Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ci ktoś płaci za rozsiewanie tej ploty?Czy Ci żal ,że kupujesz na blurayu?PRzeszytaj sobie na ps store opis gry-pisze tam wyraźnie,że grę można udostępnić na 5 konsol.Do porównania przeczytaj opis Warhawka-tamten jest zupełnie inny.

 

Czy mu ktoś płaci to nie wiem, ale ściągnąłem i mam wyraźnie napisane, że aby zagrać w Prologa trzeba być wpisanym w PSN na koncie z którego ściągałem (sprawdzone - na innym koncie wyskakuje komunikat o niezgodności konta).

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, od wczoraj nie mogę się połączyć online w Prologu, przed połaczeniem chce ściągać patcha którego zawsze w którymś momencie wywala, że niby bład sieci. W innych gierkach zawsze wszystko było ok, nawet ustawienie w opcjach gry UPNP na MODE 2 nie pomogło (nawet szybciej padało połączenie).

 

Wam też tak się kaszani ??

Odnośnik do komentarza
Kuźwa, od wczoraj nie mogę się połączyć online w Prologu, przed połaczeniem chce ściągać patcha którego zawsze w którymś momencie wywala, że niby bład sieci. W innych gierkach zawsze wszystko było ok, nawet ustawienie w opcjach gry UPNP na MODE 2 nie pomogło (nawet szybciej padało połączenie).

 

Wam też tak się kaszani ??

Normalka... Dla mnie wskoczyło za 15 razem dla kogo innego za 30, a jeszcze ktoś inny nie miał problemów ze ściągnięciem.

Odnośnik do komentarza
Ci ktoś płaci za rozsiewanie tej ploty?Czy Ci żal ,że kupujesz na blurayu?PRzeszytaj sobie na ps store opis gry-pisze tam wyraźnie,że grę można udostępnić na 5 konsol.Do porównania przeczytaj opis Warhawka-tamten jest zupełnie inny.

 

Czy mu ktoś płaci to nie wiem, ale ściągnąłem i mam wyraźnie napisane, że aby zagrać w Prologa trzeba być wpisanym w PSN na koncie z którego ściągałem (sprawdzone - na innym koncie wyskakuje komunikat o niezgodności konta).

Dokładnie, o to mi chodziło.

 

Kuźwa, od wczoraj nie mogę się połączyć online w Prologu, przed połaczeniem chce ściągać patcha którego zawsze w którymś momencie wywala, że niby bład sieci. W innych gierkach zawsze wszystko było ok, nawet ustawienie w opcjach gry UPNP na MODE 2 nie pomogło (nawet szybciej padało połączenie).

 

Wam też tak się kaszani ??

Normalka... Dla mnie wskoczyło za 15 razem dla kogo innego za 30, a jeszcze ktoś inny nie miał problemów ze ściągnięciem.

Mi udało się zassać update za pierwszym razem, trwało to około godziny.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dobra mam kilka pytanek bo mam mały mątlik.

 

Powiedzmy że kupujemy zbiorczo tę grę. 5 osób może ją pobrac ale każdy na tym samym koncie. Grać też każdy musi na tym samym koncie- tak zrozumiałem.

 

Pytanko czy jest możliwe aby każdy z tych 5 osób grał równocześnie offline na tym samym koncie?

Znaczy czy gra automatycznie loguje się do sieci czy mozna grać bez logowania do psn?

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja kapuje to jedna osoba kupi dla was Prologa, nastepnie udostępni wam konto.

Wy ściagniecie sobie gre, on zmieni hasło tylko zebyście nie mogli sie dostać po zakupie gry.

