Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Chyba właśnie padła ostatnia czysto psychologiczna bariera. Nie sądzę by teraz ktoś im wierzył na słowo, że gra jednak wyjdzie w tym roku.

 

Robi się coraz dziwniej. Pewnie część ficzerów, które zapowiadali wprowadzili na ostatnią chwilę i taki jest efekt.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jak wyjdzie na gwiazdkę to się mocno zdziwię. Nie wiem jak Wy ale ja obstawiam II kwartał 2011. Ewidentnie mają jakiś duży problem z grą. Deweloping trwa w nieskończoność, a nowe ficzery dupy nie urywają, więc chodzi na pewno o coś innego. Jakby wszystko im szło gładko w to tym czasie zdążyliby zrobić wszystkie 1000 samochodów w wersji premium i zmienne warunki pogodowe na wszystkich trasach i pewnie jeszcze parę innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Buehehehehe, a nie mówiłem? Pisalem wam kilka lat temu, że z Gran Turismo na PS3 będzie tak samo jak z GT2000 ( przekładali, przekładali datę premiery, aż musieli zmienić nazwę na Gran Turismo 3)

GT5 Premiera w Europie koniec 2011r. jak będzie z miesiąc do premiery to dopiero kupię PS3.

 

Na Amazon "sprzedają" GT5 za niecałe 170zł z darmową wysyłką do Polski ( info z dzisiejszej Gazety Wyborczej, ale trzeba zamawiać ze strony brytyjskiej www.amazon.co.uk )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/5662886/gran-turismo-5-delayed-now-coming-this-holiday-season

 

Przeczytajcie update:

Update: SCEA tells Kotaku that the delay is indeed global adding that they can't elaborate on whether "holiday season" could mean early 2011. When asked for specifics about the cause of the delay they only said that "Polyphony is optimizing ever aspect to provide the best racing experience."

21es1no.gif

 

 

Zapomnijcie o 2010.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...