Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie ty tam domejdż widzisz? Ja bym powiedział wręcz przeciwinie, że został ładnei ukryty - 1.18 na trailerze, Lancer wali w bandę i wylatuje w powietrze, a kamera koncentruje się na drugim boku auta, nigga please.

 

Co do reszty to się zgadam, top gear track wyglądał jakbym oglądał real life O_O

 

Chyba najważniejsza premiera dla PS3 w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

gdzie ty tam domejdż widzisz? Ja bym powiedział wręcz przeciwinie, że został ładnei ukryty - 1.18 na trailerze, Lancer wali w bandę i wylatuje w powietrze, a kamera koncentruje się na drugim boku auta, nigga please.

 

 

Nie jest to co chciałbym zobaczyć, ale przypatrz się jest tam deformacja. Na serio bez podjary, ale jest. Przynajmniej już nie ma sztywnej fizyki żelazek.

Odnośnik do komentarza

BTW, trzeba ochłonąć po tym co się wydarzyło (w końcu mamy tą datę), przespać się a jutro czeka nas zalew nowych, świeżych materiałów z E3.

 

@Major, wiesz kiedy ma być ten event dla prasy związany z GT? Szukałem jakiegoś info, ale nic nie mogłem znaleźć.

 

@Emet, dzięki wiedziałem, że o czymś zapomniałem ;)

Liczę na to, że tak nie będzie, ale jest to bardzo prawdopodobne -wymodelowanie takiej ilość samochodów zajęłoby masę czasu- swoją drogą PD miało go od groma, ale wprowadzanie podziału na klasy, musi czemuś służyć.

No nic, na konkrety trzeba poczekać. Możliwe, że na tym evencie, o którym wspomniał Major, PD definitywnie określi co w finalnym produkcie się znajdzie, a co nie, coby niedomówień żadnych nie było.

Odnośnik do komentarza

Butch w środę amerykańskiego czasu, jednak nie będzie można robić zdjęć więc musimy poczekać na kolejne update granturismo.com (PS Blog zapowiada, że od E3 będziemy dostawać nowe info), GC oraz TGS.

 

I tak już jest dobrze, nareszcie można spokojnie czekać na premierę.

Odnośnik do komentarza

Ważne, że w końcu podali oficjalną datę premiery - jako, że głównie na to liczyłem jestem usatysfakcjonowany (wiadomo - mogłoby być wcześniej ale cóż...). Trailer mną pozamiatał, a moment gdy się płynnie ściemniło oraz fragmenty stylizowane na TopGear to już w ogóle bajka.

 

 

@Bumier: lamentujesz tak nad tymi śladami opon jakby to one były najwazniejsze w całym gatunku samochodówek... Jasne że na replayu może i fajnie by wyglądały, ale jak w trakcie ścigania jest to Ci po kij potrzebne.

 

Swoją drogą PD dodało sobie jeszcze sporo czasu więc zaryzykowałbym stwierdzenie, że mogą nas jeszcze nie jednym zaskoczyć przez okres tych 4 miesięcy (oby nie przesunięciem premiery :tongue: ). Skoro udało im się zmienić dym spod kół to może się wezmą i za ślady opon...

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Nightrunner jako bonus dodam, że już parę miesięcy temu byłą plotka, że replaye z Top Gear Test Track będą stylizowane. Mam nadzieję, że to nie marketingowa ściema.

 

Edit: Nieźle do przodu poszli jeśli chodzi o trailery w PD.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Na mnie ten trailer nie wywarł jakiegoś mega wrażenia, ale to może dlatego, że oglądałem go w dość słabej jakości.

Totalną porażką są trasy rajdowe... znów mamy zamknięte okrążenia :confused: Gdzie są OS-y do licha?

Natomiast bardzo mnie cieszy dynamicznie zmieniająca się pora doby... jest nadzieja na pełne odwzorowanie wyścigu Le Mans :)

Odnośnik do komentarza

szkoda,że nie ma tras rajdowych z punktu A do B bo Toscana to dalej ściganie się po okrążeniach ale gameplay z płynnie zmieniającą się porą dnia przechodzącą w noc mnie zmiażdżył...hiper to wygląda...

 

Nie dość,że mamy już pewny cykl dnia/noc to jeszcze replaye z trasy Top Gear stylizowane na ten program (ujęcia,filtry itp) są NIEWIARYGODNE.

 

Do teraz uważam,że no ten screen to render a nie replay...

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza

Michał http://us.gran-turismo.com/us/news/d5229.html wersja HD

 

Niestety, ale to replay, zobacz na kanciasty kask Stiga.

 

200e2vb.gif

 

1585xu9.gif

 

32zql5d.gif

 

photo%20mode_red%20bull%20hangar_citroen%20c4a.jpg

 

Redbull współpracuje z PD. Dobrze to wróży. Znaczy się możemy się spodziewać głosu Vettela w grze oraz lepszej fizyki.

 

Zniszczenia NASCAR.

 

4jw1l2.png

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
"As Kazunori began speaking, aided by a translator, we learnt that Gran Turismo 5 would have over 1000 cars in its tally. Over 800 of which fall into the standard cars list, offering casual through to sports car models, many of which make a welcome return from previous GT games. The other 200+ are premium model cars, each one beautifully recreated from the engine outwards to satisfy any petrol-head.

 

Although all of the cars are perfectly modelled, the premium cars offer little extra touches of detail that the standard cars don't. For example, only the premium cars have fully recreated interiors and the standard cars aren't designed to take structural damage in crashes. Asking why this was the case, Kazunori honestly replied that it was simply down to the painstaking amounts of time it takes to re-create them all. When you see the level of detail, it's amazing they were able to do even 200 of them."

Odnośnik do komentarza

Czyli w standardowych samochodach nie będzie replayów pokazujących całe wnętrze. Uff już myślałem, że kokpitów nie będzie.

 

4lo8kh.gif

 

Niektórzy twierdzą, że jego serce jest do góry nogami, a jego zęby świecą w ciemności.
Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

I znowu wymijająca odpowiedż: "Tylko Premium mają pięknie wymodelowane wnętrze, a Standard nie mają uszkodzeń konstrukcyjnych". Ale WPROST nie napisali że Standard nie mają/mają wymodelowane wnętrze (=kokpit, siedzenia)....

Motają się chłopaki że ho ho.

PS. odległość oświetlonej drogi w Toscanii w nocy to co najmniej 2 razy za krótko - auto chyba na postojowych jedzie :) 3m drogi oświetlone !

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

ja nie rozumiem czemu przy tylu demkach na różnych pokazach nikt z dziennikarzy/graczy nie wybrał po prostu auta "standard" i nie zobaczył czy jest widok z kokpitu...

 

Może dlatego:

Bo w demie są tylko premium ?

A może zakazali im testować/publikować widoki dla standard ?

 

Coś jest na rzeczy...

 

Ale miło że chyba w końcu autka się od asfaltu odklejają i być może będzie rollover :D

Odnośnik do komentarza
PS. odległość oświetlonej drogi w Toscanii w nocy to co najmniej 2 razy za krótko - auto chyba na postojowych jedzie :) 3m drogi oświetlone !

 

No, długość oświetlenia padająca z reflektorów samochodów jest zdecydowanie za krótka. Każdy kto kiedyś był na jakimś rajdzie i oglądał OS rozgrywany nocą wie, że snop światła z rajdowych wozów jest wręcz niesamowity. Nawet zwykłe samochody mają zdecydowanie większe "pole rażenia". Panowie z PD powinni to lepiej dopracować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...