Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

imo o jakieś 2 klasy gorszy od jedynki, ale ja nie o tym. bank job / angielska robota oglądał ktoś? w ten weekend wchodzi do naszych kin i wacham się miedzy tym a x-files. wygląda mi na całkiem znośne kino gangsterskie a i statham w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
imo o jakieś 2 klasy gorszy od jedynki, ale ja nie o tym. bank job / angielska robota oglądał ktoś? w ten weekend wchodzi do naszych kin i wacham się miedzy tym a x-files. wygląda mi na całkiem znośne kino gangsterskie a i statham w roli głównej.

Bank job oglądałem i szczerze polecam, bardzo dobry film oparty na faktach. Nie będziesz żałował :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

walle

 

bardzo fajny film animowany, ani przez moment nie stwierdzilem infantylnego klimatu, sympatyczne i madre dzielo.

Strona wizualna to na razie top, strach myslec jak beda wygl. animacje nast. generacji.

No i Peter Gabriel na koniec, za(pipi)ioza.

Odnośnik do komentarza

bank job możesz śmiało iść do kina jęśli lubisz dość realsityczne bez chromu kapiące klimaty. Lubie takie typowo angilskie filmy, nie wiem czy to taki klimat oddany ale troche idzie sie zdezorientować w jakich czasach w lepszym przyblizeniu dzieje sie akcja. Oglądałem z wielką przyjemnością gdyż nie ma tam odpychającej sztuczności, wszytsko idzie w jednym wiernym klimacie.

 

 

In Bruges jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Fajny ponury klimacik w którym domenują szarości ( w sam raz dla fenomanów kina pesymizmu ) Scenariusz rozchodzi się o dwójkę morderców na zlecenie. Sama postać jak i charakter odany przez Collina Farell jest dość godny podziwu, gdyż bije dośc sympatycznością jak i komizmem, bawi przeplatając sie z czarnym humorem. W dodtku dość ciekawy ironiczny koniec z lekka dozą komizmu. POLECAM !!! kino wyważone nie ma co w dodatku motyw paradoksu. Film jak pigułka połknołem ten klimat

 

Pathology - Pierwsza myśl przed obejrzeniem...to pewnie jakis obraz poatolgii rodzinnej, jednak nic z tych rzeczy. Chodzi tu o patolgię lekarza sądowego. Grupka przyjaciów wymyśla sobie pewna gre na uprzyjemnienie swojej pracy w poszukiwaniu przyczyny zgonu. Choć cała gre można nazwać dosadnie patologiczną. Spora wulgarność scen dla niektórych może być atutem innych może przyprawic o mdłości choć do texańskiej masakry sie nie umywa, więc jeśli sie obejrzało taki czubek góry lodowej z resztą nie powinno byc problemu. Koniec może działac na zmysły. Ogólnie ciekawe, dosyć nowatorskie, dobrze wykonane i tym samym godne POLECENIA.

Odnośnik do komentarza

Gruz 200 - rosyjski dramat na podłożu patologicznym. Sytuacja filmowa wprost chora lata 80`, zwłaszcza iż głównym oprawcą jest milicjant. Sceny są bardzo klimatyczne, całość jest spójna i niezwykle oddaje chory nastrój. Po obejrzeniu tego filmu stwierdziłem że zyje w całkiem dogodnych warunkach. Prawdopodobobnie jeden z najbardziej przygnebiających filmów

jeśli chodzi o sztuke bezsensu. POLECAM dla maniaków dobrego kina, z typu filmów innych jak sielankowe pop-arty.

Odnośnik do komentarza
Harold and Kumar 2 Escape from Guantanamo Bay

 

Kto ogladal jedynke i mu sie podobala moze smialo atakowac 2 czesc...trzyma klimat

Polecam ogladac tak jak pierwsza czesc..z ekipa,fajnie porobieni :lol: beka gwarantowana

Na necie krazy sobie dvdrip

 

No dokładnie, film świetny imho, taka luzacka, niewymagająca od widza zbytniego wysiłku intelektualnego komedia ;] Jak dla mnie jeden z lepszych filmów tego typu, naprawdę daje rade ; D

Film przez cały czas trwania wzbudzał we mnie nienawiść do tego gościa, który ścigał Harolda i Kumara, a na końcu wreszcie mu się dostało i totalny happy end, jak dla mnie fajna sprawa ;]

 

Odnośnik do komentarza
napisze i tutaj:

dla wyjadaczy- slyszalem o filmie nakreconym wg tresci h. tomphsona, cos jak lvp, tyle ze 100 razy bardziej po(pipi)ane. film ponoc ma 30 lat i nazywa sie wedrowka z bizonami czy jakos tak.

