Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale po co te spinki...gadacie z kolesiem ktory jest najwiekszym fanboyem PS3 na tym forum i robi taki sam burdel w kazdym doslownie temacie...a wy sie jeszcze dajecie podpuszczac...wrzuccie na luz...serio...ta polemika nie ma sensu...lepiej udawac ze tych postow po prostu nie ma i nie odpowiadac na nie...zreszta przejrzyjcie profil pana F...poziom reputacji mowi sam za siebie :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam słów jak ktoś uparcie twierdzi że Forza nie jest cukierkowata. Ta gra ma po prostu oczo(pipi)ne kolorki i nie wiem po co temu przeczyć na siłę. No ale to już Twoja sprawa.

Milion razy raznaczalem ze nie chodzi mi o gre ogolnie, tylko tylko o samo Nordschleife, i jak widac na zalaczonych filmikach - nie masz racji...

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

skoro temat o trasach się rozkręcił to dam moje foty z przed miesiąca.

 

Trasa Suzuka Circuit, takie same ustawienia obrazu w TV i w konsolach, nie zwracać uwagi na rozmazanie bo przy niektórych zdjęciach mocniej aparatem machnąłem :)

 

0d8e7fdae2781865.jpg

8d2c7680317efd93.jpg

 

 

b146b33e63faf75d.jpg

c90528bfd76851b5.jpg

 

 

1370943ce89686fb.jpg

37bfc02e41f3eecf.jpg

 

 

4ec36dcb286b18ae.jpg

eed80a805201e88b.jpg

 

2eb1dd7072041d38.jpg

cb8166af7398165b.jpg

Odnośnik do komentarza

Normalnie szkoda słów.... dajcie sobie spokój. Każdy uważa siebie za nie wiadomo kogo, extra naraz znalazło się tysiąc tysięcy ekspertów, którzy pozjadali wszystkie rozumy. Macie taki super temat o jakże dźwięcznej i rozchwytywanej nazwie "CONSOLE WARS". Przenieście się tam i sprzeczajcie do upadłego. Ja tam nie wchodzę bo takie spory uważam co najmniej za "debilne" (nie ma tu na celu obrażenie kogoś kto w takich tematach się udziela, tylko chcę podkreślić bezsensowność ich istnienia. Spotkajcie się na mieście dajcie po pysku i będzie ok).

 

Po za tym jak wchodząc do tego tematu, chcę poczytać o GT, sprawdzić jakieś newsy czy podyskutować o dziele PD a nie na litością boską czy FM3 jest bardziej cukierkowa albo ma jakiś gorszy asfalt. Guzik mnie to obchodzi i tyle ! "Co małpa zobaczyła to powtarza" bardzo ładne zdanie co nie ? ;) Tak działa to forum i nikt już tego nie zmieni. Jedna osoba napisała, drzewka są jak w GT4 no fajnie wyraził swoją opinię - ma do tego prawo, ale co dzieje się dalej ? Fala krytyki i flejmu :Trasa żywcem z GT4" "toż to poprzednia epoka jest" - szkoda, że nie kamienia łupanego.

 

Niech lepiej moderacja zajmie się tym jak najszybciej bo z tematu zrobi się burdel na kółkach.

 

BTW. Sory za turbo offtop, ale nie mogłem już tego znieść.

 

Wracając do GT. Z każdym kolejnym filmikiem, jestem co raz bardziej "napalony" na ten tytuł. Chciałbym tylko przed premierą zobaczyć jak prezentuje się WRC - bo z tymi rozgrywkami wiążę duże nadzieje. Obym tylko się nie zawiódł ;)

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Wracając do GT. Z każdym kolejnym filmikiem, jestem co raz bardziej "napalony" na ten tytuł. Chciałbym tylko przed premierą zobaczyć jak prezentuje się WRC - bo z tymi rozgrywkami wiążę duże nadzieje. Obym tylko się nie zawiódł ;)

Ja jednak najwieksze nadzieje wiaze z deszczem. Juz PGR4 pokazal wiele w tej kwesti. Teraz dodac do tego symulacujny model jazdy i moze byc niezla wczuwka. Mam nadzieje ze pogoda bedzie zmieniala sie dynamicznie w trakcie wyscigu wymuszajac zmiane opon na deszczowki :teehee:

Odnośnik do komentarza

Wracając do GT. Z każdym kolejnym filmikiem, jestem co raz bardziej "napalony" na ten tytuł. Chciałbym tylko przed premierą zobaczyć jak prezentuje się WRC - bo z tymi rozgrywkami wiążę duże nadzieje. Obym tylko się nie zawiódł ;)

Ja jednak najwieksze nadzieje wiaze z deszczem. Juz PGR4 pokazal wiele w tej kwesti. Teraz dodac do tego symulacujny model jazdy i moze byc niezla wczuwka. Mam nadzieje ze pogoda bedzie zmieniala sie dynamicznie w trakcie wyscigu wymuszajac zmiane opon na deszczowki :teehee:

 

A ja mam nadzieję, że wrócą kwalifikacje do wyścigu :P

Do tego możliwość rozegrania wyścigu Le Mans 24h + zmienne warunki atmosferyczne i nic więcej do szczęścia mi nie trzeba :)

 

Oby jeszcze tylko SI przeciwników była na wysokim poziomie, aby rywalizacja była zacięta, a nie tak, że po pierwszym okrążeniu mamy 20 sek. przewagi :teehee:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ha pomęczyłem dzisiaj trochę GT5A i modyfikowanym Nissanem zszedłem do 1'40.345 co daje mi miejsce <2000 :) Na padzie ofkoz. Pomęcze trochę zwykłego Nissana. Zwłaszcza, że zacząłem jeździć bardziej po swojemu nie po optymalnej linii. Wydaje mi się, że urwałbym jeszcze spokojnie z 0,5 sek. Ale jak pojadę jeden sektor dobrze to w drugim robie bład.

