go w kinie? Z filmów Van Santa, jak do tej pory widziałem tylko przeciętnego Słonia, więc nie za bardzo wiem czego mam się spodziewać. Niech ktoś rozwinie myśl, bo puste hasła typu "arcydzieło" i "geniusz" niewiele mi mówią.

Edytowane przez HikiQmori
Odnośnik do komentarza

August Rush

 

 

Opinie C1Rex'a i Cerb'a mnie zachecily, wiec obejrzałem... Tego filmu nie da się opowiedzieć. Ten film trzeba zoba... nie, usłyszeć. Tego sie nie da porównać do żadnego innego uczucia, którego kiedykolwiek doświadczyłem po obejrzeniu jakiegoś filmu, bo nawet po Źródle czy The Man form Earth nie trzęsły mi sie łapy. Kocham muzykę, i ten film po prostu pokazał mi jak bardzo. Ocena w skali dziesięciostopniowej? jakies 15.

Odnośnik do komentarza

paranoid park!!!

 

nie wytrzymalem i poszedlem jeszcze raz do kina. swietne jest to, ze na ten film ida ludzie ktorzy na prawde znaja sie na dobrym kinie. nikt nie chrzaka, nie otwiera chipsow, nie gapi sie w komorke. na prawde polecam wszystkim ktorzy chca w swoim zyciu obejrzec prawdziwe arcydzielo.

 

...mam ochote wybrac sie znow.

Odnośnik do komentarza

właśnie wróciłem z małej wycieczki z poznania, razem ze znajomymi postanowiliśmy pod wpływem waszych zachwytów zaryzykowac te pare złotych i kilka godzin z życia aby na własne oczy zobaczyć to arcydzieło. tak, nie przewidziało się wam - arydzieło. wszyscy co do jednego jesteśmy wniebowzięci. aż dziw, że dzięki niepozornemu forum o grach wideo dane mi było uczestniczyć w tak wystawnej duchowej uczcie. po strokroc dzięki.

 

diary of the dead - przesłanie zbyt wyraźnie wyeksponowane i zbyt często i bezpośrednio jesteśmy nim atakowani, ale w ogólnym rozrachunku lepsze od "ziemi...".

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...