Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Oki oto obiecane fotki. Podjechałem pod lewą i pod prawą stronę, żeby dokładnie było widać iż jest tam szczegółowa roślinność. Dodać należy że to i tak nie wygląda jak na TV podczas gry. Podczas gry widać pojedyncze listki tych roślinek niżej (pod drzewami). W grze jest bardzo mocny HDR więc jadąc pod słońce niektóre miejsca trasy się zaciemniają, tak jak w rzeczywistości. Mimo to udało mi się uchwycić ową roślinność. Nie robię takich rzeczy zazwyczaj, ale juz takie brednie jakie opowiada ten fanboy po prostu trzeba obalić.

 

p1050256m.jpg

 

p1050260r.jpg

 

A teraz przeproś ładnie i uciekaj.

 

+ Dodał MODERATOR
PRZYPOMINAM, ze maksymalna wielkosc wklejanych grafik jest ograniczona. To w razie gdyby ktoś nie czytał regulaminu.
Odnośnik do komentarza

Chyba prezentacja tego sytemu GPS, dzięki któremu będziemy mogli przenieść dane z przejazdu prawdziwym samochodem do GT5.

http://www.gran-turismo.com/jp/news/d8925.html

Nie wiem jak to ma niby działać xD

 

e: Dla mnie totalną bzdurą jest to, ze PD traci czas na takie coś bo w praktyce skorzystać z tej funkcji będzie mogło ile osób? 0,001%?

<_<

 

e2: Po obejrzeniu filmiku w lepszej jakości (158MB) wydaje mi się, że Fuji wygląda prawie tak samo jak w Prologu. Jedynie trawa prawie na pewno jest inna.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Feisar.....przeto widac jak byk ze to jest tylko plaska textura :sweat:

 

A Ty to żeś się z choinki urwał? Do czego to w ogóle napisałeś? Przecież nie było dyskusji o tym czy to płaska czy kwadratowa tekstura, tylko bigdiddy twierdził że tam jest ciemno i nie ma takich szczegółów jak na porównaniu prawdziwej Suzuki do tej z GT5:P. Wpadasz tu jak Filip z konopi i sadzisz jakieś smuty niedotyczące tematu. Nie o tym żeśmy dyskutowali. Heeeelooooołłł!

 

-------

 

Niesamowite jak dokładnie oddany jest realizm.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q5F0-8CwAOs

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@feisarku - kolejna ściema i wielki fail :) wiesz jak zrobię jasność w TV na 100% która wypala oczy to wtedy też zobaczę ,,roślinność'' a raczej ładną wielką teksturę 2D którą pokazałeś. Tak właśnie zrobiłeś na swoich fociach i nie wkręcaj że masz bardzo ciemny obraz ustawiony w TV.

 

i przestań mnie obrażać...

 

Zobaczcie na cień który rzucają drzewa na asfalt/trawę u mnie i na zdjęciu PD to jest ciemny cień a u feisarka lekko szary :D

 

@rydziu87 - nie mam full RGB, jasność mam na 45%. Wina zdjęcia bo normalnie podczas gry jest odrobinę jaśniej ale i tak ma to się nijak do zdjęcia PD.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

@feisarku - kolejna ściema i wielki fail :) wiesz jak zrobię jasność w TV na 100% która wypala oczy to wtedy też zobaczę ,,roślinność'' a raczej ładną wielką teksturę 2D którą pokazałeś. Tak właśnie zrobiłeś na swoich fociach i nie wkręcaj że masz bardzo ciemny obraz ustawiony w TV.

 

Ręce opadają. :/ Jesteś niereformowalny. Powiedz mi, jeżeli nagram filmik i pokaże na nim ustawienia TV a potem te krzaki na Suzuce to oficjalnie przeprosisz za te wszystkie głupoty, które tutaj wygadujesz?

 

Od siebie mogę tylko dodać, że przy robieniu tych zdjęć nawet nie dotknąłem ustawień TV. Zrobiłem zdjęcia dokładnie na takich ustawieniach na jakich gram. Resztę niech ocenią użytkownicy tego forum, bo myślę że już wystarczająco zbłaźnił się bigdaddy. Nawet jak dałem mu dowody na to że się myli i nie ma pojęcia o czym pisze, to on i tak to neguje. Swoją drogą to fanboya nigdy nie przekonasz, choćbyś czarno na białym przedstawił mu fakty jego omylności.

