Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank zlapales jakiegos syfa - ale to zadne odkrycie.

Mozesz sprobowac zrobic: "C:\>ipconfig /flushdns" w commandzie.

Odpalic w trybie awaryjnym z siecia i sprobowac.

Daj znac czy cokolwiek ruszylo.

 

ew. Uzyj Hijackthis ( http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...ijackThis+2.0.2 ) i na jakims forum stricte PC wrzuc loga z prosba o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jak wylaczyc ustalanie adresu ktore wlacza sie kiedy wpisze sobie jakies slowo do pask adresu aby wyszukalo mi to w google ? Za kazdym razem, jest sekundowa przerwa przed pokazaniem wynikow z google i na dole pojawia sie "ustalanie adresu serwera xxxxxx". Ja chce od razu wyniki z google a nie wyszukiwanie adresu serwera.

 

 

Istnieje wtyczka typu Drag Link do wersji 3.5 ? Jestem przyzwyczajony do przeciagania linkow aby sie otwieraly w tle jako nowe karty.

 

 

 

 

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy Wam również na nowym forum, kiedy jesteście na stronie głównej i klikacie odśwież, wyskakuje komunikat postdate i zatwierdź lub anuluj? (co najdziwniejsze nie zawsze - dopiero po chwili nic nierobienia) Uciążliwe. Jak ustawić wyjątek dla tego w FF? Ewentualnie który element odpowiada za tą postdate na stronie głównej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

problemo mam z forum pe.

 

na chromie wywala błąd 324 empty response:unknown error

na ff po wciśnięciu 'zaloguj' wyskakuje biała strona i koniec

na ie moge sie zalogowac, ale jak chce cos napisać, to 'nie znaleziono serwera'.

 

Dzieje się tak na lapku i to dopiero od dzisiaj, wczoraj normalnie śmigało wsio [']

 

hilfe

Odnośnik do komentarza

no z dnia na dzień chyba się samo nie przestawiło ;]

 

Raz działa, raz nie działa. Przez pół dnia chodziło, teraz na 5 min się uje.bało i znów działa O_o.

W poniedziałek obczaje czy to wina nowego netu na 'nienaturalnej' konfiguracji (zyxel od netii + mój dlink z wifi) czy jednak coś z systemem.

 

Ch.uj tam, przynajmniej 4mb/s są.

Odnośnik do komentarza

Lepiej śmigaj na Chrome, będziesz miał dodatkowo słownik pl, a szybkość jest praktycznie ta sama, za to stabilność większa. dorzuć do tego Ad Muncher(uniwersalny adblock dla win, powinno działać z każdą przeglądarką, spisuje się lepiej niż addon w ff) i można ruszać na podbój netu :)

Edytowane przez jaro3003
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...