Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

a ja coś czuje że lada chwila będzie dostępna w "innych źródłach" przerobiona na 3.41 compatible

miałes nosa :thumbsup:

beztytuu1zz.jpg

jesli faktycznie gra działa to popełniłem bład aktualizujac fw :ninja: (a pomyslec że ponad miesiąc byłem offline zastanawiając sie czy robic update)

 

edit

chyba to fake, na Blackcats nie ma GT5 full a wiec... :rolleyes:

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

No nie mogę, kolejne filmiki wypływają, menu, intro z gry a Sony i PD nadal milczą i nie podają oficjalnej daty premiery. O liście samochodów i aut w grze już nie wspominam. Normalnie cyrk...

 

Aha jeszcze jedna sprawa co mnie interesuje. Czyli jak będzie 16 aut na torze to 15 standard i ja w premium ? czy 8 vs 8 ?

Pewnie jak będzie 8 samochodów na torze w wyścigu dopiero wtedy będą tylko same premium.

A i ciekawią mnie wyścigi nascar i zmiana opon przez nasz serwis jak to będzie w grze wyglądało np. z widoku z kabiny. Jestem ciekaw bo jeszcze tego typu filmiku nie widziałem.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Jesli podstawowa fizyka jest jak w GT:A to gracze bez kierownicy nie powini odpalac gt5, gralem na G25 a puzniej sprobowalem zagrac na padzie , niestety nie da sie grac :)

 

http://www.gtplanet.net/gt5-video-license-test-at-deep-forest-raceway/

w polowie tego filmiku slychac jak ziomek szarpie sie z kierownica :) , brzmi jak moja byla gt25 :P , ogladajac to video czuje jakbym juz gral , ta gra bedzie boska , gt5 przybywaj !

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

54GB :teehee:

 

Największa szpila na PS3?

A ile miał MGS4?

tutaj macie liste tego co wyssać z czarnego kotka mozna ;) i to max łączem zawsze ;) wedlug wielkości (GB)

http://img153.imageshack.us/img153/1240/aaazg.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/1966/222np.jpg

 

A ja mam właśnie nadzieję że uprościło :) najlepiej jakby był wybór.

yy jak mozna upraszczać gre w która i tak gra sie łatwo, precz z niedzielnymi kierowcami Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Sądząc po filmikach zniszczenia po wyścigu będą zostawać do czasu aż ich nie usuniemy w zakładce GT AUTO. Ciekaw jestem tych zniszczeń bo na każdych targach inaczej one wyglądały a na wszystkich obecnych filmikach z gameplay'a nie widać żadnych zniszczeń ani otarć lakieru. Nie wiem czy autorowi tych filmów tak trudno wpaść na to co chcielibyśmy zobaczyć (zniszczenia, dachowanie, poślizgi) a nie jego durną jazdę z widokiem zza samochodu. Szkoda że ta gra nie wpadła w ręce kogoś bardziej obeznanego z tematem. Sądząc po fucksie z pierwszego gameplay;a pewnie jakiś małolat.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego Sony wciąż nie podaje daty premiery, skoro już na pewno wie kiedy GT5 chce wydać. Zdają sobie sprawę przecież jak ludzie na nią czekają. Obiecali również. Niby mamy sklepy, ale to wciąż nie 100 procentowe.

 

Jeśli rzeczywiście gra ma się ukazać w okolicach końca listopada/początku grudnia, to możemy liczyć na zalew gameplayów na ytb do tej pory, skoro już ktoś ma pełną wersję...

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...