 

PS. Zanim znowu się podjarasz i pogrubisz tekst to poczytaj co to jest HDR. Ja wiem że w Forzie3 coś takiego nie istnieje, ale to nie znaczy że GT5:Prologue go nie ma. Twoje zdjęcie jest tak okrutnie ciemne że nawet tyłu auta nie widać. Także jedyną osobą, która daje ściemniane screeny to ty. Udowodniłem ci że w porównaniu Suzuki są prawdziwe obrazki a nie żaden photoshop. Teraz pal się ze wstydu KŁAMCZUSZKU!

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak było porównanie Fm3 do Gt5 z taką jasnością jak u Cbie to twierdziłeś, że ktoś specjalnie rozjaśnił TV z GT5 żeby wyprać kolory, a teraz, że tak jest okej. Sony Ci płaci ? I weź tak nie jeździj po tej Forzie bo chyba masz kompleks jakiś.

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Gdzie niby? O czym Ty gadasz? Co do jeżdżenia po Forzie to jeżeli fanboy M$ może sobie tutaj dowolnie hasać po GT5, to ja tylko odbijam piłeczkę. Przynajmniej nie wchodzę do tematu o FM3 i nie wylewam swoich żali jak robią to fanboye M$ w temacie o GT5.

 

PS. Mam filmik udowadniający że bigdaddy znowu zapodał EPIC FAIL. Wrzucę gdzieś i tutaj podeślę.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

PS. Zanim znowu się podjarasz i pogrubisz tekst to poczytaj co to jest HDR. Ja wiem że w Forzie3 coś takiego nie istnieje, ale to nie znaczy że GT5:Prologue go nie ma.

Fail Oczywiscie ze FM3 posiada ten efekt .

[/b]A Ty to żeś się z choinki urwał? Do czego to w ogóle napisałeś? Przecież nie było dyskusji o tym czy to płaska czy kwadratowa tekstura, tylko bigdiddy twierdził że tam jest ciemno i nie ma takich szczegółów jak na porównaniu prawdziwej Suzuki do tej z GT5:P. Wpadasz tu jak Filip z konopi i sadzisz jakieś smuty niedotyczące tematu. Nie o tym żeśmy dyskutowali. Heeeelooooołłł!

 

Co do jeżdżenia po Forzie to jeżeli fanboy M$ może sobie tutaj dowolnie hasać po GT5, to ja tylko odbijam piłeczkę. Przynajmniej nie wchodzę do tematu o FM3 i nie wylewam swoich żali jak robią to fanboye M$ w temacie o GT5.

Przyganial kociol garnkowi :turned:

Prawda jest taka ze to ty zawsze wrzucasz do tematu motyw Forzy. Kiedy my dyskutowalismy o otoczeniu...o silniku gry, to TY byles tym ktorym wprowadzal watek FM do rozmowy (a to ze daja za duzo ozdobnikow...a to ze asftalt sie nie podoba....a to ze HDR nie ma....) uzywajac przy tym nieprawdziwych argumentow...nie dziw sie wiec ze widzisz odzew fanow FM. To nie ty jestes strona odbijajaca pileczke.....ty jestes strona prowokujaca :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Coś ci się pomyliło chłopaku. Następnym razem czytaj ze zrozumieniem i całą dyskusję. Ja wrzuciłem porównanie toru Suzuka z GT5:P i rzeczywistości, po czym wbił tutaj bigdaddy i stiwerdził że screeny które dałem są przerabiane w photshopie. Dlatego też potem dałem zdjęcia z mojego tv żeby udowodnić mu iż nie ma racji. Także Magiku, najpierw proszę zapoznać się z dyskusją a potem wypowiadać bo zwyczajnie bredzisz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

piekne, różnorodne krzaki.....tak oczywiście ;)

Daj spokój, próbujesz wszystkich przekonać, jakie to GT jakim to GT jest graficznym killerem, ale niestety jesli chodzi o wykonanie tras to przegrywa nie tyle z Forzą 3 co z wieloma nawet starszymi tytułami.

Oczywiście, jesli chodzi o kolory to zyczyłbym sobie, zeby inni developerzy mieli takie "oko", ale niestety samo wykonanie elementów otoczenia jest raczej srednie (tak, ja wiem, ze wokół torów jest pusto, mówię o bandach, ogrodzeniach,trawie, drzewach itd )

A co do Londynu, to o ile na pierwszy rzut oka robi piorunujące wrazenie tak po drugim razi nieco sterylnością i taką jakąś "pudełkowatością".

