Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

 

e: Inny typek na GTP wypisał wyniki wstępnych obserwacji.

Wygląda na to, że względem różnych demek pełna wersja jest biedniejsza o:

- Zaawansowane zniszczenia

- Zarysowania lakieru

- Efekt iskier

- 16 samochodów na trasie

- Fizykę

- Lepsze i bardziej agresywne AI

 

To jest niemożliwe, żeby tak wykastrowali grę. Trzeba poczekać do premiery i pewnie wszystko będzie jasne...

Odnośnik do komentarza

Właśnie kwestia wygląda tak, ze on "podobno" tak napisał. Na GTP inny koleś napisał, ze ten kolo od filmików (tekken90 czy jakoś tak) tak właśnie napisał. Nie chce mi się przelądać wstecz tamtejszych tematów bo co 5 minut pzybywa kolejna strona...

 

e: Inny typek na GTP wypisał wyniki wstępnych obserwacji.

Wygląda na to, że względem różnych demek pełna wersja jest biedniejsza o:

- Zaawansowane zniszczenia

- Zarysowania lakieru

- Efekt iskier

- 16 samochodów na trasie

- Fizykę

- Lepsze i bardziej agresywne AI

co do AI to widac juz nawet na tym filmie z CHamonix. AI nawet nie probuje wyminac przeszkody tylko wjezdza bez sensu.

No aut jest od 4-12 na trasie. Iskry i tak wygladaly smiesznie, ale zarysowania i zniszczenia ? :(

I jesli ta fizyka to prawda to koniec.

Preorder odrzucony na dzien dzisiejszy. Dodatkowo jak na dzis sklaniam sie do poczekania az gt5 wejdzie w platyne i wtedy zakup. Lub uzywke za mniej niz 100zl

Jak ta gra bedzie zbierac noty powyzej 7-8 to padne na ryj i bede sie smial

 

na szczescie mam f1 2010 to mam w co grac na kierce

 

ps2. Ale te dachowanie wyglada okropnie.... Szkoda gadac. I bug z patrzeniem spod planszy. czuje obsuwę :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że względem różnych demek pełna wersja jest biedniejsza o:

- Zaawansowane zniszczenia

- Zarysowania lakieru

- Efekt iskier

- 16 samochodów na trasie

- Fizykę

- Lepsze i bardziej agresywne AI

wierzę w to co tu napisali bo wszystko widać na filmikach przecież. Sam wklejałem filmik z nasacara z best buy gdzie były i otarcia lakieru i lepsze zniszczenia i iskry. Jestem w stanie zrozumieć pogrubione przeze mnie rzeczy z uwagi na optymalizację silnika. Przypomnę,że oni nigdy nie pokazali buildu ze wszystkim - widocznie ostatecznie musieli coś powycinać by gra chodziło w 60fps - i tak jeszcze poprawili w finalu wygląd chociażby cieni.

Pójścia na kompromis z fizyką im nie wybaczę. Rozumiem ,że gra ma być dla wszystkich i statystyczny Kowalski nie może jej rzucić w kąt po przejechaniu pierwszego okrążenia ale na miłość boską dlatego wprowadzili wybór fizyki - kto chciał sima ten miał sima, kto chciał pół sima ten miał pół sima.

 

 

Dalej naiwnie myślę,że Czesi grają w jakąś wykastrowaną wersję GT5 wytłuczoną w minimalnym nakładzie przez co opóźniono premierę i do sklepu trafi od razu lepsza wersja.

Odnośnik do komentarza

 

Ktora gra ma ponad 1000 samochodow? Niech sie powtarzaja, niewazne - pokazcie mi gre z tyloma autami

 

Pokazcie mi gre ktora zawiera efekty pogodowe i jednoczesnie posiada cokolwiek na poziomie GT5

Gokarty

Cykl dnia i Nocy

WRC

Nascar

Top Gear

GT TV

itd.

 

 

Z czego 800 to crapy z GT4 i GTPSP.

 

Na paru trasach

 

Super to tylko dodatek

 

Na dwóch trasach

 

Bez prawdziwych OS

 

Z 12 samochodami

 

Fajnie to się ceni

 

To było już w GT5P to ciekawy dodatek.

 

 

 

Jeśli z tą fizyka to prawda to jestem załamany.

Odnośnik do komentarza

Podobno koleś od filmików napisał, że w grze jest jedna fizyka i jest to połączenie fizyki standard i pro. Jeśli to prawda to fail... Casualowatosć dotarła także tutaj :/

Do czego to doszlo....najpierw uposledzili fizyke FM3 a teraz to :down:

Ja po ponownym ograniu swietnej FM2 nie potrafie wrocic znacznie uproszczonej FM3.

Od tych gier oczekuje symulacji a nie czegos pomiedzy simem a arcade. :/

zmiany w poziomie trudnosci nic nie pomagaly?

Odnośnik do komentarza

 

Ktora gra ma ponad 1000 samochodow? Niech sie powtarzaja, niewazne - pokazcie mi gre z tyloma autami

 

Pokazcie mi gre ktora zawiera efekty pogodowe i jednoczesnie posiada cokolwiek na poziomie GT5

Gokarty

Cykl dnia i Nocy

WRC

Nascar

Top Gear

GT TV

itd.

