Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli podstawowa fizyka jest jak w GT:A to gracze bez kierownicy nie powini odpalac gt5, gralem na G25 a puzniej sprobowalem zagrac na padzie , niestety nie da sie grac :)

Nie przesadzajmy..trudny na padzie to jest rFactor chociaz po treningu tez daje sie ujazmic. W GT:A na padzie mozna robic bardzo konkurencyjne czasy. Dlatego mam nadzieje ze nic nie uproscili....ba licze ze bedzie jescze trudniej (i ze fury beda sprawialy wrazenie nieco ciezszych).

Ciekaw jestem tych zniszczeń bo na każdych targach inaczej one wyglądały a na wszystkich obecnych filmikach z gameplay'a nie widać żadnych zniszczeń ani otarć lakieru. Nie wiem czy autorowi tych filmów tak trudno wpaść na to co chcielibyśmy zobaczyć (zniszczenia, dachowanie, poślizgi) a nie jego durną jazdę z widokiem zza samochodu.

Dokladnie... kazdy filmik zdaje sie byc na fizyce Standard z wylaczonymi zniszczeniami.

Ja chce zobaczyc full sima :cray:

Odnośnik do komentarza

A moze to wlasni kampania reklamowa sony . Niech sie ludzie zabijaja o gre w koncu ktow juz gra. To by wyjasnialo czemu gosc jezdzi sobie bez kolizjii i pokazywania jakis bugow w grze. Czyzby sony wymyslilo nowy sposob promocji ?!

 

http://m.youtube.com...r&v=d5preUyABCU

"We know that the game will be released at midnight new year day "

 

Na tym filmiku widac nowy gamplay z dealership

http://m.youtube.com...r&v=_nyGta5Qb4s

 

I kolejny

http://m.youtube.com...r&v=jaT-Ij8ajVg

Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza

A moze to wlasni kampania reklamowa sony . Niech sie ludzie zabijaja o gre w koncu ktow juz gra. To by wyjasnialo czemu gosc jezdzi sobie bez kolizjii i pokazywania jakis bugow w grze. Czyzby sony wymyslilo nowy sposob promocji ?!

 

BRAWO!!! Czekałem aż ktoś to napisze! Gratuluję trzeźwości umysłu :thumbsup: Ludzie są tak napaleni na tą grę, że dadzą sobie każdy kit wcisnąć. Jak był filmik z samymi trofeami to byłem pewny że to fake, ale skoro pokazują też gamplay to fake odpada. W tym całym zaślepieniu nikomu nie przyszło do głowy, że najzwyczajniej w świecie niemożliwym jest, żeby ktoś miał grę miesiąc przed premierą (i to z czeskiego allego) i w dodatku nie pokazywał tego czym absolutnie wszyscy są najbardziej zainteresowani, czyli: zniszczeń. Te filmiki są ewidentnie wypuszczane prze PD/Sony, w celu podgrzania atmosfery.

Odnośnik do komentarza

Niestety marketingowo Sony jest jeszcze w poprzednim wieku, więc na takie "genialne" pomysły nie wpadli na pewno.

 

Nie mam nawet pojęcia jak można dopuścić do takiej sytuacji, jakieś ziomki na świecie grają, wrzucają sporo na jutuba, ogólnie wszyscy zainteresowani wiedzą a Sony ma to w dupe :)

 

Osobiście gdybym miał pre-ordera i był napalony na gierę to w tej sytuacji która jest to gul by mi latał 24/h.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że tak właśnie jest, rozważam tylko taką możliwość - to by wytłumaczyło te piękne filmiki bez zniszczeń ukazujące grę w najlepszych barwach. Być może sONY przeprowadziło to w taki sposób że gość (ów Czech) nie wie o tym że bierze udział w kampanii promocyjnej sONY ;). Wku.. mnie już to milczenie sONY - nie mają za grosz szacunku dla graczy. Niesłowne sku..... :angry2:

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza

w takim razie może jeszcze dziś okaże się,że i Polska włączyła się do genialnego marketingu Sony.

 

Na forum ps3site jakiś koleś z Katowic miał niby 4 sztuki do sprzedania i ktoś już niby od niego jedną sztukę odebrał i się chwali,że dziś wrzuci filmiki na youtube. Ponoć to nawet wersja pl z głosem Wojciechowskiej :P

 

Moje stanowisko jest takie,że to żaden marketing a debilizm Sony i tyle, wyciek gry to na 100% nie ich celowe zagranie. A co do kolesia z Katowic to typuje,że to fake ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ten koleś z Katowic faktycznie już ma, to uwierzę w wyciek z Czech. W innym wypadku nadal uważam, że to nie jest możliwe, żeby ktokolwiek miał grę przed ogłoszeniem daty premiery. YT zostanie zalany, konkretnymi filmikami jeżeli ktoś faktycznie będzie miał GT5 w domu. Zauważcie, że jak na razie na tych filmikach nie pokazali kompletnie nic nowego. Deszcz na Eiger? Mały fragment był już we wcześniejszym trailerze. Rynek używanych aut? Niby nowe, ale w sumie inaczej to wyglądać nie mogło (w poprzednich częściach było podobne), więc sensacji nie ma... Ślady opon? Znacznie lepszy dźwięk silnika? To już po części widzieliśmy wcześniej... Nadal nie widzieliśmy zniszczeń i fizyki pro, czyli w sumie najważniejszych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Katowicki wyciek to raczej 99% fake. Koleś miał umieścić filmiki o 2 w nocy , do teraz tego nie zrobił.

 

Co innego z czeskim - ktoś u naszych sąsiadów faktycznie w coś gra i nie da się ukryć. Dziwi brak pokazywania zniszczeń, dachowania, photomode, edytora tras itp ale ta gra tam namacalnie istnieje.

 

Ja osobiście myślę,że ten Czech gra w coś co nie jest fullem GT5 a jakąś wersją która wyciekła z pokazów. jakieś dwa tygodnie temu pokazywali Vettela grającego w GT5 na buildzie który nie miał ograniczenia czasowego, opierał się na pełnej wersji i miał bardzo dużo rzeczy odblokowanych.

 

Dziwi jedynie to,że ta czeska wersja ma trofea...

Odnośnik do komentarza

Wracając do Wojciechowskiej, wiadomo gdzie jej głos będzie nam umilał zabawę? Pilotka na trasach rajdowych? czy cuś innego

W gt nigdy nie bylo lektora czy komentatora, Pani Martynka wystapi najprawdopodobniej jako lektor w materialach filmowych , opowiadajacych o produkcji , w grze maja byc podobno wyzwania Sebastiana Loeb i tam napewno uslyszymy ja w roli lektora , swego czasu profesjonalnie prowadzila pewnien program motoryzacyjny ( nazwy nie pamietam , lata temu ogladalem )

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak ktoś teraz może przymykać oko na standardy. W GT5 zawsze były najładniejsze samochody na PlayStation, a teraz mamy 800 potworków. Dość mocno kłóci się to z ideą GT. No, ale w reklamach będzie, że jest 1000 samochodów. :turned:

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...