Zainstalujecie gre i bedziecie mogli grać na innym koncie ale nie mozecie usunąć konta z którego tą gre ściagaliście bo nie bedzie działać. Jeśli coś pomieszałem to przepraszam i prosze o sprostowanie <_<

Odnośnik do komentarza

Dzięki niezmiernej pomocy Łebiego udalo nam się ustalić

 

1-gre można ściągć na 5 konsol(to sprawdzone z innego forum zagranicznego)

2-grać można TYLKO na koncie ,z którego się grę ściągnęlo/kupiło

3-do gry WYMAGANE jest łączenie z ps network,nawet gdy chce się grać offline,trzeba być zalogowany.Oznacza to,że jeśli odłączą Wam neta nie zagracie w GT5P,oczywiscie dotyczy to wersji z PS Store

 

proszę zainteresowanych o sprawdzenie wyżej wymienionych informacji i ich potwierdzenie lub weryfikację.

prosiłbym posiadaczy pudełkowej wersji o sprawdzenie czy da się gre uruchomić bez podłącznia do neta.

Odnośnik do komentarza
Dzięki niezmiernej pomocy Łebiego udalo nam się ustalić

 

1-gre można ściągć na 5 konsol(to sprawdzone z innego forum zagranicznego)

2-grać można TYLKO na koncie ,z którego się grę ściągnęlo/kupiło

3-do gry WYMAGANE jest łączenie z ps network,nawet gdy chce się grać offline,trzeba być zalogowany.Oznacza to,że jeśli odłączą Wam neta nie zagracie w GT5P,oczywiscie dotyczy to wersji z PS Store

 

proszę zainteresowanych o sprawdzenie wyżej wymienionych informacji i ich potwierdzenie lub weryfikację.

prosiłbym posiadaczy pudełkowej wersji o sprawdzenie czy da się gre uruchomić bez podłącznia do neta.

 

Dokłądnie tak jest - nie zagrasz póki nie zrobisz "sign in" do PSN na koncie z którego ściągałeś. Jednym słowem, w wersje z PSStore nie da się pograć w przypadku gdy odłączą nam neta.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie doczołgałem się do meritum. System jazdy Prologu, to najbardziej rajcująca rzecz w tym tytule. Samochody nabrały masy, droga hamowania widocznie się wydłużyła, a nadwozie nie trzyma już sztywno poziomu na zakrętach. Słowem – realizm pisany w Caps Locku i frajda wymalowana różowym flamastrem. Ktoś chyba zasponsorował Polyphony kopię Forzy (Katmay? To ty?), bo dzieło Japończyków wzięło wszystko co najlepsze z serii Turn 10, wnosząc każdy element na nowy poziom. Jeżeli chodzi o realistyczne symulatory samochodowe nikt obecnie nie ma startu do Prologu. Uff... napisałem to.

http://www.valhalla.pl/recenzja202-Z-drogi...5-Prologue.html

Odnośnik do komentarza
Dzięki niezmiernej pomocy Łebiego udalo nam się ustalić

 

1-gre można ściągć na 5 konsol(to sprawdzone z innego forum zagranicznego)

2-grać można TYLKO na koncie ,z którego się grę ściągnęlo/kupiło

3-do gry WYMAGANE jest łączenie z ps network,nawet gdy chce się grać offline,trzeba być zalogowany.Oznacza to,że jeśli odłączą Wam neta nie zagracie w GT5P,oczywiscie dotyczy to wersji z PS Store

 

proszę zainteresowanych o sprawdzenie wyżej wymienionych informacji i ich potwierdzenie lub weryfikację.

prosiłbym posiadaczy pudełkowej wersji o sprawdzenie czy da się gre uruchomić bez podłącznia do neta.

 

Dokłądnie tak jest - nie zagrasz póki nie zrobisz "sign in" do PSN na koncie z którego ściągałeś. Jednym słowem, w wersje z PSStore nie da się pograć w przypadku gdy odłączą nam neta.

 

Ciekawe, ja dzisiaj w trakcie gry miałem komunikat, że zostałem rozłączony i grałem nie będac zalogowanym. Rozumiem, że nie da się uruchomić gry nie będąc zalogowanym - co jest trochę bez sensu...

Odnośnik do komentarza

To dmk spróbuj uruchomić grę z odłączonym netem(np wyciągnij kabel z tyłu konsoli lub w opjach wyłącz połączenie internetowe).Jeśli serio internet jest potrzebny tylko do uruchomienia to jest to chamski wybieg <_< Co jak kupisz grę z ps store i Ci wyłączą neta? juz nigdy sobie w nią nie zagrasz?!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...