Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ustawiles sobie przypadkiem kazdorazowego czyszczenia danych po zamknieciu przegladarki?Narzędzia/opcje/prywatnosc

 

 

41032111.th.jpg

 

poszperałem na pebie i to pomogło:

 

"trzeba skasowac plik cookies.sqlite

 

jest w katalogu

C:\Documents and Settings\(nazwa uzytkownika)\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\

 

kasujesz odpalasz ff tworzy sie nowy i wszystko gra"

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że mi padł Firefox. Przy próbie wlączenia go wyskakuje takie okienko:

 

beztytuu123.jpg

 

 

Da się go jakoś uratować? Wczoraj mi wszystko chulało, a dziś włączam i nie działa. Jak się nie da to chociaż doraźcie jak uratować zakładki bo miałem ich bardzo dużo i szkoda by było je stracić.

 

Mozilla Firefox 3.0.1, Windows Vista 32 bitowy.

 

 

EDIT:

 

Już sobie poradziłem :). Wystarczyło zrobić przywracanie systemu. Przydatna rzecz.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Do zakladek polecam wtyczke Xmarks gdzie kazda strona w ulubionych jest wysylana na nasze konto na tej stronie - nigdy nam nie zgina i oraz jesli korzystamy z 5 komputerow zawsze mamy zaktualizowane zakladki :)

 

 

Chyba skorzystam ale teraz:

 

Znowu zonk z firefoxem

 

Przed formatem C pokopiowałem pliki z pgrogram files i documents & settings zarówno z firefoxa jak i thunderbirda. Po instalacji nowych programów i przekopiowaniu starych plików thunderbird śmiga tak jak przedtem a firefox nie. Teraz zainstalowane sa na partycji F. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
W program files dane profilu nie sa przechowywane. Co konkretnie jest zle? Start, uruchom "firefox -p" utworz nowy profil, do niego skopiuj pliki ze starego.

 

 

Chodzi o to że miałem zainstalowane kilka pluginów i mnóstwo zakładek a teraz uruchamia się 'czysty' firefox

 

Mógłbyś trochę jaśniej ? Bo dziś trochę jakiś lewy jestem ;f

Odnośnik do komentarza

Masz jeszcze dane ze starego profilu? Wszystko jest do odzyskania. Robię tak za każdym razem kiedy mam formata [nie żeby jakoś często ale zawsze]. Bierzesz wszystko z Dane Aplikacji.

 

Po kolei to jest tak:

 

Instalujesz od nowa FF

Uruchamiasz FF

Wyłączasz

Wchodzisz w dane aplikacji

Kasujesz katalog Profiles

Wklejasz tam stary katalog Profiles

 

Masz wszystko, zakładki, rozszerzenia , historię itp. Działa na bank.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Haibane

Mam uno problemo z przeglądarkami: od jakiegoś czasu i Opera, i Mozilla wieszają mi się kilka razy dziennie (razem z windą, za każdym razem pomaga tylko twardy reset), zwłaszcza gdy równolegle działa winamp/foob, albo gdy odpalam strony bogate w aplikacje javy/flasha, lub zawierające dużą ilość grafik. Kombinowałem ze zwiększeniem ilości pamięci dostępnej dla przeglądarki, z włączeniem usuwania plików tymczasowych po zamknięciu programu - nic nie pomogło. Używam najnowszych wersji obu programów. IE, na który się tymczasowo przerzuciłem, jest stabilny jak Rychu Kalisz, nie wysypuje się nigdy.

Any ideas ?

Odnośnik do komentarza
Osobiście mam problem z ortografią, a FF mnie poprawia jak zwykły word.

Podobnie jak piszę po angielsku. Dwa kliknięcia, by zmienić słownik na angielski.

 

znalazlem rozwiązanie z tej sytuacji. olewam ortografie. czasami wstawie przecinek tudziez kropke i zdania jakos wygladają. <_< ale w zamian nigdy nie zamienie super szybkiej i wygodnej opery na FF.

Odnośnik do komentarza
Osobiście mam problem z ortografią, a FF mnie poprawia jak zwykły word.

Podobnie jak piszę po angielsku. Dwa kliknięcia, by zmienić słownik na angielski.

 

znalazlem rozwiązanie z tej sytuacji. olewam ortografie. czasami wstawie przecinek tudziez kropke i zdania jakos wygladają. <_< ale w zamian nigdy nie zamienie super szybkiej i wygodnej opery na FF.

 

nowa operka ma słownik ;]

Odnośnik do komentarza

Mi te 3 dodatki wystarczaja w zupelnosci.Zero durnowatych reklam.

przechwytywanieu.jpg

 

Jeszcze sie mi wspomnialo cos o wiele bardziej oczywistego,Mianowicie wtyczka Stylish i odpowiedni styl do niej.Roznice:

IE8 z wylaczonym blokowaniem.

screenshot002bkx.th.jpg

 

FF+Stylish.

screenshot003gfi.th.jpg

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Opera Beta 10

 

Wie może czy jest to możliwe aby dodać do speed dial kilka takich okienek? Bo defultowo jest ich tylko 9, a mało jak dla mnie. Gdzieś widziałem chyba 12 okienek. Nie wiem czy to nie zależy od systemu ale chyba nie. Ja póki co używam nadal Windows XP + SP3

 

 

Można ich dodać więcej, próbował ktoś?

Edytowane przez nWo
Odnośnik do komentarza

W 9tce dało się przez edycje pliku speeddial.ini, nie używam bety, więc nie wiem jak tu, sprawdzałeś ten sposób?

 

edit:

 

lol, zainstalowałem ją i masz tam na dole "configure speeddial" i wybierasz sobie ile okienek chcesz mieć ;)

 

@Łu

 

No właśnie :D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...