 

 

CZY KTOS WIE OCB?

 

tak, o ten film pytasz

 

http://www.imdb.com/title/tt0081748/

 

Bill Murray w roli Thompsona, jakiś czas temu na Ale Kino! był do obejrzenia

polski tytuł to chyba "Tam gdzie wędrują bizony" czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w końcu "August Rush", które zachwalało na tym forum parę osób i nie sposób się zgodzić z opiniami, genialny film, parę razy prawie uroniłem łezkę ;]

mina dziewczynki i pastora, gdy Evan gra na kościelnych organach

. Każdy to powinien obejrzeć, zwłaszcza ci, co kochają muzykę.

 

 

A pozamiatało mnie totalnie, gdy Leyla zaczęła grać pierwsze nuty na głównym koncercie. Okazało się, że to dobrze mi znane

'Szamar Madar' Venestian Snares ;], tzn nie konkretnie ten kawałek a sam klasyczny podkład. Zryło mi to banie konkretnie, bo katuję ten kawałek VS z ponad tydzień dzień w dzień. Ktoś wie jak się nazywa ten klasyczny utwór, co zremiksował Venetian Snares?

 

Odnośnik do komentarza
Siedmiu Samurajów i Ostatniego widziałem - wlasnie, zapomnialem o genialnym Kurosawie

dzieki :)

 

O to to to- "Ostatni Samuraj" rządzi. Nie wiem czemu wielu zjechało ten film. Warte obczajenia.

 

Jeśli ktoś nie lubi Toma Cruise'a to po tym filmie nabierze do niego większej sympatii. Świetna rola.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Siedmiu Samurajów i Ostatniego widziałem - wlasnie, zapomnialem o genialnym Kurosawie

dzieki :)

 

O to to to- "Ostatni Samuraj" rządzi. Nie wiem czemu wielu zjechało ten film. Warte obczajenia.

 

Jeśli ktoś nie lubi Toma Cruise'a to po tym filmie nabierze do niego większej sympatii. Świetna rola.

 

zwłaszcza ostatnia scena gdzie przyjmuje na siebie 2 wiadra ołowiu ale dalej jedzie. Jeden z najgłupszych filmów jakie widziałem, nie wiem dlaczego byłem na tym w kinie

 

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
zwłaszcza ostatnia scena gdzie przyjmuje na siebie 2 wiadra ołowiu ale dalej jedzie. Jeden z najgłupszych filmów jakie widziałem, nie wiem dlaczego byłem na tym w kinie

 

Fajnie, naprawdę fajnie.

 

Tylko po co innym psuć zabawę?

 

pompatyczny, przewidywalny, i zbyt amerykanski.

 

Ale przynajmniej dobrze zagrany, z pięknymi kadrami i całkiem sprawnie zmontowanymi scenami walki.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Obejrzałem w końcu "August Rush", które zachwalało na tym forum parę osób i nie sposób się zgodzić z opiniami, genialny film, parę razy prawie uroniłem łezkę ;]

mina dziewczynki i pastora, gdy Evan gra na kościelnych organach

. Każdy to powinien obejrzeć, zwłaszcza ci, co kochają muzykę.

 

 

A pozamiatało mnie totalnie, gdy Leyla zaczęła grać pierwsze nuty na głównym koncercie. Okazało się, że to dobrze mi znane

'Szamar Madar' Venestian Snares ;], tzn nie konkretnie ten kawałek a sam klasyczny podkład. Zryło mi to banie konkretnie, bo katuję ten kawałek VS z ponad tydzień dzień w dzień. Ktoś wie jak się nazywa ten klasyczny utwór, co zremiksował Venetian Snares?

 

Sir Edward Elgar's "Cello Concerto in E Minor, Op. 85"

 

ostatnio widziałem obcego wersje reżyserską. świetny klimat, ale mogło być lepiej, brudniej i ciężej.

 

nie ten temat. wobec tego polecam batmana.

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...