Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie ręce mi opadły :confused: ...kilka stron poświęconych jednemu z najmniej atrakcyjnych torów(chociaż faktycznie Indianapolis jakby bardziej tętni teraz życiem). Anyway, odnoszę wrażenie, że magicy od marketingu w Sony, zapadli w głęboki zimowy sen.

Wydaje mi się, że marketingowcy raczej nie mają co pokazywać, niż nie chcą.GT jest (było?) zbyt mocną marką, zeby mając lepsze materiały, wybrali te mniej ciekawe.

Odnośnik do komentarza

genialni są,na bank nie będzie kozackich zniszczeń,deszczu,nocy na każdej trasie itp skoro dalej pokazują jedno i to samo i to na 2 miechy prawie przed premierą :D

 

Już zapominałeś? Nie tak dawno była tu burza wokół tematu przesunięcia premiery.

 

Mało kto zauważył, że info z OPM pochodzi z lutego, a mamy jeszcze styczeń. Dają ciała, ale ten temat również.

Odnośnik do komentarza

Chciałem podziękować Feisarowi ;** tak mnie nagotował wody, że postanowiłem kupić od nowa Forze3 tym razem na stałe. Nie mogę żyć bez tej gry :) Obudzileś we mnie miłość do samochodów, która przysnęła na chwilę w sen zimowy. A co do GT5 no to cóż. Szkoda. Mam nadzieję, że wyjdzie w tym roku. Nie wierzę w premierę za 2 miesiące. Karmili by nas filmikami, screenami. Materiały z choćby Fm3 były dostępne na pół roku przed premierą.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Chciałem podziękować Feisarowi ;** tak mnie nagotował wody, że postanowiłem kupić od nowa Forze3 tym razem na stałe. Nie mogę żyć bez tej gry :) Obudzileś we mnie miłość do samochodów, która przysnęła na chwilę w sen zimowy.

 

Nie ma sprawy, cała przyjemność po mojej stronie.

 

Co do GT5 to są dwie opcje. Albo nie dotrzymają obietnic po czym sam będę kpił z PD i wyśmiewał przy każdej okazji. Albo dotrzymają obietnice i wtedy będę kpił i wyśmiewał przy każdej okazji paru płaczków z tego tematu. Tak czy siak, grę i tak kupie bo jestem maniakiem gier wyścigowych a TimeTrial w Gran Turismo to długie godziny walki z samym sobą i kierowcami ze świata.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Co do skanów to poczekajcie jak na necie pojawią się jakieś streszczenia w ludzkim języku bo na razie to nie macie pojęcia o czym tam piszą. Może o zniszczeniach, NASCAR i innych ficzerach na, które czekacie, a Indianapolis to tylko "tło".

 

@orion50: Jak można Forza 3 sprzedać, nie trzeba było się przyznawać, ludzie na ulicy będą Cię palcami wytykać :potter:

Odnośnik do komentarza

Na tych skanach widać kolejne samochody rajdowe - czyli nadzieja co do wyścigów WRC wzrosła.

 

Kurczę, chyba wokół żadnej gry nie było takiej niewiadomej. Nie wiemy praktycznie nic:

 

- co z wyścigami WRC?

- co z wyścigami NASCAR?

- ile różnych tras?

- ile tras dla rajdów?

- ile tras dla NASCAR?

- ile zupełnie nowych torów?

- co ze zniszczeniami w każdym samochodzie (przypominam o uszkodzeniach wewnętrznych w 170 pojazdach)?

- co ze zmiennymi warunkami pogodowymi?

- co z wyścigami w nocy?

- co z premierą? :lol:

 

Te niewiadome powodują, że ciśnienie wokół Gran Turismo 5 jest naprawdę wysokie, a zabawa w kotka i myszkę jaką prowadzi Polyphony Digital jest po prostu żałosna i chora.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mam pare pytan do prologa.

Jest tam jakis tuning, czy tez scigamy sie tylko seryjnymi furkami?

Da sie jakos wylaczyc lotny start? Krew mnie zalewa jak tak musze startowac.

 

Jakie furki sa dobre aby przejsc klase A?

narazie mam GTR i F430 i szczerze mam juz ich dosc. Juz bardziej do gustu przypadl mi focus st ( mimo ze jest rownie szybki jak furmanka z weglem) od tych 2...

Odnośnik do komentarza

mam pare pytan do prologa.

Jest tam jakis tuning, czy tez scigamy sie tylko seryjnymi furkami?

Da sie jakos wylaczyc lotny start? Krew mnie zalewa jak tak musze startowac.

 

Tuning odblokowuje się wraz z odblokowaniem klasy S (trzeba zaliczyć min. na brąz klasę A). Z tego co pamiętam start z miejsca jest tylko w wybranych wyścigach online'owych.

 

Jakie furki sa dobre aby przejsc klase A?

narazie mam GTR i F430 i szczerze mam juz ich dosc. Juz bardziej do gustu przypadl mi focus st ( mimo ze jest rownie szybki jak furmanka z weglem) od tych 2...

 

Widać musisz jeszcze potrenować, nowe GT nie jest już tak łatwe do okiełznania jak poprzednie odsłony... :P Albo wyłącz fizykę pro - gra już nie będzie taka symulacyjna, a dużo "potulniejsza" do grania (choć osobiście polecam granie na pro - frajda nie porównywalnie większa).

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

mam pare pytan do prologa.

Jest tam jakis tuning, czy tez scigamy sie tylko seryjnymi furkami?

Da sie jakos wylaczyc lotny start? Krew mnie zalewa jak tak musze startowac.

 

Jakie furki sa dobre aby przejsc klase A?

narazie mam GTR i F430 i szczerze mam juz ich dosc. Juz bardziej do gustu przypadl mi focus st ( mimo ze jest rownie szybki jak furmanka z weglem) od tych 2...

 

Heh, też kiedyś narzekałem na tylnonapędowe mocne autka, ale teraz widzę swój błąd :) Fakt, że odkryłem ich moc dopiero przy kierownicy.

 

Wnerwiają cię te fury? Sprawdź więc stuningowanego Lancera Evo 10 i Audi R8. Cztery kopyta napędu ułatwia sprawę.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Szkoda, że nikt nie "zbierał" w 2009 roku tych wszystkich wypowiedzi na forach fanów gry, którzy byli pewni, że GT5 wyjdzie na gwiazdkę 2009 roku.

 

Trzeba obserwować co będzie z premierą GT5 w Japonii, jak wyjdzie w kwietniu to faktycznie w pozostałej części globu pojawi się na gwiazdkę, może trochę wcześniej, ale jeśli coś z premierą w JP będą jeszcze coś kombinować to i Q1 2011 wykluczyć się nie da.

Odnośnik do komentarza

Gran Turismo 5 w Europie przed gwiazdką?

 

Jak to leciało? Ekhm... "Neverending stoooryyy... nanana nanana nanana...."

Śmiać mi się chce bo kilkanaście postów wcześniej Pisałem,że na CES była informacja że GT5 w US/EU wyjdzie w okresie przed świątecznym. To niektórzy (nie będę pisał którzy) panowie mnie zjechali i wyśmiali. A powód pewnie jest prosty. Pracują jeszcze nad Zniszczeniami i trybem dnia i nocy. A że to skośnoocy co nie ogarniają tematu Next-Genów to jeszcze sobie poczekamy. Oni jeszcze żyją w erze PS2 Niestety :unsure:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...