Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba przyznasz, że jest to najbardziej rozbudowany symulator najdroższych samochodów na świecie?

Chyba niekoniecznie, brak tuningu wizualnego, brak swapow silnika, edytora grafik.

Nie (pipi). Gt5 masakruje forze 3 prawie w każdym aspekcie. Najbardziej w grafice gdzie standardy wyglądają lepiej od najładniejszych samochodów w forzie. Premiumy wyglądają jak na PS4.Poza tym bardziej symulacyjny model jazdy, zmienne warunki pogodowe,zmiana pory dnia, wrc, nascar, top gear track, 1000 samochodów i fotorealizm.

Odnośnik do komentarza

to popatrz na tą :D takimi tez przyjdzie nam jeździć.

 

dzięki,ale wybiorę te które wyglądają jak Golf,mam ich ponad 200,zresztą 3/4 standardów jest również zdecydowanie lepiej wyglądająca a podczas jazdy gdy trwa wyścig myślę że tylko Ci formuowi napinacze będą zwracać na to uwagę,bo nawet nie będzie to zbytnio zauważalne,co zresztą piszą ludzie na gtplanet,a sama gra mimo upiększaczy będzie również jedną z ładniejszych nawet bez fotomode a to dlatego że gra chodzi w (MSAAx4 w 720p i x2 w 1080p i na życzenie TAA) ale aliasing shaderów i tekstur nadal jest obecny. Dodawane są też efekty w stylu depth of field czy motion blur.

 

Słuchaj ludzi z fanowskich serwisów, a będziesz zimą w sandałach latał.

 

 

Lepsze słuchanie ludzi z gtplanet co już tam poniektórzy gierke mają niż tutejszych ekspertów forumowych co nawet GT5 na oczy nie widzieli :thumbsup:

Edytowane przez Merson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to popatrz na tą :D takimi tez przyjdzie nam jeździć.

 

dzięki,ale wybiorę te które wyglądają jak Golf,mam ich ponad 200,zresztą 3/4 standardów jest również zdecydowanie lepiej wyglądająca a podczas jazdy gdy trwa wyścig myślę że tylko Ci formuowi napinacze będą zwracać na to uwagę

Chyba jesteś większym fanbojem GT niż Merson :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...