Rzekłem ;)

Zaraz pewnie ktoś "dowciapny " wyskoczy z zapytaniem, czy gram żeby grać, czy zeby ogladać pobocze , ale oczywiście o tym że samochody są nieco lepiej wykonane niż w innych racerach to zapomnieć nie dacie(mimo, ze większość gra na widoku ze środka, gdzie i tak tego samochodu nie widzi, za to otoczenie cały czas) :P

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Kolejny się urwał w choinki. Ten filmik nie ma udowadniać że GT5:P ma różnorodne krzaczki. Ten filmik na udowadniać że porównanie Suzuki z rzeczywistości i z GT5:P, które jest wcześniej, nie jest przerobione w photoshopie jak to twierdzi bigdaddy.

Co do wyglądu aut, to po to są piękne żeby je na powtórkach podziwiać. Dziękuję, dobranoc.

 

PS. Jeżeli Londyn razi pudełkowatością, to NY w FM3 w takim razie jest jednym wielkim kartonem.

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny się urwał w choinki. Ten filmik nie ma udowadniać że GT5:P ma różnorodne krzaczki. Ten filmik na udowadniać że porównanie Suzuki z rzeczywistości i z GT5:P, które jest wcześniej, nie jest przerobione w photoshopie jak to twierdzi bigdaddy.

Co do wyglądu aut, to po to są piękne żeby je na powtórkach podziwiać. Dziękuję, dobranoc.

Rany, człowieku, przecież to jest tekstura nałozona na jakiś bardzo prosty obiekt, a nie "różnorodne krzaczki" :P

Ja tu nie czepiam się, że GT nie ma świetnie odwzorowanych krzaczków, ale, że na siłę chcesz pokazać jakie to niby jest piękne w miejscach, gdzie akurat jest słabe :)

Odnośnik do komentarza

Feisar na moim tv przy jasności 61 kija widać z tych krzaczków, tak więc jak widać kwestia telewizora.

 

Jest jeden niezły motyw z tymi "pięknymi" krzakami. Stańcie sobie na poboczu i w momencie jak minie was samochód oblukajcie jak reagują na to krzaczki. Niezłe doprawdy, nawet nie zdawałem sobie sprawy że pokuszono się o taki element.

 

Co nie zmienia faktu że te krzaki wyglądają średnio/słabo.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Kolejny się urwał w choinki. Ten filmik nie ma udowadniać że GT5:P ma różnorodne krzaczki. Ten filmik na udowadniać że porównanie Suzuki z rzeczywistości i z GT5:P, które jest wcześniej, nie jest przerobione w photoshopie jak to twierdzi bigdaddy.

Co do wyglądu aut, to po to są piękne żeby je na powtórkach podziwiać. Dziękuję, dobranoc.

Rany, człowieku, przecież to jest tekstura nałozona na jakiś bardzo prosty obiekt, a nie "różnorodne krzaczki" :P

Ja tu nie czepiam się, że GT nie ma świetnie odwzorowanych krzaczków, ale, że na siłę chcesz pokazać jakie to niby jest piękne w miejscach, gdzie akurat jest słabe :)

 

Ej sorki, ale czy Ty nie zrozumiałeś co ja napisałem? Przeczytaj raz jeszcze i powoli mój post. Dowiesz się m.in. po co nagrałem ten filmik. Czasem nie wierzę jak czytam takie wypowiedzi. Czy ja nie wyraźnie piszę?

 

@Dabman

GT5:Prologue.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@feisar - pisałem już że moje zdjęcie jest odrobinę ciemniejsze niż normalnie podczas gry to wygląda, to raz.

Twoje zdjęcie ma strasznie jasne cienie drzew (lekko szary) rzucane na asfalt/trawę zaś moje i zdjęcie PD ciemny....

Dzięki za filmik, właśnie pokazałeś to co mówiłem ,,niemal czarne krzaki'' w 2D. Miałem racje :)

ccccccccccc.jpg

 

Skoro niby nic nie grzebałeś przy TV to masz jakiś wypalający oczy obraz :) Albo w aparacie masz podkręconą jasność...ha! Odpal gt5p, ustaw się w tym miejscu co ja/PD, dopasuj po prawej cień do mojego/PD by był ciemny i zrób zdjęcie.

 

filmik w HD 1:28

 

Ciebie przepraszać ? sorry ale na to trzeba sobie zasłużyć, trzeba reprezentować odpowiedni poziom i pisać jak należy. Każdego w tym temacie człowiek może przeprosić jak się myli, tylko nie ciebie, przykro mi.

 

@baapa - ja się interesuje przyrodą i krzaki/drzewka/kwiatki muszą być za(pipi)iste :)

 

ps. niezła polewa, kłócę się o jasność krzaków :lol:

 

ps2. @feirsar to ty jesteś sławny boban z konsolowiska.pl ....widziałem że 2ch takich fanboyów nie może być w PL, tylko to ta sama osoba.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...