Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Yamauchi podobno w jakimś wywiadzie mówił, że dla niego gra bez stałych 60fpsów to nie gra. A tu proszę finalnie podobno animacja czasem nie wyrobi.

 

http://ppe.pl/news-3385-Framerate_w_GT5_spada_ponizej_60_fpsow.html

 

Od TGS to wiadomo. Zresztą wolę deszcz niż jego brak.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

jedno pytanie: GT5 będzie działał w 1280x1080 czy fullhd?

Szczerze to wisi mi to...to tylko cyferki ktore czesto nijak sie maja do tego co widzimy na ekranie..niektore gry "sub-hd" sprawiaja wrazenie jakby chodzily w wyzszej rozdzialce niz te z 720p

 

Jak ktoś gra na 37/42" i więcej to zapewne widzi wyraźnie różnicę.

 

Jednak na natywne 1080p w obecnej generacji nie ma co liczyć.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

A Virtua Tennis 3? :P

A tak na powaznie co do teg rozdzialki..nie chodzi mi o TV..po prostu czasem lepsze efekty (rozmaite filtry itp) daja lepszy efekt (lol) nizli rozdzialka...wystarczy spojrzec na taka FM2 w ktorej zeby doslownie zrzeraja ekran a potem na Alan Wake ktory wyglada gladzko a w rzeczywistosci chodzi w mega niskiej rozdzialce...gdyby nie NeoGaf czy beyond3d to wiekszosc nawet by sie nie zastanawiala nad tymi cyferkami.

Odnośnik do komentarza

glupota. Porownaj sobie Fife z ps3 a z Xa na ktorym gra jest jedynie skalowana do 1080p. Jak nie widzisz roznicy to kup wiekszy Tv,bo porownania roznych gier nie maja najmniejszego sensu...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no nie, mi chodzi o to, z jezeli mialbys te same efekty w wyzszej rozdzielczosci, to zawsze wygladaloby to o wiele lepiej niz w niskiej.

Mielismy miec konsole FULL HD, a mamy niestety HD Ready. :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Srał pies te full HD, każda gra powinna chodzić w pełnych 60 klatkach na sekundę, czy to się podoba deweloperom czy też nie. Główne hejterstwo w tej sprawie leci do Rockstar, które w kolejnym GTA pewnie znowu zaserwuje pokaz slajdów.

 

Animacja to jedno, a widoczne doczytywanie jeszcze bardziej szpeci gry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...