 

 

Z czego 800 to crapy z GT4 i GTPSP.

 

Na paru trasach

 

Super to tylko dodatek

 

Na dwóch trasach

 

Bez prawdziwych OS

 

Z 12 samochodami

 

Fajnie to się ceni

 

To było już w GT5P to ciekawy dodatek.

 

 

 

Jeśli z tą fizyka to prawda to jestem załamany.

NO dobra , ale nie pokazales mi takiej gry. Czekam wiec

Odnośnik do komentarza

Jeszce cała nadzieja w tym, że gra która trafiła do pepików, to jakaś wczesna, niedorobiona i wykastrowana wersja. W przeciwnym wypadku będzie katastrofa... no nie wyobrażam sobie grać na fizyce podobnej lub tylko troszkę bardziej wymagającej od standard z GT5P. Pozostaje nam czekać na premierę i pierwsze opinie trzeźwo myślących, nie zatrutych propagandą Kaza graczy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

 

NO dobra , ale nie pokazales mi takiej gry. Czekam wiec

 

No bo nie ma takiej gry. Jak już są samochody to wszystkie normalnie wykonane, jak jest deszcz to na wszystkich trasach.

I oto mi wlasnie chodzi, Biorac pod uwage pojedyncze elementy to sa lepsze gry Ale jako calosc NIE MA. A GRE SIE OCENIA JAKO CALOSC

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokoj z tym panikowaniem, ok? Premiera jest tak blisko jak nigdy wczesniej, wiec dajcie sobie na wstrzymanie. Zrobcie tak jak ja i uspokojcie sie jezeli chodzi o GT5. Ja postanowilem skupic sie na innej premierze (w moim przypadku ACB) i po prostu, 24 przyjdzie do mnie znowu kurier z Ultimy i przyniesie GT5. Wtedy wszystko wyjdzie na jaw. Odkurze kierownice i zabiore sie za testowanie danego mi kodu. Proste. Bylo juz tyle wersji kodu GT5 i w zasadzie do wlozenia gry do napedu, nie mozemy byc pewni co dostaniemy, dlatego ja mam juz dosc i daje sobie na wstrzymanie z ta gra. Zbyt duzo nerwow stracilem na tym tytule.

Odnośnik do komentarza

zmiany w poziomie trudnosci nic nie pomagaly?

Zawsze jezdze na wysokim poziomie trudnosci bez zadnych wspomagaczy i roznica pomiedzy FM2 a FM3 jest spora. W trojce jedynie fury od klasy R3 potrafia sprawiac klopoty natomiast tylnonapedowki klas B,A i S prowadza sie jak po sznurku kiedy w FM2 zarzuca tylem niemilosiernie....wystarczy przejechac sie takim Ferrari F355 na Suzuce czy Mugello w obydwoch grach by poczuc jak mocno uposledzili FM3 <_<

Odnośnik do komentarza

Ok zapytalem tego goscia z czech na temat Pro/standart i dostalem takie cos :

 

no... maybe you must unlock them. I'm now driver lvl 10, so I hope i can still unlock some features.

 

poprosilem go aby porownal fizyke to GT A czy cos takiego : (

Odnośnik do komentarza

To może być niezła wtopa z tą fizyką. (pipi) nawet auta s/p bo o tym było wiadomo od dawien dawna, bo i tak reguły gram z widoku z maski/zderzaka. Ale jak pokpią model jazdy i fizykę to moją kierownicę mogę spokojnie na allegro wystawiać bo nie na tym to miało polegać.

 

I jakoś ciężko mi uwierzyć, że pepiki nie mają pełnej wersji. Mają, tylko ludzie widocznie nie chcą sobie prawdy powiedzieć i szukaja jakichś wymyślonych alternatywnych rozwiązań.

 

Już widze jak będzie- fizyka- coś pomiędzy standard a pro, zniszczenia będą "okrojone", maksymalnie 12 aut na trasie. To pewniaki, nie wiem nad czym się zastanawiać, skoro każdy pokazany tutaj filmik z wersji gry którą mają chłopaki z Czech to właśnie to pokazuje.

 

Mimo wszystko i tak większośc z nas to kupi (co dobitnie pokazuje ostatni news z amazona) bo tak jak pisałem, nie mamy za bardzo alternatywy. Nie ma gry na Ps3, która mogłaby stawać w szrankach z tkim tuzem jak GT. Nawet jeśli to miało by być GT6: Prologue.

Odnośnik do komentarza

Coraz więcej niewiadomych :( Też jestem ciekaw tej fizyki w grze (The real driving simulator) :) Zastanawia mnie również zawartość tej książki (str. 200) traktującej o tuningu i aspektach prowadzenia samochodów wyścigowych. Może to będzie taka książka na otarcie łez - wiecie wszystko to miało być w grze ale musieliśmy wydać grę bo goniły terminy. Obym się mylił, obym :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...