Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na 720p z tego wzgledu, ze sprawdzalem kiedys na jakies grze i wyglada lepiej niz skalowane 1080i. ;)

 

Czy ktos wie w jaki sposob jest wybierana pozycja startowa w wyscigu online ?

Myslalem, ze jest losowo, ale na poczatku kiedy jezdzilem samochodem Honda Integra to zazwyczaj startowalem z poczatkowych pozycji, albo ze srodka, a teraz jak mam Audi TT to zawsze startuje z samego konca, pomimo tego, ze na liscie przed wyscigiem mam na przyklad pozycje nr. 2. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Wczoraj w jednym wyscigu pojawilo sie cos dziwnego, nad jednym z samochodow byla jakas czarna kreska prowadzaca od dachu w gore do samych chmur, nie wiem co to bylo, ale na replayu bylo to samo, dziwna sprawa. ;)

o tym mówisz

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Ht09c_COv1g

Tak, to bylo dokladnie to. :) Czy ktos poza mna zauwazyl cos takiego u siebie ?

Pewnie jakis blad bo jak wiadomo to nie jest ukonczona wersja gry. :/

 

to nie błąd to ręka BOGA

Odnośnik do komentarza
Wczoraj w jednym wyscigu pojawilo sie cos dziwnego, nad jednym z samochodow byla jakas czarna kreska prowadzaca od dachu w gore do samych chmur, nie wiem co to bylo, ale na replayu bylo to samo, dziwna sprawa. ;)

o tym mówisz

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Ht09c_COv1g

Tak, to bylo dokladnie to. :) Czy ktos poza mna zauwazyl cos takiego u siebie ?

Pewnie jakis blad bo jak wiadomo to nie jest ukonczona wersja gry. :/

 

to nie błąd to ręka BOGA

 

To już wiemy skąd taka poprawa fizyki w GT5P ;)

Odnośnik do komentarza

No juz pykam online ;) co prawda na razie slabe furki ale i tak jest niezle :/

 

co mnie wkurza to brak kultury wyscigowej ;) po(pipi).y (albo to ja jezdze za spokojnie) taranuja, spychaja, wbijaja ci sie w tyl, a jak jedziesz o wiele szybciej to i tak za wszelka cene chce cie zablokowac ;)

 

ehh to mi sie nie podoba to nie Destruction Derby :) czekam az Polyphony da system kar ktory dzialalby w dobrym stopniu bo na razie z tego ze ja sie staram jechac fair mam tylko satysfakcje :closedeyes:

 

 

ale patrzac ogolnie to gra jak na wersje Prologue bardzo mi sie podoba :]

Odnośnik do komentarza
co mnie wkurza to brak kultury wyscigowej dry.gif po(pipi).y (albo to ja jezdze za spokojnie) taranuja, spychaja, wbijaja ci sie w tyl, a jak jedziesz o wiele szybciej to i tak za wszelka cene chce cie zablokowac sad.gif

 

No jest to irytujące. Dziwi tylko, że nie zawsze dostają za to penalty....

Odnośnik do komentarza

nie wiem moze jeszcze nie jezdzili w REALu i nie wiedza ze takie bum to zle by sie skonczylo, a ja mam chyba nawyki z codziennej jazdy i przenosze je na gre ;) no coz moze kiedys jak bylem maly to tez bym jezdzil jak oni ale co jezeli przeniose taka jazde na ulice xddd nie byloby fajnie rozbic GTI'ka :)

Odnośnik do komentarza

"Przepychacze" przy kazdej okazji wjezdzaja w tyl na zakretach i podczas wyprzedzania staraja sie spychac lub dobijac do bandy..... To nie Burnout Paradise, ale jak widac nie kazdy to rozumie, najlepiej jak taki przepychacz konczy gdzies na poboczu lub jego samochod wpada w konkretny poslizg - czasami tak jest, tak sie pchaja, ze zle sie to dla nich konczy, a reszta jedzie dalej. Widzialem juz kilku desperatow jadacych pod prad, ale wylaczyly sie kolizje i nic im to nie dalo, chociaz raz przydzwonilem w jednego stojacego w poprzeg toru. :)

Ciekawe kiedy u nas ruszy GT-TV. Czytalem, ze w wersji japonskiej sa juz dostepne odcinki programu Top-Gear. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Online na pro wszyscy śmigają w lotusach. NIe wiele jest f 430, GT-R i innych. Zawsze pierwsze trzy miejsca są takie same trzy lotusy tuned. Powinni zrobić pokoje dla skylinów i ferrari oddzielnie, bo wiele osób na pewno nie chce grać lotusami a musi. Tylko na suzuce da sie od(pipi)anym skylinem cos zdziałać. Na super speed way tylko lotus sie liyczy. Jak wan idize w online pro pp650?

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

Ja raz grałem z gościem o ksywie PSMAG jeszcze przed oficjalną premierą GT5:P i on jechał tym Lotusem a ja F430. Graliśmy na PRO i nie mógł mnie dogonić dopóki się wywaliłem. Mimo to że pozostało jeszcze 2 okrążenia do końca to i tak gościa dogoniłem ale niestety popełniłem błąd bo zahaczyłem kołem trawy jak hamowałem i mnie obróciło niedaleko przed metą. Lotusy nie są tak groźne. Ciężej jest wygrać z Nissanem GTR ze stajni Mine's.

Odnośnik do komentarza
Łapie sie :D. Tylko pojędzijnim na pro, bez wspomagaczy i ABSu. W sumie to na daytone sie nadaje.

Jeździłem Fordem GT tyle, że offline na pro bez trakcji i innych dupereli, (oczywiście ABS na 1 ;], bo bez to ciężko) i wygrywałem bez większych problemów w klasie A i niektórych wyścigach klasy S. Jednak online to inna bajka. Tu Cie szturchnie, tu się pcha, tam karambol, a offline zapamiętujesz skrypt i jazda.

Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40303

Yamauchi zapowiedział, że pod koniec roku Prologue doczeka się dużego patcha, który doda między innymi tak oczekiwane przez wszystkich zniszczenia samochodów! Oprócz tego szykowane są poprawki związane ze ściganiem się przez internet oraz szeroko rozumianym budowaniem społeczności graczy. To jeszcze nie wszystko, ale twórca na razie nie chciał zdradzić większej ilości szczegółów.

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=186046

Gran Turismo creator Kazunori Yamauchi has revealed that a "major update" is coming for Gran Turismo 5 Prologue later this year, which will add among other things long-awaited vehicle damage.

 

 

 

http://ps3.ign.com/articles/864/864142p1.html

Gran Turismo head Kazunori Yamauchi has confirmed that the series is finally going to be implementing damage, saying it could be included as a downloadable feature for Gran Turismo 5 Prologue as early as this Autumn.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...