Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

[czepiam się]

http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_tgs_rain_gameplay_dark_-17179_en.html - jak jedzie tutaj w deszczu i wjeżdża do tunelu to szyba pozostaje mokra po bokach tam gdzie wycieraczki nie dosięgają a na innych filmikach, np. Subaru jak jedzie w deszczu i wjeżdża do tunelu to w ułamku sekundy szyba robi się sucha

[/czepiam się]

Już nie musisz się czepiać bo na powyższym gifie widać, że szybie nie wysycha błyskawicznie :P

Po prostu wycieraczki wycierają niemal całą widoczną część szyby ale widać np. na dole, że jest mokra ;)

 

Btw. ciekawy jestem jak to będzie ze zmienną porą dnia.. tzn czy będzie na wszystkich trasach czy też na niektórych. Wolę raczej bezpiecznie założyć, że na niektórych ale o ile przy pogodzie jest wyraźnie zaznaczone, że będzie tylko na niektórych trasach tak przy porze dnia nie ma takiej wzmianki (chodzi mi o newsy na oficjalnej stronie GT).

Odnośnik do komentarza

Ale gra jest słaba. :turned:

 

Texz na Twoim gifie widać jak Imprezka wpada w poślizg. Nieźle.

 

Emet także nie wiem jak ustosunkować się do tej pory dnia. Ja na razie zakładałam, że będzie dotyczyć tras z edytora i stricte przeznaczonych do endurance.

 

Sorry, ale dla człowieka który interesuje się motoryzacją ta gra to masakra. Są wtopy bo to gra Kaza, ale w końcu to są pasjonaci, a od takich ludzi czuć pasję.

 

anywhere-2010-09-16-600.jpg

 

GT gdziekolwiek czyli FB w GT.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Z podniety tymi nowymi filmikami, po drodze z uczelni tak sobie wstąpiłem do Proline'a i kuwa jakby mieli na stanie, to bym od razu kupił Logitecha DFGT bo maja w ofercie. Na szczęście nie mieli na magazynie więc kupię dopiero po powrocie z urlopu. Tak sie napaliłem na GT że kierownica to wręcz obowiązek dla tego tytułu. A że pozwalaja wziąśc nawet na raty bez zaświadczenia z pracy (dowód styka) to te 355zł jakoś przeboleję:D

Odnośnik do komentarza

Obejrzałęm właśnie film z replayem z Le Mans - to co dodaje realizmu to też nierówności toru - to nie stół, auto skacze jak dzikie - pięknie!

 

Nordschleife jest zarąbiście nierówne, ciekawe jak dokładnie to odwzorują (w Gt4 było już nieźle :))

 

Aaa, co do tego, że pogoda nie na wszystkich torach - wiecie, są jeszcze tory do kartingu, etc. - może tam nie będzie zmiennej pogody, a poinformować o tym muszą.

Jeśli będzie na Le Mans, Nurburgringu, Suzuce, Lagunie S. - nie będe płakał ;].

 

Nie wiem ile czasu bedą robili GT7, ale nie potrafię sobie wyobrazić jaka to będzie gra. Do tego czasu jest zajęcie :D

Edytowane przez dempsej
Odnośnik do komentarza

Wszystko ladnie pieknie,ale czemu nikt nie pisze z ogladajacych,grajacych na TGS o realistyce zachowania samochodu...

Nigdzie nie widze zeby ktos cos napisal o zachowaniu samochodu na mokrej drodze itp...podniecamy sie grafika a ona wcale najwazniejsza nie jest

Nikt o tym nie pisze bo jest więcej niż pewne, że model jazdy zarządzi w każdych warunkach. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc jeszcze niedawno przestałem wierzyć w to, że PolyPhony Digital wywiąże się z obietnic (zniszczenia, deszcz, zmienne pory dnia). A tu proszę - nie dość, że zrobili to co obiecali to dorzucili więcej - NASCAR, edytor tras, wyścigi gokartów, kwestie społecznościowe, ślady opon... GT5 to wielka gra. Boli mnie tylko ten podział aut, ale da się jakoś przeboleć. A może standardy zostaną podszlifowane, i jednak kilka kokpitów się dla nich jednaj znajdzie... :) Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale jest jeden mały szczegół w ostatnich rewelacjach o GT5, który mnie zastanawia. Właściwie są to dwa szczegóły: kubelwagen i ogórek. Jeśli te samochody są klasy premium, to boje się o to ile jeszcze podobnych popierdułek będzie się wliczało w ogólną ilość samochodów z tejże klasy...? Spoko że są takie pojazdy jako ciekawostka motoryzacyjna, ale wydaje mi się że robienie ich w jakości premium to strata czasu, kto będzie tym jeździł więcej niż raz? (noo chyba że do GT5 dorwie się jakiś niemiecki weteran z drugiej wojny albo banda hipisów...)Osobiście wolałbym zobaczyć na liście furek premium takie zabawki jak renault clio cup, abarth 500 esseesse, focus RS500, 106 gti... rozmarzyłem sie:)

Odnośnik do komentarza

Mnie tam najbardziej ciekawią licencje :potter: W GT4 w ostatniej miałem wszyściutko na złoto, a potem zonk bo wygrywało sie jakiegoś starego Forda z ery kamienia łupanego <_<

 

 

Zważ iż pojazdy te, miały największe znaczenie, ponieważ były nie do kupienia w sklepach i posiadały ogromną wartość "duchową" :)

Odnośnik do komentarza

Przecież każdy fan wyścigów wręcz marzy o tym, by przejechać się tak znamienitą furą jak choćby Daihatsu Midget, które to było dostępne już w GT4

 

738px-1963_Daihatsu_Midget_01.jpg

 

Do tego móc podziwiać pieczołowicie odwzorowany "kokpit" tegoż pojazdu - bezcenne :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...