Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Emet chcesz powiedzieć, że miałeś większe oczekiwania wobec GT5 niż Kaz? To przecież niemożliwe :P

 

Chciałem kupić Black Opsa, no ale skoro GT5 zaraz, to wybór jest oczywisty. Szkoda, że niedawno sprzedałem DF GT, ale i tak nie jestem stworzony do symulacji, więc mi to lata.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

No i już się zaczęło pseudo "polskie" narzekanie... ludzie przecież nikt nie zapowiadał 300 premiumów tylko 200, nikt nie zapowiadał 150 tras tylko 70... rozumiem, można czuć pewien niedosyt, ale na litość, cieszmy się, że gra wychodzi za 12 dni (a gier takiego kalibru jak ta wychodzi może 2 na dziesięciolecie, więc nie ma w czym przebierać)...

Odnośnik do komentarza

Narzekać jak najbardziej można bo po 5 latach czekania lista premium i tras nie nastraja optymistycznie. Szkoda, że nie wszystkie trasy mają deszcz. To taki trochę półprodukt niestety. Ale i tak będzie dobrze. GT to GT. Nie kupię na premierę(NFS), ale i tak mi ta gra nie ucieknie. Po za tym teraz nie miał czasu (do chaty wracam tylko na weekend), bo studia okazały się bardziej wymagające niż myślałem, a sesja coraz bliżej i ogólnie ciekawie jest. A jak wiadomo GT wciąga jak ... bardzo mocno. :-/

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

całe 3 trasy z płynnym cyklem dnia i nocy i pogodą.

 

całe 8 tras z zmienną pogodą(wliczając te 3 wymienione powyżej)...

 

I do tego pewnie kilka z dniem/nocą ale nie zmienną(np Mountain Trials który pokazywali i w nocy i w dzień)

 

Do tego brak na liście trasy dla gokartów na rynku we Włoszech(czyżby wyrzucili trasę z powodu protestów?)

 

ŻENADA - może gra będzie genialna ale pod względem nowych bajerów to GT6 Prologue

Odnośnik do komentarza

Forza 4 może zamieszać, a wtedy niech Kazek się weźmie, obniży działę do 720, przestanie pierdolić i zrobi ładniejsze trasy z pełnymi ficzerami. W NFS także mamy deszcz i dźień/noc dodatkowo z środowiskiem bijącym trasy z GT5 na głowę, F1 2010 ma deszcz przy ładniejszych trasach, będzie Grid 2, Shift 2 oraz Forza 4.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

W ich studio były foty z deszczem. Gdyby nie Turn 10, Kaz dalej by w jaskini siedział.

 

Oficjalna lista:

 

http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt5/carlist_en.html

 

Heh tak to jest z grami które wychodzą pół dekady.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

, F1 2010 ma deszcz przy ładniejszych trasach,

No tak z tak spadajacym framerate na prostych ze czlowieka moze szlag trafic ;D

 

btw brak Koenigseg + SCC Aero + Nowy Focus RS500

ale za to mam historiee motoryzacji. Wszystkie mozliwe nissany od poczatku wszechswiata i Hondy ; D

 

I te wyscigi na indy500 w kubelwagen, Ten wiatr we wlosach :D

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że recenzenci i całe środowisko graczy również będą tak surowi jak forumowicze tutaj. Nie można traktować ulgowo gry która powstawała 6 lat i z którą odchodziły takie numery. Nie ma przebacz.

 

Nadzieje można mieć, nawet oceny mogą się posypać niskie, ale ludzie i tak rzucą się na GT5 jak szczerbaty na suchary, choćby w ogóle nie była reklamowana - po prostu przez ostatnie 6 lat nie było żadnej gry traktującej w ten sposób o motoryzacji na platformę Sony... :thumbsup:

 

A nam nie pozostaje nic innego jak brać co dają bo to i tak lepsze niż to co było do tej pory :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt5/courselist_en.html

 

Bida z nędzą. Chociaż i tak dobrze, że nie dali tras standard. :P

 

 

A nam nie pozostaje nic innego jak brać co dają bo to i tak lepsze niż to co było do tej pory :thumbsup:

 

Właśnie w taki sposób myśli PD.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=4qdky3V7dqw&feature=player_embedded

 

Trailer :P

 

Byłem naprawdę obojętny wobec tej gry,ale może się jednak skuszę na zakup ;]

 

I to ma być trailer ujawniający datę premiery najbardziej wyczekiwanej gry wyścigowej dziesięciolecia ?!?

Yeb.łem :lol:

Co jak co ,ale informacja okazała się mocnym sierpowym ,Nic tylko szykować 199 złotych :P

12 dni ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...