Najbardziej męczy mnie zakręt nr 4. Zaraz po wyjściu z 3go cały czas wyrzuca nas na zewnątrz no i tam mam loterię :) Albo szybko i sprawnie ale lot w trawę :D

 

 

UP

 

zrobiłem 1'52 zwykłym i mam <1000 miejsce :D Yeaaah

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

Ha pomęczyłem dzisiaj trochę GT5A i modyfikowanym Nissanem zszedłem do 1'40.345 co daje mi miejsce <2000 :) Na padzie ofkoz. Pomęcze trochę zwykłego Nissana. Zwłaszcza, że zacząłem jeździć bardziej po swojemu nie po optymalnej linii. Wydaje mi się, że urwałbym jeszcze spokojnie z 0,5 sek. Ale jak pojadę jeden sektor dobrze to w drugim robie bład.

Najbardziej męczy mnie zakręt nr 4. Zaraz po wyjściu z 3go cały czas wyrzuca nas na zewnątrz no i tam mam loterię :) Albo szybko i sprawnie ale lot w trawę :D

 

UP

 

zrobiłem 1'52 zwykłym i mam <1000 miejsce :D Yeaaah

ee tam słabe te czasy masz, postaraj sie wejsc do top 250 licząc czasy obu aut czyli wbić sie na liste: http://gtdb.net/?tt/pl

(ja tez gram na padzie niestety :teehee: )

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Istnieje choć cień nadziei, że wer. japońska będzie miała do wyboru jakiś zrozumiały dla człowieka język?

 

patrząc na wcześniejsze GT to bardzo wątpliwe ale kto ich tam wie, 3mc dłużej można poczekać :) Europejska wersja też może mieć jakieś poprawki czy bonus przez ten czas.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Ha pomęczyłem dzisiaj trochę GT5A i modyfikowanym Nissanem zszedłem do 1'40.345 co daje mi miejsce <2000 :) Na padzie ofkoz. Pomęcze trochę zwykłego Nissana. Zwłaszcza, że zacząłem jeździć bardziej po swojemu nie po optymalnej linii. Wydaje mi się, że urwałbym jeszcze spokojnie z 0,5 sek. Ale jak pojadę jeden sektor dobrze to w drugim robie bład.

Najbardziej męczy mnie zakręt nr 4. Zaraz po wyjściu z 3go cały czas wyrzuca nas na zewnątrz no i tam mam loterię :) Albo szybko i sprawnie ale lot w trawę :D

 

UP

 

zrobiłem 1'52 zwykłym i mam <1000 miejsce :D Yeaaah

ee tam słabe te czasy masz, postaraj sie wejsc do top 250 licząc czasy obu aut czyli wbić sie na liste: http://gtdb.net/?tt/pl

(ja tez gram na padzie niestety :teehee: )

 

qrdeeee :) czyli da się na padzie :D cholera muszę urwać po 2 sek w każdym :/

Odnośnik do komentarza

Istnieje choć cień nadziei, że wer. japońska będzie miała do wyboru jakiś zrozumiały dla człowieka język?

 

patrząc na wcześniejsze GT to bardzo wątpliwe ale kto ich tam wie, 3mc dłużej można poczekać :) Europejska wersja też może mieć jakieś poprawki czy bonus przez ten czas.

 

Jeśli gra spełni pokładane w niej oczekiwania, to bardzo trudno mi będzie wytrzymać choćby te 3 miesiące dłużej :P

Ale jestem realistą i myślę, że wcześniej jak grudzień 2010 tej gry w europie nie zobaczymy :/

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Istnieje choć cień nadziei, że wer. japońska będzie miała do wyboru jakiś zrozumiały dla człowieka język?

 

patrząc na wcześniejsze GT to bardzo wątpliwe ale kto ich tam wie, 3mc dłużej można poczekać :) Europejska wersja też może mieć jakieś poprawki czy bonus przez ten czas.

 

Jeśli gra spełni pokładane w niej oczekiwania, to bardzo trudno mi będzie wytrzymać choćby te 3 miesiące dłużej :P

Ale jestem realistą i myślę, że wcześniej jak grudzień 2010 tej gry w europie nie zobaczymy :/

 

wow ale czemu sądzisz że dopiero w grudniu? nieoficjalnie mówi się że czerwiec :) Z drugiej strony sony może nie będzie chciało tej gry wydawać w wakacje i da ją na jesień, gdzie mało mają gier.

 

a ile było czasu pomiędzy premierami gt5p w Jap a EU ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wow ale czemu sądzisz że dopiero w grudniu? nieoficjalnie mówi się że czerwiec :) Z drugiej strony sony może nie będzie chciało tej gry wydawać w wakacje i da ją na jesień, gdzie mało mają gier.

 

To tylko taki mój prywatny, czarny scenariusz. Miejmy nadzieję, że się nie sprawdzi ;)

Niestety PD lubi przekładać daty premier swoich gier (pamiętacie co było z GT3?) i ja nawet nie jestem do końca przekonany, czy GT5 ukaże się w marcu w KKW.

 

Edit:

Fajny, nieoficjalny trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=PirMWAtOHME&feature=player_embedded# Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...