Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie za ciekawie, z tego co mówisz... :/ ale poczekajmy na więcej filmików i jakąś oficjalną zapowiedź...

 

P.S. chyba nic nie wiadomo o zmiennych warunkach atmosferycznych :/ pewnie jesteśmy znów skazani na granie w jakiejś jednej czy dwóch planszach, które będą w wersji deszczowe i w suchej...

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

10 aut na trasie....ale jest coś ciekawe co zauważyli na Gt planet...dokładnie w 1.00min filmiku z lewej strony w oddali gra koleś na innym tv i uderza w bandę przy ostatnim zakręcie na tej trasie i....otwierają mu się drzwi w samochodzie i od tej chwili cały czas mu się one ruszają....

 

tak więc jakiś tam damage jest ....kurcze trzeba czekać na inne filmiki

Odnośnik do komentarza

Faktycznie otoczenie mało ciekawe. Polyphony weźcie sie (pipi)a do roboty. No czekamy na inne ;) Ciężko cokolwiek dojrzeć jeśli chodzi o te drzwi na innym TV. Na tym filmiku co jest pokazany gość walnął w bandę i odbił się jak w starych GT. Zobaczcie jakie otoczenie średnie ten ostatni nawrót. No i ta trasa, (pipi)a ile można jeździć po tym samym. GT3, GT Concept, GT4 :D

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Picture1-3.png

 

na filmiku widać to lepiej....przerażające jest to,że koleś uderzył w bandę przy dużej prędkości i jeśli tak mają wyglądać zniszczania w 730 samochodach to śmiech na sali.....

 

Ja dalej czekam na jakieś screeny menu itp by ostatecznie utwierdzić się w przekonaniu czy to prawdziwe GT5 czy jakieś GT5P spec IV ,być może zniszczania można ustawiać-low,simulation itp bo na razie ten filmik strasznie negatywnie mnie do GT5 nastraja.

 

A trasa jak trasa- wzięli jej model z GT4 ,podbili w HD i być może dodali kilka bajerków jak w Prologue :/ (np ruchome kartony przy ostatnim zakrecie jak w nie uderzymy)-niestety prawdziwie next genowe będą chyba tylko trasy stworzone od podstaw dla GT5

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

będą super zniszczenia ale coraz bardziej upewniam się,że w jedynie 170 samochodach(czyli nascar i wrc) a w reszcie nie będzie(góra dzwi się będą otwierać jak na tym filmiku :P).Nie zdziwiłbym się jakby dachować szło tylko na rajdach :P

 

Kurcze nie może ktoś po prostu z widoku z zewnątrz rozpędzić się do tych 200-250km/h i piznąć w bandę centralnie i udowodnić czy są zniszczenia czy nie :P

 

24yxzmg.gif

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Do GT3 bylem ogromnym fanem tej serii...wrecz fanatycznym...

 

Potem pojawilo sie GT4...i poczulem sie jak nabity w butelke frajer ktoremu znow wcisnieto dokladnie ten sam produkt tylko z nowym numerkiem na pudelku...

 

Teraz jak czytam Newsy o GT5 przecieram oczy z niedowierzania, jezeli rzeczywiscie zniszczenia beda tylko w 170 modelach samochodow z 1000ca...to ja dziekuje bardzo...

 

Wogole ostatnio doszedlem do wniosku ze gry wyscigowe potrzebuja jakiejs innowacji...czegos na ksztalt tego co zaczelo Codemasters w GRID i teraz w DIRT 2...atmosfery, prowadzenia wlasnego zespolu, wybierania sponsorow...itd itd...bo formula - wybieramy samochod w nudnym menu i od razu ladujemy na trasie mnie juz po prostu na maxa znudzila...

 

Odnośnik do komentarza

Jakto jak? Jest filmik, na ktorym Lancer z impetem wjezdza w dupe Imprezie i nie ma na nim nawet sladu.

 

Teraz zastanawiam sie nad tymi 170 modelami... Moze jednak wszyskie 1000 aut bedzie wymodelowanych zgodnie ze standardami PS3 (I GT5:P/GT5) ale te 170 to beda auta wyscigowe, ktore beda mialy zniszczenia.

Tak czy inaczej dla mnie to jest porazka.

