Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie sie przesiadłem z Opery na FF. Da rade jakoś zmienić czcionkę przeglądarki? Nie zawartości stron tylko menu, zakładki i adresy? W O się dało dlatego pytam.

 

I czy jest coś takiego, żeby po zamknięciu przeglądarki i ponownym właczeniu otwierała wszystkie karty, ktore były przed zamknieciem?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Własnie sie przesiadłem z Opery na FF. Da rade jakoś zmienić czcionkę przeglądarki? Nie zawartości stron tylko menu, zakładki i adresy? W O się dało dlatego pytam.

 

I czy jest coś takiego, żeby po zamknięciu przeglądarki i ponownym właczeniu otwierała wszystkie karty, ktore były przed zamknieciem?

Nie wiem, czy da się czcionki zmienić, ale jeśli chodzi o drugie pytanie, to odpowiedź brzmi: jest. Oczywiście nie mam pojęcia jak to się włącza, ale u mnie funkcja ta standardowo była aktywna.

Odnośnik do komentarza

http://www.rlslog.net/opera-10-alpha-1-now-available/

http://my.opera.com/desktopteam/blog/2008/...0-alpha-is-here

 

Pojawiła się wersja alfa Opery 10 - co ciekawe, nawet mimo faktu, ze jest to dopiero alfa, jest to jak narazie jedyna przegladarka internetowa, która przeszła z maksymalnym wynikiem (100/100) test wydajności Acid 3.

 

Nie moge doczekac sie wersji finalnej :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie zainstalowałem kolejną przeglądarkę do testowania - Safari.

Mam kilka pytań dla obcykanych użytkowników tego wydaje się ciekawego softu.

1)Czy można ustawić tak żeby po uruchomieniu przeglądarki wyświetlane były karty z poprzedniej sesji?

2)Jak importować zakładki z FF, czy Opery?

3)Jak zmienić korektę pisowni na polską?

4)Co myślicie o tej przeglądarce?

Odnośnik do komentarza

No ja polaka za chiny na eng wersje OS'a nie umiem zainstalowac.Znaczy sie zainstalowal sie ale po angielsku.

Swoja droga po sciagnieciu dodatku IEPro przegladarke daje rade.Wystarczy tylko zapomnac o tym co bylo wczesniej i podejsc do tego na nowo.Sam uzywam FF i Safari ale mysle ze teraz M$ dosc sie postaral imo.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Czy jakis desperado sciągnął już IE 8.0 ? :bomb_ie:

Znowu są jaja z wersjami językowymi? 7.0 PL za cholere nie instalował się na moim orygnialnym XP WMP Edition...

Oczywiście nie mam zamiaru używać tego wynalazku, ale jakas taka perwersyjna ciekawość jest...

 

Też byłem ciekaw ocebe.

 

Po instalacji miałem problemy z mirandą i iceq więc wy(pipi)ałem to (pipi) ;)

 

Nawet nie zdążyłem na tym żadnej strony otworzyć :D

Odnośnik do komentarza

To chyba problem leży gdzieś indziej , bo też wiem jak mam. Żadnych problemów z mirandą po pobraniu IE8. IEView nie był kompatybilny z przeglądarką i się sypał. A prędzej czy pozniej i tak bedzie trzeba to pobrać, chyba, że nie korzystasz z Windows Update.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...