 

Ta gra to kompromitacja Sony I PD :/

 

E: Trasy to samo.. zywcem wyjete z PS2 z GT4. Tylko tekstury pozmieniali. 5 lat roboty...? Brak slow <_<

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

zniszczenia wyglądają rewelacyjnie(tylko czemu maska nie odleciała :P) ale przeraża mnie co innego jak zauważył Mastah27- Lancer przygrzmocił konkretnie w tego Subaru i nie ma nawet ryski- pal licho 170 zniszczalnych aut(jakby to były wszystkie w wrc i nascar) ale wymieszanie niezniszczalnych aut i zniszczalnych w jednym wyścigu to po prostu pośmiewisko!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
zniszczenia wyglądają rewelacyjnie(tylko czemu maska nie odleciała :P) ale przeraża mnie co innego jak zauważył Mastah27- Lancer przygrzmocił konkretnie w tego Subaru i nie ma nawet ryski- pal licho 170 zniszczalnych aut(jakby to były wszystkie w wrc i nascar) ale wymieszanie niezniszczalnych aut i zniszczalnych w jednym wyścigu to po prostu pośmiewisko!

Jezeli uwazasz ze te zniszczenia wygladaja "rewelacyjnie" to radze sobie wlaczyc wydanego rok temu GRIDa i troche sobie odswierzyc jak wygladaja rewelacyjne zniszczenia :)

Odnośnik do komentarza
170 Premium new models (full interior modeling, the interior corresponds to vehicle damage)

 

170 będzie miało ZNISZCZALNE WNĘTRZA, a nie po prostu zniszczalne, co oznacza, że prawdopodobnie większość będzie zniszczalna (zwłaszcza, jeżeli polega to na zwisaniu zderzaka, otwieraniu drzwi i podnoszeniu maski - to nawet nie są deformacje, to tylko przesunięcie jednej z osi danego obiektu).

 

Btw. w końcu wjechanie w dupę ma lepsza fizykę, a dzwon pod ostrym kątem w bandy powoduje obrócenie samochodu a nie naprostowanie go na trasę :P

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
Grid miał piękne zniszczenia to fakt ale auta nie miały tylu detali i nie były tak szczegółowe.W każdym razie mnie te zniszczenia z GT5 nie zawiodły,zawodzi nattomiast co innego co opisałem post wyżej.

Widac wyraznie ze to ich pierwsze podejscie do zniszczen - podejrzewam ze oczywiscie wymuszone przez konkurencje bo pierwotnie GT5 napewno mialo ich nie miec...o czym swiadczy to ze przygotowano zniszczenia tylko dla 170 aut...

 

Niestety jestem ostro zniesmaczony...bo co oni robili przez te 5 lat? Nie ma zamienych warunkow pogodowych, nie ma zniszczen dla wszystkich samochodow, trasy dalej wygladaja jak te z GT4 tylko w HD...szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza

patrząc,że oni prawie 12 lat żerowali na fizyce z gran turismo 1 na psx to stworzenie w 5 lat na potrzeby GT5 170 w pełni zniszczalnych aut i przemodelowanie fizyki pozwalającej dachować uważam na ich realia za kolosalny sukces :P

 

oczywiście podkreślam słowo "na ich realia" bo to co oni robią przez 5 lat to inne firmy robią (czasem i lepiej) w 2 lata :P

 

Nie ma co sądzić GT5 po dwóch gameplayach,pewnie dopiero TGS przyniesie nam pełne światło na ten projekt,ja się cieszę,że jednak będą w końcu te zniszczenia bo szczerze to nawet w to nie wierzyłem.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/gc-09-gran-turismo/54450

 

Kolejny filmik z uszkodzeniami...wreszcie w tej serii jest normalna(tzn realistyczna) fizyka w momencie kontaktu dwóch aut na trasie.Co mnie znowu zaciekawia to ten zderzak z przodu auta-zwisa identycznie jak na poprzednim filmiku-oby te słynne zniszczenia nie sprowadzały się tylko do krzywego zderzaka,otwartych/urwanych drzwi i otwartej maski :/

 

Swoja drogą przypomniało mi się,że nie wiemy jak stary jest ten build i kiedy będzie premiera-jeśli gdzieś w wakacje 2010 to pewnie jeszcze wszystko poprawią :P

Odnośnik do komentarza

Trzeba czekać na jakieś oficjalny komunikat, bo teraz to wszystko to tylko domysły.

 

A wracając do zniszczeń to z tego filmiku na gamersyde ten lancer co wjechal subaru w d...pe nawet nie draśnięty, wiec mozna na razei przyjac teze ze tylko te 170 "premium cars" beda mialy zniszczenia...

 

P.S. Na razie nie wyciągam zbyt pochopnych wniosków z tych filmików bo tylko hype przesadny się wytwarza ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...